Życie jest długie, jeżeli się umie z niego korzystać. (Seneka)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Olimpiada Wiedzy Technicznej

XLIII

(2016/2017)

Zgodnie z otrzymaną informacją Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Technicznej (z dn. 26 kwietnia 2017) z przyjemnością informujemy, że Mateusz Frejlich - uczeń klasy 2a, uzyskał tytuł Laureata XLIII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Etap centralny zawodów odbył się w dniach 7-9 kwietnia 2017 roku we Wrocławiu.
Gratulujemy serdecznie!!!

Podsumowanie tej edycji odbyło się 27 maja 2017 roku w Warszawskim Domu Technika NOT, na które zaproszenie otrzymał laureat wraz z opiekunką - p. Marią Piasny.

[ Galeria ]


XLI

(2014/2015)

Etap I/III (szkolny)
Kamil Sobolewski (3a)
Szymon Gus (3e)

Etap II/III (okręgowy)
Kamil Sobolewski (3a)
Szymon Gus (3e)

Etap III/III (centralny)
Kamil Sobolewski (3a) - finalista
Szymon Gus (3e) - finalista


XXXIX

(2012/2013)

Etap I/III (szkolny)
Piotr Pierwocha (3a)
Damian Żuchowicz (3d)

Etap II/III (okręgowy)
Piotr Pierwocha (3a)
Damian Żuchowicz (3d)

Etap III/III (centralny)
Piotr Pierwocha (3a) - laureat II miejsca
Damian Żuchowicz
(3d) - finalista


XXXVIII

(2011/2012)

Etap I/III (szkolny)
Piotr Pierwocha, Łukasz Świerczek, Maciej Waśniowski, Artur Wójcik (2a)
Marcin Król, Marek Tracz, Szymon Trólka, Damian Żuchowicz (2d)
Dominika Alfs, Jakub Mrówka (3a)

Etap II/III (okręgowy)
Piotr Pierwocha, Łukasz Świerczek, Maciej Waśniowski, Artur Wójcik (2a)
Marcin Król, Marek Tracz, Szymon Trólka, Damian Żuchowicz (2d)
Dominika Alfs, Jakub Mrówka (3a)

Etap III/III (centralny)
Dominika Alfs (3a) - laureat I miejsca


XXXVII

(2010/2011)

Etap I/III (szkolny)
Dominika Alfs (2a)
Tomasz Barczyk, Krzysztof Czernek, Krzysztof Frejlich, Paweł Mitruś, Jakub Mrówka, Jakub Rachucki, Bartosz Ziółkowski (3a)
Michał Bigaj (3e)

Etap II/III (okręgowy)
Dominika Alfs (2a)
Tomasz Barczyk, Krzysztof Czernek, Krzysztof Frejlich, Paweł Mitruś, Jakub Mrówka, Jakub Rachucki, Bartosz Ziółkowski (3a)
Michał Bigaj (3e)

Etap III/III (centralny)
Krzysztof Czernek (3a) - laureat V miejsca


XXXVI

(2009/2010)

Etap I/III (szkolny)
Tomasz Barczyk, Aleksander Cudny, Krzysztof Czernek, Bartosz Ziółkowski (2a)
Michał Bigaj (2e)
Michał Czernek, Szymon Guguła, Łukasz Jarosiński, Paweł Kula (3a)
Marcin Krzemień, Bogusław Włoch (3e)

Etap II/III (okręgowy)
Tomasz Barczyk, Krzysztof Czernek, Bartosz Ziółkowski (2a)
Michał Bigaj (2e)
Michał Czernek, Szymon Guguła, Łukasz Jarosiński, Paweł Kula (3a)
Marcin Krzemień, Bogusław Włoch (3e)

Etap III/III (centralny)
Paweł Kula (3a) - finalista


XXXV

(2008/2009)

Etap I/III (szkolny)
Michał Czernek, Szymon Guguła, Łukasz Jarosiński, Paweł Kula, Łukasz Pasich (2a)
Marcin Krzemień, Bogusław Włoch (2e)
Łukasz Jeleń, Kamil Kerth, Bartłomiej Tarasin, Grzegorz Żurek (3d)
Kamil Drąg, Piotr Duda, Dawid Dukat, Sylwia Gawron, Szymon Kłapciński, Tomasz Kudela (3e)

Etap II/III (okręgowy)
Michał Czernek, Szymon Guguła, Łukasz Jarosiński, Paweł Kula, Łukasz Pasich (2a)
Marcin Krzemień, Bogusław Włoch (2e)
Łukasz Jeleń, Kamil Kerth, Grzegorz Żurek (3d)
Piotr Duda, Dawid Dukat, Sylwia Gawron, Szymon Kłapciński (3e)

Etap III/III (centralny)
Szymon Guguła (2a) - finalista


XXXII

(2005/2006)

Etap I/III (szkolny)
Aleksandra Kłapcińska (3a)

Etap II/III (okręgowy)
Aleksandra Kłapcińska (3a)

Etap III/III (centralny)
Aleksandra Kłapcińska (3a) - laureat X miejsca


XXIX

(2002/2003)

Etap I/III (szkolny)
Krzysztof Olejnik (4a)

Etap II/III (okręgowy)
Krzysztof Olejnik (4a)

Etap III/III (centralny)
Krzysztof Olejnik (4a) - laureat V miejsca


XXVII

(2000/2001)

Etap I/III (szkolny)
Karol Rzońca (4d)

Etap II/III (okręgowy)
Karol Rzońca (4d)

Etap III/III (centralny)
Karol Rzońca (4d) - laureat VIII miejsca


XXV

(1998/1999)

Etap I/III (szkolny)
Marek Syguła (4a)

Etap II/III (okręgowy)
Marek Syguła (4a)

Etap III/III (centralny)
Marek Syguła (4a) - laureat III miejsca

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128