Życie jest długie, jeżeli się umie z niego korzystać. (Seneka)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Olimpiada Chemiczna

LXIII

(2016/2017)

Etap 0/III (wstępny)
Małgorzata Kucia (3d)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Małgorzata Kucia (3d)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Małgorzata Kucia (3d)

Etap III/III (centralny)
Małgorzata Kucia (3d) - finalistka

2 2


LXII

(2015/2016)

Etap 0/III (wstępny)
Małgorzata Kucia (2d)
Magdalena Dołęga, Maria Taborek (3d)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Małgorzata Kucia (2d)
Magdalena Dołęga, Maria Taborek (3d)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Małgorzata Kucia (2d)
Maria Taborek (3d)

Etap III/III (centralny)
Małgorzata Kucia (2d) - finalistka

1


LXI

(2014/2015)

Etap 0/III (wstępny)
Magdalena Dołęga, Maria Taborek (2d)
Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (3d)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Magdalena Dołęga, Maria Taborek (2d)
Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (3d)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Krzysztof Kulig (3d)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)


LX

(2013/2014)

Etap 0/III (wstępny)
Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (2d)
Aleksandra Boroń, Patryk Przyborowski, Wojciech Rogóż (3e)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (2d)
Aleksandra Boroń, Patryk Przyborowski, Wojciech Rogóż (3e)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Aleksandra Boroń, Patryk Przyborowski, Wojciech Rogóż (3e)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)


LVIII

(2011/2012)

Etap 0/III (wstępny)
Paweł Chałuda, Jakub Szotek, Michalina Warska (2f)
Marta Dwornik, Justyna Sajdak (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Paweł Chałuda, Jakub Szotek, Michalina Warska (2f)
Marta Dwornik, Justyna Sajdak (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Justyna Sajdak (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Justyna Sajdak (3f)


LVII

(2010/2011)

Etap 0/III (wstępny)
Justyna Sajdak (2f)
Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Justyna Sajdak (2f)
Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Justyna Sajdak (2f)
Tomasz Liszka (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Tomasz Liszka (3f) - finalista


LVI

(2009/2010)

Etap 0/III (wstępny)
Aleksander Cudny (2a)
Piotr Czopek, Daria Danecka, Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (2f)
Bogusław Włoch (3e)
Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Aleksander Cudny (2a)
Piotr Czopek, Daria Danecka, Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (2f)
Bogusław Włoch (3e)
Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Tomasz Liszka (2f)
Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Noszczyk (3f) - finalista


LV

(2008/2009)

Etap 0/III (wstępny)
Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (2f)
Karol Gęgotek, Łukasz Kozioł (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (2f)
Karol Gęgotek, Łukasz Kozioł (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Noszczyk (2f)
Karol Gęgotek, Łukasz Kozioł (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Karol Gęgotek (3f) - laureat


LIV

(2007/2008)

Etap 0/III (wstępny)
Karol Gęgotek (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Karol Gęgotek (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Karol Gęgotek (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Karol Gęgotek (3f) - finalista


LIII

(2006/2007)

Etap 0/III (wstępny)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Lichosyt (3f) - laureat


LII

(2005/2006)

Etap 0/III (wstępny)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap I/III (okręgowy - część teoretyczna)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap II/III (okręgowy - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Lichosyt (3f)

Etap III/III (centralny - część teoretyczna i laboratoryjna)
Dawid Lichosyt (2f) - laureat

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128