1916-2016 - 100 lat naszego Liceum

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Spis absolwentów wg alfabetu - [N]

  • Nabagło Marzena – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Nabiałek Jakub – matura 2001, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Nabiałek Maciej – matura 2001, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Nadobny Błażej – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Napieraj Katarzyna – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Napora Kalina – matura 2009, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Napora Magdalena – matura 2006, klasa IIIg, wych. mgr Maria Piasny
  • Narajowska Aleksandra – matura 2004, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nasiek Justyna – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Nawara Agnieszka – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Nawara Ewelina – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Nawara Krzysztof – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Nawara Magdalena – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Nawrocka Justyna – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Nesteruk Agata – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Niećko Marcin – matura 1996, klasa IVf, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • NiedĄwiecki Paweł – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Niedziela Anna – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Niedziela Daniel – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Niedziela Eliza – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Niedziółka Damian – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Niedźwiedzki Jakub – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Niemczura Bartosz – matura 2009, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Niemczyk Barbara – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Niemczyk Karolina – matura 2012, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Niemczyk Szymon – matura 1999, klasa IVd, wych. mgr Jan Gliwiński
  • Niemiec Jan – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Niewiadomska Sandra – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Niewiara Sylwia – matura 2010, klasa IIIb, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Nijakowska Anna – matura 2004, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nijakowski Dawid – matura 2012, klasa IIId, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Niźnik Karolina – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Nocoń Anna – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Nocoń Barbara – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Nocoń Dagmara – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Nocoń Daria – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Nocoń Dawid – matura 2012, klasa IIId, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Nocoń Dominik – matura 2001, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Nocoń Edyta – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Nocoń Iwona – matura 1996, klasa IVb, wych. mgr Roman Nowosad
  • Nocoń Karolina – matura 2007, klasa IIIc, wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
  • Nocoń Katarzyna – matura 2003, klasa IVb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Nocoń Łukasz – matura 1999, klasa IVf, wych. mgr Anna Reguła, mgr Jadwiga Nowak
  • Nocoń Magda – matura 2007, klasa IIIe, wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
  • Nocoń Małgorzata – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Nocoń Martyna – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Nocoń Michał – matura 2007, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Nocoń Olga – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Nocoń Paulina – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Nocoń Piotr – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Nocoń Piotr – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Nocoń Sonia – matura 2011, klasa IIId, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Nocula Justyna – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Noga Emilia – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Noga Jaśmina – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Noga Katarzyna – matura 2012, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Noga Małgorzata – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Noga Marcelina – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Noga Marta – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Noga Michał – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Noga Michał – matura 2007, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Noga Patrycja – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Noga Paulina – matura 2001, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Noga Paweł – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Nogieć Monika – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Nogowska Beata – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Norman Bartosz – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Nosek Anna – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Noszczyk Dagmara – matura 2015, klasa IIIb, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Noszczyk Dawid – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Nowacka Ewelina – matura 2003, klasa IVb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Nowak Adam  – matura 2012, klasa IIIc, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Nowak Agnieszka – matura 2007, klasa IIId, wych. mgr Maria Wilk
  • Nowak Agnieszka – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Nowak Anna – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Nowak Anna – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Nowak Bartosz – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nowak Ewa – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Nowak Jakub – matura 2012, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Nowak Jakub – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Nowak Kamil – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nowak Katarzyna – matura 2001, klasa IVd, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Nowak Kinga – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Nowak Klaudia  – matura 2015, klasa IIIc, wych. mgr Anna Baran
  • Nowak Łukasz – matura 1999, klasa IVe, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Nowak Łukasz – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Nowak Łukasz – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Nowak Mateusz – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Nowak Michał – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Nowak Michał – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Nowak Monika – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nowak Natalia – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Nowak Paulina – matura 2007, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Nowak Piotr – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Nowak Urszula – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Nowak Wiktor – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Nowakowska Aleksandra – matura 1999, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Nowakowska Alicja – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Nowakowska Ewa – matura 2002, klasa IVd, wych. mgr Bożena Matusik
  • Nowakowska Klaudia – matura 2014, klasa IIIe, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Nowakowska Marta – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Nowakowski Dominik – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Nowakowski Marcin – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Nowara Paulina – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Nowicka Katarzyna – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Nowicka Marta – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Nowicki Maciej – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Nowicki Piotr – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Nowicki Tomasz – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Nowińska Anna – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Nowiński Andrzej – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Noworyta Magdalena – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Noworyta Stela – matura 2003, klasa IVb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Nowosadzka Anita – matura 2007, klasa IIIc, wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
  • Nowosadzki Kacper – matura 2011, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Nyczaj Mateusz – matura 2006, klasa IIIa, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Nyczaj Paweł – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128