100 lat tradycji - 1916-2016

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Profesorowie

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

A

Adler Maria (j. niemiecki; 1917-1919)
Aleksandrowicz Stefan (j. francuski; 1916-1918)
Alscher Jan (j. niemiecki; 1932-1933)
Augustynowa Jadwiga (historia; 1936-1937)

B

Baldy-Krzysztofek Agnieszka (WOS; 1993-1995)
Bandrowska Maria (matematyka; 1945-1950)
Banyś-Berlińska Anna (j. angielski; 2009-2010)
Banyś Damian (wych. fizyczne; 2014-...)
Baran Anna (j. polski; 1993-...)
Bartosz Czesław (j. polski; 1938-1939)
Bartoszówna (j. polski; 1938-1939)
Bąchór Zbigniew (wych. fizyczne; 1992-1998)
Beaupre Mieczysław (chemia, fizyka; 1920-1935)
Bejgier Anna (j. rosyjski; 1974-1975, 1985-1993)
Bielska Zofia (j. polski; ?)
Biernacki Kazimierz ks. (religia; 1957)
Bigaj Aleksandra (geografia; 2017-...)
Bloch Alicja (j. rosyjski; 1971-1978)
Boczkowska Teresa (historia; 1974-1986)
Boczkowski Wojciech (historia, kier. internatu; 1972-1974)
Bolon Janusz (historia; 1975-1976)
Borzemska Tatiana (j. francuski; 1945)
Borzęcka Barbara (fizyka; 2008-2011)
Broder Józef (fizyka, chemia; 1930-1939)
Bryzik Małgorzata (religia; 2004-2011)
Brzeska Ewa (j. angielski; 1990-2015)
Bujak Krzysztof ks. (religia; 2012-...)
Bukowska Alina (historia; 1929-1930)
Burakowska Jadwiga (biologia; 1958-1987)
Burakowska Justyna (chemia; 1965-2001)
Burdziakowska-Maj Regina (j. polski; 1991-1993)
Butkiewicz Ryszard (j. angielski; 1982-...)

C

Caba-Klimek Anna (fizyka; 1977-1979)
Cembrzyńska Janina (historia; 1945-1971)
Chojowska Katarzyna (j. angielski; 1988-...)
Ciepły Anna (PO; 2007-2012)
Cieślik Jarosław (PO; 2003-2004)
Ciuraszkiewicz Anna (wych. fizyczne; 1984-1986)
Cockiewicz Danuta (historia; 1965-2001)
Conradi Franciszek (j. łaciński; 1920-1921)
Cukrzyńska Janina (j. polski; 1920-1925)
Cygan Jan ks. (religia; 1939)
Czeladzka-Synowiec Katarzyna (chemia; 2006-2007)
Czerwik Zofia (chemia, fizyka; 1957)
Czura Julian (wych. fizyczne, p.w.; 1938-1939, 1945-1951)

Ć

Ćwikła Małgorzata (j. rosyjski; 1977-1978)

D

Deręgowska Anna (chemia; 1945-?)
Dłużniewski Edward (j. nemiecki; 1917-1918)
Dobrzańska-Stalony Aleutyna (wych. fizyczne; 1939-1939)
Doller Sonia (śpiew; 1920-1922)
Drzewiecka Beata (matematyka; 1991-...)
Durbas (Kasprzyk) Aneta (geografia; 2003-...)
Duszyńska Katarzyna (wych. fizyczne; 1993-1994)
Dylewska Renata (matematyka; 1990-...)
Dziuba Waldemar (dyrektor; 1980-1987)
Dziura Marta (j. rosyjski; 1991-1992, 2013-...)

F

Feczko Maria (wych. fizyczne; 1930-1932, 1945-1952)
Feliksik Alicja (wych. fizyczne; 1984-...)
Feliksik (Kociołek) Edyta (wych. fizyczne; 2003-...)
Fijałek Józef (j. polski; 1938-1939)
Fijałkowski Bogdan (j. polski; 1924-1930)
Forelle Edmund (biologia; 1917-1919)
Foryś Franciszek (historia, j. niemiecki; 1924-1925)
Frejlich Edyta (historia, 2011-2012)

G

Gajos-Niewiara Jowita (wych. fizyczne; 2012-2013)
Gałązka
(j. francuski; 1920-1921)
Gamrat Florian (historia; 1970-1971, 1989-1991)
Gamrat Janina (j. rosyjski; 1963-1990)
Gardyła Anna (matematyka; 2013-...)
Gleń Wojciech (fizyka; 1986-1989)
Gliwińska Krystyna (fizyka; 1971-2001)
Gliwiński Jan (chemia; 1970-2001)
Głowania-Kuciel Barbara (wych. fizyczne; 1965-1986)
Gogól Michał ks. (religia; 2013-2014)
Goiser Rudolf (j. niemiecki; 1963-1972)
Goździkowski Władysław (historia; ?)
Górnicka Gabriela (przyroda, geografia; 1945-1945)
Grabczakówna Ludwika (matematyka; 1917-1918)
Grużewska Maria (j. polski; 1916-1919)
Grzanka Agnieszka (j. niemiecki; 2001, 2004-2005, 2008-2010)
Grzanka Anna (matematyka; 2007-2011, 2012)
Grzywacz Bronisław (rysunki; 1950-?)

H

Hawryłyszyn Al. (j. łaciński; ?)
Herzyk Robert (historia, 2011-2012)
Hołubowicz (wych. fizyczne; 1924-1927)
Homa Jolanta (historia; 1991-1992)
Hrycyszyn (j. łaciński; ?)
Huczek Ryszard ks. (religia; 1997-1999)
Hussar Anna (geografia; 1991-1992)
Hussar Piotr (fizyka, WT; 1986-1993)

J

Jabłonowska E. (?; 1920-1921)
Jagodziński Wiesław (matematyka; 1939-1940)
Jakubielski Ludwik (matematyka; 1921-1939)
Januchta Henryk ks. (religia; 1990-1991)
Januszek Jadwiga (matematyka; 1966-1978)
Januszek Józef (matematyka; 1957-1990)
Jańczyk (?; ?)
Jasińska Krystyna (j. łaciński, ?; 1991-2001)
Jaworska Anna (j. francuski; ?)
Jaworska Jadwiga (historia; 1976-1982)
Jeleń Edward (matematyka; 1921-1924)
Jędrysik Aleksander (matematyka; 1970-1998)
Jurga Krystyna (j. angielski; 2014-...)
Jurga-Rychlińska Anna (j. polski; 1991-...)

K

Kajda Anna (plastyka, WOK; 1993-2015)
Kałużna Janina (j. francuski; 1933-1935)
Kamińska Małgorzata (j. niemiecki; 2004-2005)
Kamiński Henryk (fizyka; 1973-1991)
Kaplita Jan (wych. fizyczne, PO; 1971-1986)
Karkos Janina (j. łaciński; 1935-1939, 1945-1952)
Karkos Janina (wych. internatu; ?-1967)
Kaszewski Grzegorz (przedsiębiorczość, WOS, wych. fizyczne; 2001-...)
Kędzierski (j. niemiecki; ?-1930)
Kijowska Władysława (biologia; 1930-1931)
Kika Lutosława (WT; 1970-1984)
Kiszko Barbara (chemia; 1982-1984)
Kleban Maria (wych. fizyczne; 1959-1967)
Klepaczewski ks. (religia; 1916-1917)
Knap Maria (instr. HSPS; 1974-1977)
Kocjan-Hickiewicz Agnieszka (j. polski, wiedza o kulturze; 2012-...)
Kołacz Piotr (muzyka, śpiew, j. rosyjski; 1919-?)
Kondaki Jadwiga (j. francuski; 1923-1931, 1945-1955)
Konopacki Witold (geografia, astronomia, logika; 1945-1973)
Korczykowska-Krysztofjak Wioletta (j.angielski; 1992-1993)
Kordasiewicz Włodzimierz (biologia; 1938-1939)
Kosiarska Teresa (matematyka; 1971-...)
Kot Jan (historia; 1931-1936)
Kotowa Wiesława (j. polski; 1931-1936)
Kowal-Bugaj Agnieszka (j. polski; 2000-2002)
Kozakiewicz-Piekarska Maria (j. polski; 1962-1990)
Kraczkiewicz Klementyna Zenobia (j. polski, historia; 1924-1929)
Kramarczyk Regina (j. francuski, p.w.; 1946-1954)
Krawczyńska Jadwiga (?; ?)
Krokosz Maria (biologia; 1945-1956)
Krokosz Zofia (j. polski, bibliotekarz; 1950-1951, 1957-1979)
Krzemiński Zygmunt (p.w.; 1954-1955)
Krzepisz Stanisław (j. polski; 1938-1940)
Krzykawski Marek (wychowanie fizyczne; 2013-2014)
Krzysik Stanisław (j. polski, j. łaciński; 1919-1924)
Krzysikowa (j. polski; 1919-1924)
Krzysztoforski Wiesław (j. polski; 1956-1966)
Krzyżkowska Dorota (j. angielski; 2003-...)
Książek Zbigniew ks. (religia; 1990-1992)
Kubańska Angelika (historia; 2005-...)
Kubok Jerzy (historia; 1988-1989)
Kula Izydor (technologia informacyjna, informatyka; 2007-2008)
Kula Karol (kier. zajęć pozalekc.; 1983-1984)
Kulawik Ewa (historia; 1984-1986)
Kulig Ewa (fizyka; 2010-2011)
Kulig Janina (?; ?)
Kulig Rafał (j. łaciński, wych. fizyczne; 1952-?)
Kupka Antoni (matematyka; 1918-1920)
Kuryłło Zenon Emil (j. niemiecki; 1919-1921)
Kuś Waldemar ks. (religia; 2014-...)
Kużdżał Marcin (PO; 2004-2007)
Kyzioł Anna (j. niemiecki; 2009-2011)

L

Laga Monika (religia; 2009-2013, 2014-...)
Landsberg Anna (j. polski; 1951-1956)
Langkammer Bronisław ks. (religia; 1917-1933)
Lasota Janina (chemia; 1987-...)
Lasota Marek (j. polski; 1990-1994)
Latkowska Antonina (przyroda; 1921-1921)
Leńczyk-Masłowska Halina (fizyka; 1972-1973)
Lepianka Jan (kier.zajęć pozalekc.; 1982-1983)
Leśniewska-Sowa Ewa (fizyka, informatyka; 1999-...)
Librant-Słomian Jadwiga (j. łaciński, j. rosyjski; 1965-1973)
Libura Anna (wych. muzyczne; 1972-2000)
Libura Inocenty (j. polski; 1924-1925)
Lis Ewa (j. polski; 1972-1976)
Lis Tomasz (fizyka; 2005-2006)
Lisak Krystyna (biologia; 1956-1985)
Lisowski Franciszek (j. polski; 1966?-1980)
Litwa Stanisław ks. (religia; 1992-1998)
Ludwiński Jan (matematyka; 1916-1931)

Ł

Łasak Irena (bibliotekarz; 1969-1981)
Łasak Włodzimierz (muzyka; 1970-1971)
Łaskawiec Maria (biologia; 1985-2006)
Łazarczyk Dorota (matematyka; 2012, 2013-2014)
Łazarewicz (biologia; 1921-1922)
Łuczak Ewa (j. francuski, j. włoski, j. łaciński, przedsiębiorczość; 1978-2011, 2013-2016)
Łukian Małgorzata (wychowanie fizyczne; 2013-2014)
Łyszczarz Antonina (j. francuski; 1955-?)

M

Macek Marta (j. polski; 1990-...)
Mach Franciszek ks. (religia; 1924-1925)
Maciejczyk Maria (chemia; 1969-1970)
Madej Bogusława (WT; 1987-1989)
Maj Aleksandra (matematyka; 1976-1977)
Majda Irena (j. francuski; 2011-...)
Majda Ireneusz (chemia; 1963-1968)
Majewiczowa Aleksandra (fizyka; 1938-1939)
Majewski Bogdan (p. w.; ?-1954)
Makarowska Janina (WT; 1969-1991)
Makowska-Lech Jolanta (j. polski; 1987-1988)
Malejko Antoni (j. niemiecki; ?)
Malininowa Olga (j. francuski; 1923-1939)
Markiewicz Wanda (j. francuski; 1935-1936)
Marszałek Danuta (j. rosyjski; 1985-1995)
Martyńcówna Olga (historia, j. łaciński; 1932-1933)
Marynowski Stanisław (j. angielski; 1976-1982)
Masłowska Maria (j. niemiecki; 1975-1976, 1988-1994)
Matusik Bożena (biologia; 1989-...)
Mazur Marek (informatyka; 2012-2013)
Mechut-Wodecka Krystyna (matematyka; 1972-1976)
Metelski (biologia; ?)
Michalski Zygmunt (historia, geografia; 1938-1947)
Michniewicz (wych. fizyczne; 1923-1924)
Midura Stanisława (bibliotekarz; 1966-1969)
Migdał (wych. fizyczne; 1919-1921)
Mikita Włodzimierz (matematyka; 1932-1939)
Milanówna (j. polski; 1929-1930)
Misiak Zdzisław (matematyka; 1953-1955)
Miszczyk Anna (historia; 1993-...)
Miśków-Brandegger Anna (j. niemiecki; 1970-2001)
Miśta Krzysztof ks. (religia; 1997-2001)
Mitka Magdalena (historia; 2009-2010)
Mitka Michał (j. łaciński, j. polski; 1916-1939, 1945-1951)
Mitrus Wiktor (historia; 1970-?)
Mitusiówna Irena (j. łaciński; 1934-1935)
Morżkowska A. (?; ?-1921)
Mostek Elżbieta (bibliotekarz; 1982-1983)
Możdżeń Krzysztof (geografia; ?-1972)
Mularczyk Zbigniew ks. (religia; 2006-2010, 2012-2013)
Murawski Dariusz (technologia informacyjna, informatyka; 2005-2007)
Myszewski Mariusz (historia; 2005-2006)

N

Nadobny Leszek (plastyka; ?)
Niedzielska Janina (j. polski; 1917-1918)
Nielaba Józefa (WT, plastyka; 1965-1978)
Nowak Irena (j. polski; ?)
Nowak Jadwiga (wych. fizyczne; 1975-2009)
Nowak Jan (geografia, PO; 1974-2006)
Nowosad Roman (j. polski; 1985-2001)
Nowosad Rozalia (bibliotekarz; 1995-1996)
Nyczaj Wiesława (religia; 2002-2004)

O

Ochońska Teresa (kier. internatu; 1977-1982)
Olchawa Jacek ks. (religia, 2010-2012)

P

Pabian Anna (j. łaciński, j. polski; 1953-1955)
Pacanowska Stanisława (j. francuski; 1917-1920)
Pałysiewicz Franciszek ks. (religia; 1920-1924)
Pasich Marta (j. francuski, przedsiębiorczość; 2013-...)
Pazdowski (rysunki; 1939-1940)
Pęcherski (j. polski; 1932-1933)
Piasny Agnieszka (j. niemiecki; 1994-...)
Piasny Maria (fizyka; 1991-...)
Piątkowski Stanisław (przyroda; 1916-1917)
Piekarczyk Józef (p. w.; 1952-1953)
Piekarska Halina (fizyka; 1963-1968)
Piekarska-Kozakiewicz Maria (j. polski; 1962-1990)
Piekarski Jacek (wych. fizyczne; 1964-1974, 1994-1996)
Piekarz Jarosław ks. (religia; 2006-2008)
Pietraszewski Marek (fizyka; 1993-1997)
Pietrzak Andrzej (p. w.; 1953-1954)
Pilchowicz Paulina (j. rosyjski; 1961-1987)
Pilśniak Piotr ks. (religia; 2001-2006)
Piskorz Jan ks. (religia; 1930-1934)
Płonka Anna (technologia informacyjna; 2008-2009)
Płonowska Maria (rysunki; 1929-1939)
Podkopał Jan ks. (religia; 1929-1930)
Popiołek Bożena (historia; 1991)
Popiołek Helena (bibliotekarz; 1980-1994)
Popiołek Janusz (historia; ?-2002)
Przybylska-Polak Katarzyna (j. angielski; 2015-2016)
Przygodzki Stanisław ks. (religia; 1933-1935)

R

Reguła Anna (biologia, chemia; 1990-...)
Reńda Waldemar (fizyka; 1976-1999)
Rochowski Piotr (historia, WOS; 2002-2005)
Roszkowska (j. francuski; ?)
Rudolf (wych. fizyczne, p. w.; 1935-1939)
Rybak Stanisław (matematyka, fizyka; 1951-1952)
Rybińska Krystyna (chemia; 1985-1989)
Rychliński Andrzej (informatyka; 2014-2015)
Rylski Janusz (wych. fizyczne; 1916-1917)
Rysiowa Eugenia (j. polski; 1938-1939)
Ryś Bronisław (j. polski; 1931-1939)
Rzadkowska Barbara (j. polski; 1945-1946)
Rzadkowska Ewa (j. francuski; 1945-1946)
Rzepecki Jan (historia; 1916-1929)

S

Siemiński Mieczysław (rysunki; 1920-1921)
Sikora Henryka (kier. internatu, j. polski; 1979-1987)
Sioła Marta (j.angielski; 1997-1998)
Sobieraj Stanisław ks. (religia; 1938-1939)
Sosińska Alicja (biologia; 1968-2001)
Sosińska (Baldy) Marta (j. angielski; 1999-...)
Sowa Zofia (PO; 1976-1981)
Sowula Grzegorz (wych. fizyczne; 1986-...)
Sowula Stanisław (PO; 1958-1986)
Sozańska Olga (przyroda, geografia; 1929-1939)
Sroka Stanisław (matematyka; 1956-?)
Sroka Zofia (chemia, fizyka; 1954-1971)
Stach Anna (chemia; 2012-2013)
Stamirowska Irena (historia, j. łaciński; 1929-1932)
Staniszewska Barbara (j. polski; 1997-1998)
Stawinoga Marcin (informatyka; 2016-...)
Stawowski Zdzisław (religioznawstwo; 1989-1990)
Stażyk Dorota (j. rosyjski; 1976-1977)
Strzelecka (?; ?)
Studentowicz Janina (wych. fizyczne; 1955-?)
Sudoł Władysław (historia; 1991)
Sypień Iwona (j. niemiecki; 2008-2009)
Sypień Jacek (historia, WOS; 1991-2006)
Szabelski Franciszek (matematyka; 1931-1932)
Szeląg Marek ks. (religia; ?)
Szlachta Józef (PO; 1991-2001)
Szlęzak Lucyna (biologia; 1972-1973)
Szlęzak Magdalena (biologia; ?)
Szymczyk Mieczysława (matematyka; 1985-2001)
Szymczyk-Bąchór Beata (pedagog; 1995-...)

Ś

Świda Monika (j. angielski; 2014-...)
Święs Stanisława
(geografia; 1972-1974)

T

Tarasin Katarzyna (historia, j. rosyjski; 1945-?)
Tarczyńska Barbara (chemia, 2003-2004, 2011-...)
Tarnowska-Kulawik Ewa (chemia, 2014-...)
Tkaczewska Ewa (j. francuski, j. łaciński, przedsiębiorczość; 1982-2012)
Tomaszewska Maria (j. polski; 1945-1949)
Tomaszkiewicz Leopold (j. polski; 1917-1918)
Tomsia Lucyna (geografia; 2017-...)
Tomsia
Tomasz
(technologia informacyjna; 2009-2011)
Trepka Artur (technologia informacyjna, informatyka; 1997-...)
Trepka Mieczysław (WT; 1965-?)
Trynkowa Maria (historia; 1938-1939)
Tumiłowicz Katarzyna (j. polski; 1993-1994)
Turbas Władysław (rysunki; 1946-1950)
Tyboń Włodzimierz (fizyka; 1955-1986)

U

Udzielanka Helena (roboty ręczne; 1934-1935)

W

Wadowski Krzysztof (fizyka; 2005-2006)
Wajdzik Bogusława (bibliotekarz; przedsiębiorczość; 1994-...)
Wajdzik Tadeusz (j. niemiecki; 1986-1987, 1988-...)
Walnik Anzelm (PO, edukacja dla bezpieczeństwa; ..., 2011, 2013-...)
Walulik Anna siostra zak. (religia; 1999-2001)
Walusiak Iwona (bibliotekarz; 1995-1996)
Walusiak Jadwiga (geografia; 1972-2004)
Warchała Stanisław ks. (religia; 1945-1955)
Wasilewska Zdzisława (j. polski; 1978-2012)
Wasilewski Ryszard (wych. fizyczne; 2004-2012)
Wesełucha Teresa (fizyka; 1953-1955)
Wilk Anna (matematyka; 1979-1986)
Wilk Maria (j. polski; 1970-2007)
Wiśniowska Renata (chemia; 2009-2011)
Witek Andrzej (historia; 1988-1993)
Włodarz Aleksander (j. angielski; 1983-1984)
Wojas Janina (bibliotekarz; 1983-2017)
Wojas Stanisław ks. (religia; ?)
Wojciechowska Janina (historia; 1933-1935)
Wójcik Czesława (kier. zajęć pozalekc.; 1984-1991)
Wójcik Halina (matematyka; 1982-2007, 2013-2016)
Wróbel Mariusz ks. (religia; 1990-1992)
Wyżewska Zofia (roboty; 1920-1922)
Wyżychowska Sylwia (j. polski, informatyka; ?, 2015-2016)

Z

Zabierowska Jadwiga (roboty ręczne; 1935-1939)
Zabierowski Stanisław (j. niemiecki; 1937-1939)
Zajega Mirella (j. polski; 2007-2009)
Zander (j. niemiecki; 1923-1926)
Zbieg Franciszek (matematyka; 1945-1947)
Zbiegowa Elżbieta (j. polski; 1946-?)
Zembura Antoni (kier. Internatu; 1947-1977)
Ziobro Halina (j. polski, instr. ZHP; 1978-1980)
Zub Gabriela (j. polski; 1963-1982)
Zub Małgorzata (biologia, chemia; 1972-1978)
Zub Stanisława (j. niemiecki, matematyka; 1945-1969)
Zyś Felicja (j. francuski; 1961-1991)

Ż

Żuchowska Teresa (j. rosyjski; 1970-2001)
Żurek Anna (chemia; 2007-2009)
Żurek Marta (wych. fizyczne; 1952-1954)

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128