Życie jest długie, jeżeli się umie z niego korzystać. (Seneka)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Spis absolwentów wg alfabetu - [Ś]

  • Ściążko Alina – matura 2013, klasa IIIe, wych. mgr Janina Lasota
  • Ściążko Bartłomiej – matura 2002, klasa IVd, wych. mgr Bożena Matusik
  • Ściążko Małgorzata – matura 2004, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Ściążko Marzena – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Ścigaj Ewa – matura 2014, klasa IIIc, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Ścigaj Ewelina – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Ścigaj Filip – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Ścigaj Joanna – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Ścigaj Magdalena – matura 2015, klasa IIIc, wych. mgr Anna Baran
  • Śladowska Katarzyna – matura 2001, klasa IVe, wych. mgr Roman Nowosad
  • Śladowska Magdalena – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Ślaz Patrycja  – matura 2012, klasa IIIc, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Śledzińska Agnieszka – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Ślęzak Bartosz – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Ślęzak Marek – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Ślęzak Mateusz – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Ślęzak Michał – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • ŚlęzakAnna – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Śliwa Ewelina – matura 1996, klasa IVb, wych. mgr Roman Nowosad
  • Śliwa Sławomir – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Śliwiński Kamil – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Ślusarczyk Magdalena – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Ślusarczyk Maria – matura 2014, klasa IIIb, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Ślusarczyk Marta – matura 2006, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Ślusarczyk Monika – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Śmietana Beata – matura 2001, klasa IVc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Śmietana Kamila – matura 2003, klasa IVb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Środula Anna – matura 2002, klasa IVe, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Świda Adrian – matura 2006, klasa IIIa, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Świda Izabela – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Świda Katarzyna – matura 1996, klasa IVb, wych. mgr Roman Nowosad
  • Świda Małgorzata – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Świda Monika – matura 2002, klasa IVb, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Świeboda Katarzyna – matura 2013, klasa IIIe, wych. mgr Janina Lasota
  • Świerczek Adrian – matura 2007, klasa IIIe, wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
  • Świerczek Agnieszka – matura 2011, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Świerczek Łukasz – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Świerczek Maciej – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Świerczek Magdalena – matura 1996, klasa IVd, wych. mgr Alicja Sosińska
  • Świerczek Mateusz – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Świerczek Patrycja – matura 2013, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Świerczek Renata – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Świerczyński Kacper – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Świergała Karolina – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Świergoła Ewelina – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Świstek Patryk – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Świstowski Bartłomiej – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Świtlicki Mateusz – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128