100 lat tradycji - 1916-2016

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Olimpiada Języka Rosyjskiego realizowana jest dzięki dotacji
Ministerstwa Edukacji Narodowej

men


XLVIII

(2016/2017)

Podwójny sukces olimpijski.

W dniach 8-9 kwietnia 2017 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbyły się eliminacje centralne XLVIII Olimpiady języka Rosyjskiego.

Po eliminacjach szkolnych do II etapu (województwo małopolskie i świętokrzyskie), który odbył się 4-5 marca przeszły 3 osoby: Oliwia Majewska (3a), Jakub Waszkiewicz (2a) i Klaudia Ciempka (1a).
Z naszej szkoły do Finału zakwalifikowano dwie osoby: Oliwię Majewską z klasy 3a (93pkt./100pkt.), która zdobyła 1. miejsce w eliminacjach okręgowych oraz Jakuba Waszkiewicza z klasy 2a (90pkt./100pkt.).
W tym roku, po raz kolejny, możemy się cieszyć sukcesem uczniów, którzy z dużą pasją poznają tajniki języka rosyjskiego, kulturę, historię, literaturę i politykę Rosji.

Miło nam poinformować, że wśród 50. najlepszych uczestników z całej Polski znaleźli się nasi uczniowie. Oliwia Majewska z klasy 3a oraz Jakub Waszkiewicz z klasy 2a zostali Finalistami XLVIII Olimpiady języka Rosyjskiego.

Uczniów przygotowała: mgr Bogusława Wajdzik

GRATULUJEMY!!!

[ Galeria ]


XLVII

(2015/2016)

Etap 0/III (szkolny)
Oliwia Majewska (2a)
Jakub Waszkiewicz (1a)

Etap II/III (okręgowy - woj. małopolskie + woj. świętokrzyskie)
Oliwia Majewska (2a) - wynik wyróżniający


XLVI

(2014/2015)

Etap 0/III (szkolny)
Anna Marchaj (2a)
Maciej Januszek, Aleksandra Lubaszka, Ewelina Rąpała, Radosław Rup (2d)

Etap II/III (okręgowy - woj. małopolskie + woj. świętokrzyskie)
Anna Marchaj (2a)

Etap III/III (centralny)
Anna Marchaj (2a) - finalistka


XLIV

(2012/2013)

Etap 0/III (szkolny)
Justyna Kocjan (2c)
Agnieszka Nowak (3c)

Adrian Patej (1d)

Etap I/III (wojewódzki)
Justyna Kocjan (2c)
Agnieszka Nowak (3c)
Adrian Patej (1d)

Etap II/III (okręgowy - woj. małopolskie + woj. świętokrzyskie)
Agnieszka Nowak (3c)
Adrian Patej (1d)

Etap III/III (centralny)
Agnieszka Nowak (3c) - laureatka (VI miejsce)


XLIII

(2011/2012)

Etap 0/III (szkolny)
Jakub Lewiński (2a)
Agnieszka Nowak (2c)
Kacper Świerczyński (2d)
Marta Dwornik (3f)

Etap I/III (wojewódzki)
Agnieszka Nowak (2c)

Etap II/III (okręgowy - woj. małopolskie + woj. świętokrzyskie)
Agnieszka Nowak (2c)

Etap III/III (centralny)
Agnieszka Nowak (2c) - finalistka (XIV miejsce)


XLII

(2010/2011)

Etap 0/III (szkolny)
Jakub Lewiński (1a)
Agnieszka Nowak (1c)
Kacper Świerczyński (1d)
Sławomir Marchaj (2d)
Marta Dwornik (2f)

Etap I/III (wojewódzki)
Sławomir Marchaj (2d)
Marta Dwornik (2f)

Etap II/III (okręgowy - woj. małopolskie + woj. świętokrzyskie)
Sławomir Marchaj (2d)
Marta Dwornik (2f)

Etap III/III (centralny)
Sławomir Marchaj (2d) - laureat (VII miejsce)


XL

(2008/2009)

Etap I/III (szkolny)
Radosław Frycz (1a)
Anna Milejska (1b)
Adrian Chojowski (1d)
Tobiasz Budnicki (2a)

Etap II/III (okręgowy)
Tobiasz Budnicki (2a)

Etap III/III (centralny)
Tobiasz Budnicki (2a) - laureat (VIII miejsce)


XXXIX

(2007/2008)

Etap I/III (szkolny)
Tobiasz Budnicki (1a)

Etap II/III (okręgowy)
Tobiasz Budnicki (1a)

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128