Dążenie ważniejsze jest niż osiągnięcie, bo jest ruchem, podczas gdy osiągnięcie to stagnacja. (Stefan Kisielewski)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Spis absolwentów wg alfabetu - [L]

  • Labisko Monika – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Labisko Paulina – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Lach Agnieszka – matura 1997, klasa IVd, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Lach Anna – matura 2014, klasa IIIe, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Lach Piotr – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Lampa Adam – matura 1999, klasa IVf, wych. mgr Anna Reguła, mgr Jadwiga Nowak
  • Lampa Katarzyna – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Lampart Marta – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Lasek Jakub – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Laskowska Katarzyna – matura 2011, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Lasoń Monika – matura 1999, klasa IVf, wych. mgr Anna Reguła, mgr Jadwiga Nowak
  • Lasota Justyna – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Lasota Katarzyna – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Latacz Barbara – matura 1998, klasa IVb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Latacz Gniewomir – matura 1997, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Latacz Sebastian – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Latacz Zuzanna – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Latała Małgorzata – matura 2004, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Lato Joanna – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Latos Aleksandra – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Latos Anna – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Latos Bartosz – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Latos Dominika – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Latos Grzegorz – matura 2001, klasa IVe, wych. mgr Roman Nowosad
  • Latos Katarzyna – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Latos Michał – matura 2008, klasa IIIc, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Latos Rafał – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Latusek  Antoni – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Lebdowicz Marek – matura 2008, klasa IIIc, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Lech Dorota – matura 1999, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Lech Katarzyna – matura 2000, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Ledeman Karolina – matura 2001, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Ledzińska Jolanta – matura 1999, klasa IVc, wych. mgr Anna Jurga
  • Legutko Adrian – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Leka Aleksandra – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Leka Jagoda – matura 2007, klasa IIId, wych. mgr Maria Wilk
  • Leka Natalia – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Leki Magdalena – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Leks Anna – matura 2002, klasa IVd, wych. mgr Bożena Matusik
  • Lekstan Andrzej – matura 1996, klasa IVd, wych. mgr Alicja Sosińska
  • Lekstan Anna – matura 1997, klasa IVd, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Lekstan Bartosz – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Lekston Amelia – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Lekston Dagmara – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Lekston Judyta – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Lekston Justyna – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Lekston Kamil – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Lekston Katarzyna – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Lekston Katarzyna – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Lekston Kinga – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Lekston Klaudia – matura 2011, klasa IIIc, wych. mgr Angelika Kubańska
  • Lekston Klaudia – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Lekston Monika – matura 2008, klasa IIIb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Lelek Łukasz – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Lemke Weronika – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Leniart Joanna – matura 2007, klasa IIIe, wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
  • Leniart Martyna – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Leś  Marta – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Leś Anna – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Leś Dominika – matura 1997, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Leś Karina – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Leś Kinga – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Leśniak Agnieszka – matura 2005, klasa IIId, wych. mgr Marta Macek
  • Leśniak Ewelina – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Leśniak Iwona – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Aleksander Jędrysik, mgr Tadeusz Wajdzik, mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Ryszard  Butkiewicz
  • Leśniak Justyna – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Leśniak Maria – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Leśniak Paulina – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Leśniak Weronika – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Lewandowska Karolina – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Lewandowski Michał – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Lewińska Aleksandra – matura 2014, klasa IIIc, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Lewińska Kamila – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Lewiński Jakub – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Lewiński Jakub – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Lewowski Mieszko – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Libowicz Lidia – matura 2005, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Libowicz Magdalena – matura 2007, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Libura Alicja – matura 1997, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Lichosyt Dawid – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Ligas Marcin – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Ligas Tomasz – matura 2005, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Lipska Ewa – matura 2000, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Lis Agnieszka – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Lis Joanna – matura 1996, klasa IVg, wych. mgr Aleksander Jędrysik
  • Lis Karolina – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Lisowska Monika – matura 1999, klasa IVc, wych. mgr Anna Jurga
  • Liszka Adam – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Liszka Anna – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Liszka Marcin – matura 1996, klasa IVd, wych. mgr Alicja Sosińska
  • Liszka Tomasz – matura 2011, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Lompart Dorota – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Lorek Aleksandra – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Lorek Ilona – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Lorek Joanna – matura 1999, klasa IVe, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Lorek Katarzyna – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Lorek Kinga – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Lorek Marta – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Lorek Michał – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Lorek Natasza – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Lorek Paulina – matura 1996, klasa IVa, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Lorek Paweł – matura 2010, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Lorek Przemysław – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Lubaszka Magdalena – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Lubaszka Marzena – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Luboń Katarzyna – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Luboń Marcin – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Aleksander Jędrysik, mgr Tadeusz Wajdzik, mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Ryszard  Butkiewicz
  • Ludwikowska Jagoda – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Lupa Piotr – matura 2001, klasa IVc, wych. mgr Ewa Tkaczewska

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128