Życie jest długie, jeżeli się umie z niego korzystać. (Seneka)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Spis absolwentów wg alfabetu - [T]

  • Tabor Przemysław – matura 1996, klasa IVe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Taborek Aleksandra – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Taborek Anna  – matura 2012, klasa IIIc, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Taborek Katarzyna – matura 2007, klasa IIIc, wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
  • Talaga Piotr – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Talak Marcelina – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Tarasin Bartłomiej – matura 2009, klasa IIId, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Tarasin Beata – matura 2006, klasa IIIg, wych. mgr Maria Piasny
  • Tarasin Beata – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Tarasin Joanna – matura 2005, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Tarasin Katarzyna – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Tarasin Marcin – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Tarasin Marta – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Tarasów Anna – matura 2011, klasa IIIc, wych. mgr Angelika Kubańska
  • Taszycki Michał – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Tatara Witold – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Tatarek Anna – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Tatarek Marta – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Teodorczuk Sylwia – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Teper Agnieszka – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Teper Ewa – matura 2002, klasa IVd, wych. mgr Bożena Matusik
  • Teśluk Anna – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Tkacz Monika – matura 1997, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Toboła Ewelina – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Toczek Kamila – matura 2011, klasa IIId, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Toczek Katarzyna – matura 2008, klasa IIIb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Toczek Magdalena – matura 2012, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Toczkowska Sylwia – matura 2011, klasa IIIc, wych. mgr Angelika Kubańska
  • Tokaj Patrycja – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Tokaj Paulina – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Tokaj Paweł – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Tokaj Paweł – matura 2014, klasa IIIb, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Tomaszewska Kamila – matura 2005, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Tomczyk Aleksandra – matura 2010, klasa IIIb, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Tomczyk Mateusz – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Tomczyk Michał – matura 1998, klasa IVd, wych. mgr Justyna Burakowska
  • Tomczyk Sławomir – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Tomczyk Sławomir – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Tomsia Anna – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Tomsia Bartosz – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Tomsia Bartosz – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Tomsia Dariusz – matura 2006, klasa IIIg, wych. mgr Maria Piasny
  • Tomsia Dorota – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Tomsia Grzegorz – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Tomsia Kamil – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Tomsia Karol – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Tomsia Katarzyna – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Tomsia Maciej – matura 1997, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Tomsia Marta – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Tomsia Monika – matura 2009, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Tomsia Paulina – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Tomsia Piotr – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Tomsia Piotr – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Tomsia Piotr – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Tomsia Sebastian – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Tondos Aneta – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Tondos Ilona – matura 1997, klasa IVd, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Toporowska Agnieszka – matura 2001, klasa IVe, wych. mgr Roman Nowosad
  • Toporska Adrianna – matura 2014, klasa IIIc, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Torchół Karolina – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Tórz Patrycja – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Tracz Agnieszka – matura 1996, klasa IVd, wych. mgr Alicja Sosińska
  • Tracz Agnieszka – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Tracz Anita – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Tracz Barbara – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Tracz Bartłomiej – matura 2015, klasa IIIc, wych. mgr Anna Baran
  • Tracz Bartosz – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Tracz Ewa – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Tracz Grzegorz – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Tracz Justyna – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Tracz Katarzyna – matura 2008, klasa IIIc, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Tracz Magdalena – matura 1998, klasa IVb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Tracz Magdalena – matura 1999, klasa IVe, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Tracz Marek – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Tracz Marta – matura 2011, klasa IIIe, wych. mgr Anna Ciepły mgr Ryszard Wasilewski
  • Tracz Mateusz – matura 2010, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Tracz Monika – matura 1997, klasa IVd, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Tracz Przemysław – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Tracz Szymon – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Tracz Szymon – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Tracz Wojciech – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Tracz Żaneta – matura 2011, klasa IIIc, wych. mgr Angelika Kubańska
  • Traczyk Karol – matura 2011, klasa IIIe, wych. mgr Anna Ciepły mgr Ryszard Wasilewski
  • Trapiło Longina – matura 1996, klasa IVg, wych. mgr Aleksander Jędrysik
  • Trapiło Wioleta – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Trela Agnieszka – matura 2002, klasa IVe, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Trendel Małgorzata – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Trendel Piotr – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Trepka Agnieszka – matura 2008, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Trepka Aleksandra – matura 2002, klasa IVb, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Trepka Grzegorz – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Trepka Magdalena – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Treter Katarzyna – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Trętowicz Katarzyna – matura 2010, klasa IIIb, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Trętowicz Michał – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Trólka Konrad – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Trólka Mateusz – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Trólka Szymon – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Trzaska Łukasz – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Trząski Adam – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Trząski Mateusz – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Trzcionkowska Agata – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Trzcionkowska Aleksandra – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Trzcionkowska Edyta – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Trzcionkowska Ewa – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Trzcionkowska Joanna – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Trzcionkowska Katarzyna – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Trzcionkowska Luiza – matura 1999, klasa IVe, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Trzcionkowska Małgorzata – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Trzcionkowski Łukasz – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Trzcionkowski Radosław – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Trześniewska Beata – matura 2013, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Trzewiczek Łukasz – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Trzęsimiech Kinga – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Tumiłowicz Anna – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Tumiłowicz Michał – matura 2008, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Turbiak Łukasz – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Turcza Magdalena – matura 1999, klasa IVf, wych. mgr Anna Reguła, mgr Jadwiga Nowak
  • Turska Urszula – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Turzański Krzysztof – matura 2006, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Tusznio Grzegorz – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Tusznio Renata – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Twardowska Marta – matura 2010, klasa IIIf, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Twardowski Artur – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Twardowski Kamil – matura 2007, klasa IIId, wych. mgr Maria Wilk
  • Twardowski Karol – matura 2008, klasa IIIa, wych. mgr Anna Baran
  • Tworek Joanna – matura 2011, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Tykalewicz Bogusław – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Tylak Korneliusz – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Tyliba Ewelina – matura 2008, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Tyliba Grzegorz – matura 2015, klasa IIIb, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Tyliba Justyna – matura 2010, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Tyliba Kamil – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Tyliba Klaudia – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Tyliba Marta – matura 2009, klasa IIIe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Tył Sylwia – matura 2005, klasa IIId, wych. mgr Marta Macek
  • Tyrała Mateusz – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Tyrna Waldemar – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128