100 lat tradycji - 1916-2016

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Spis absolwentów wg alfabetu - [W]

  • Wach Kryspin – matura 2003, klasa IVd, wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
  • Wadas Agnieszka – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Wadas Agnieszka – matura 2011, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wadas Bartosz – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wadas Dagmara – matura 2011, klasa IIId, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wadas Justyna – matura 1997, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Wadas Weronika – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wadowska Aleksandra – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wadowska Justyna – matura 2012, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wadowska Magdalena – matura 2008, klasa IIIa, wych. mgr Anna Baran
  • Wajda Michał – matura 2009, klasa IIId, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wajdzik Joanna – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wajdzik Mateusz – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wajs Ewelina – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Wajs Magdalena – matura 2009, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Walczak Agata – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Walczak Agnieszka – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Walczak Karol – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Walczak Karolina – matura 2006, klasa IIIb, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Walczak Sylwia – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Walków Katarzyna – matura 2007, klasa IIId, wych. mgr Maria Wilk
  • Walnik Anna – matura 1996, klasa IVb, wych. mgr Roman Nowosad
  • Walnik Anna – matura 2000, klasa IVb, wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
  • Walnik Grzegorz – matura 2007, klasa IIIe, wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
  • Walnik Kamila – matura 2002, klasa IVb, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Walnik Katarzyna – matura 1996, klasa IVb, wych. mgr Roman Nowosad
  • Walnik Magdalena – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Walnik Magdalena – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Walotek Wojciech – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Walusiak Mikołaj – matura 2012, klasa IIId, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Wańczyk Izabela – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wańczyk Michał – matura 2007, klasa IIIe, wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
  • Warat Marcin – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Warat Marta – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Warchala Anna – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Warchoł Magdalena – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Warmuz Karina – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Warska Michalina – matura 2013, klasa IIIe, wych. mgr Janina Lasota
  • Warzecha Anna – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Warzecha Piotr – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Wasilewski Paweł – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wasiuta Agnieszka – matura 2006, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Waszczyńska Magdalena – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Waszczyński Paweł – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Waśniowska Aleksandra – matura 2003, klasa IVb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Waśniowska Anna – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Waśniowski Maciej – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Wawrzyńczyk Marta – matura 1999, klasa IVd, wych. mgr Jan Gliwiński
  • Wącław Joanna – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wąs Błażej – matura 1996, klasa IVd, wych. mgr Alicja Sosińska
  • Wąs Iwona – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Wąs Jakub – matura 1998, klasa IVd, wych. mgr Justyna Burakowska
  • Wąs Jan – matura 1998, klasa IVd, wych. mgr Justyna Burakowska
  • Wąs Olga – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wąs Piotr – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wąs Sławomir – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Wąsiel Aleksandra – matura 2005, klasa IIId, wych. mgr Marta Macek
  • Wąsiel Ksenia – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Wąsiel Mateusz – matura 2014, klasa IIIb, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wąsiel Sylwia – matura 1996, klasa IVg, wych. mgr Aleksander Jędrysik
  • Wąż Wiktoria – matura 2012, klasa IIIb, wych. mgr Anna Baran
  • Wcisło Barbara – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Wcisło Monika – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Wcisło Piotr – matura 2012, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wcisło Żaneta – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wdowicz Ewa – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wdowik Piotr – matura 2010, klasa IIIb, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Werner Patrycja – matura 2011, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wernik Faustyna – matura 2008, klasa IIIb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wesołowski Rafał – matura 1999, klasa IVf, wych. mgr Anna Reguła, mgr Jadwiga Nowak
  • Wesołowski Tomasz – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Wędel Łukasz – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wędkowski Mateusz  – matura 2012, klasa IIIc, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Węglarz Arkadiusz – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Węglarz Ilona – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Węglarz Michalina – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Węglarz Róża – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Węglarz Sebastian – matura 2011, klasa IIId, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wiatr Aneta – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wiatrowska Nadia – matura 2001, klasa IVc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wicherek Ewa – matura 2012, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Wieczorek Jacek – matura 2001, klasa IVe, wych. mgr Roman Nowosad
  • Wieczorek Mateusz – matura 2012, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wieczorek Piotr – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Wiekiera Andrzej – matura 2007, klasa IIIc, wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
  • Wiekiera Marta – matura 1997, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Wiekiera Wiktor – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Wielgosz Anna – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wiercioch Sebastian – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Wierus Grzegorz – matura 1997, klasa IVe, wych. mgr Marek Pietraszewski
  • Wietrzyński Jakub – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Więcławek Małgorzata  – matura 2015, klasa IIIe, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wilk Agata – matura 2006, klasa IIIg, wych. mgr Maria Piasny
  • Wilk Agnieszka – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wilk Aleksandra – matura 1998, klasa IVd, wych. mgr Justyna Burakowska
  • Wilk Aleksandra – matura 2000, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wilk Aleksandra – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Wilk Magdalena – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Wilk Martyna – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Wilk Paulina – matura 2015, klasa IIIc, wych. mgr Anna Baran
  • Wilk Przemysław – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Wilk Sebastian – matura 2004, klasa IVe, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wilkońska Dominika – matura 2007, klasa IIIc, wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
  • Wiltosiński Szymon – matura 2008, klasa IIIb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Winiarczyk Dagmara – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Winiarz Nadia – matura 2003, klasa IVe, wych. mgr Anna Reguła
  • Wirth Melania – matura 1997, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Wisła Maja – matura 2011, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wisła Piotr – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Wiślak Anna – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wiśniewska Joanna – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Wiśniewska Justyna – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Wiśniewska Marta – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wiśniewska Marta – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Witaszek Izabela – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Witek Agnieszka – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Witek Anna – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Witek Kinga – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Witek Magdalena – matura 2001, klasa IVa, wych. mgr Krystyna Gliwińska
  • Witek Paulina – matura 2012, klasa IIIa, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Witek Piotr – matura 2013, klasa IIIb, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Witek Weronika – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Witkowska Justyna – matura 1999, klasa IVd, wych. mgr Jan Gliwiński
  • Witkowski Jarosław – matura 1997, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Włoch Bogusław – matura 2010, klasa IIIe, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Włoch Kamil – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Włodarczyk Izabela – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Włodarczyk Olga – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Włodarczyk Tomasz – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Włodarz Ksenia – matura 2007, klasa IIId, wych. mgr Maria Wilk
  • Włosek Bożena – matura 1999, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Włosek Ignacy – matura 2015, klasa IIIb, wych. mgr Grzegorz Kaszewski
  • Włódzik Marek – matura 2005, klasa IIIa, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Wnuk Izabela – matura 2002, klasa IVd, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wnuk Michał – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wojas Tomasz – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Wojciechowska Adrianna – matura 2011, klasa IIIf, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wojciechowska Dagmara – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wojciechowska Dominika – matura 2004, klasa IVb, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Wojciechowska Paulina – matura 1999, klasa IVe, wych. mgr Jadwiga Walusiak
  • Wojciechowski Kamil – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wojciechowski Paweł – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Wojcieszek Joanna – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Wojdyła Anna – matura 1998, klasa IVd, wych. mgr Justyna Burakowska
  • Wojdyła Joanna – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Wojdyła Kamil – matura 2011, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wojdyła Magdalena – matura 2006, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Wojdyła Magdalena – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wojdyła Sylwia – matura 2002, klasa IVf, wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
  • Wojdyła Tomasz – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Wojna Anna – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wojna Joanna – matura 1996, klasa IVe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wojna Katarzyna – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wojnar Przemysław – matura 1996, klasa IVe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wojnar Wioletta – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Wojnarowska Katarzyna – matura 2006, klasa IIIg, wych. mgr Maria Piasny
  • Wojtasiak Katarzyna – matura 1996, klasa IVf, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wojtasik Tomasz – matura 2002, klasa IVc, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Wojtaszek Przemysław – matura 1998, klasa IVa, wych. mgr Danuta Cockiewicz
  • Wolna Anna – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Wolny Adrian – matura 2006, klasa IIIa, wych. mgr Teresa Kosiarska
  • Wolska Paulina – matura 1999, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wolska Sylwia – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wolski Adrian – matura 1996, klasa IVe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wołczyż Justyna – matura 2009, klasa IIIc, wych. mgr Marta Macek
  • Wołkowski Przemysław – matura 2002, klasa IVb, wych. mgr Alicja Feliksik
  • Wołkowski Rafał – matura 2002, klasa IVe, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Wołoszyn Arkadiusz – matura 2004, klasa IVd, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wołowiec Sylwia – matura 2004, klasa IVc, wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
  • Woszczek Agnieszka – matura 2010, klasa IIIc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Woszczek Beata – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Woszczek Diana – matura 2004, klasa IVa, wych. mgr Renata Dylewska
  • Woszczek Kamil – matura 2008, klasa IIIa, wych. mgr Anna Baran
  • Woszczek Maciej – matura 2009, klasa IIId, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Woszczek Michał – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Woszczek Paweł – matura 2011, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Brzeska
  • Woszczek Sebastian – matura 2011, klasa IIIe, wych. mgr Anna Ciepły mgr Ryszard Wasilewski
  • Woźniak Justyna – matura 1998, klasa IVb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Woźniczko Joanna – matura 2015, klasa IIIc, wych. mgr Anna Baran
  • Woźniczko Karolina – matura 2008, klasa IIIf, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wójcicki Konrad – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wójcicki Paweł – matura 2009, klasa IIIf, wych. mgr Anna Reguła
  • Wójcik Adam – matura 2000, klasa IVe, wych. mgr Aleksander Jędrysik, mgr Tadeusz Wajdzik, mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Ryszard  Butkiewicz
  • Wójcik Adrian – matura 1997, klasa IVf, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Wójcik Adrianna – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Wójcik Anna – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Wójcik Anna – matura 2003, klasa IVc, wych. mgr Jadwiga Nowak
  • Wójcik Artur – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Wójcik Eliza – matura 2005, klasa IIIc, wych. mgr Ryszard Butkiewicz
  • Wójcik Gabriela – matura 2014, klasa IIId, wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
  • Wójcik Joanna – matura 2001, klasa IVb, wych. mgr Anna Baran
  • Wójcik Joanna – matura 2011, klasa IIIe, wych. mgr Anna Ciepły mgr Ryszard Wasilewski
  • Wójcik Jolanta – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wójcik Justyna – matura 2000, klasa IVc, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wójcik Karol – matura 1996, klasa IVc, wych. mgr Renata Dylewska
  • Wójcik Karolina – matura 2014, klasa IIIc, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Wójcik Katarzyna – matura 2001, klasa IVc, wych. mgr Ewa Tkaczewska
  • Wójcik Katarzyna – matura 2007, klasa IIIb, wych. mgr Ewa Łuczak
  • Wójcik Łukasz – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wójcik Marta – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wójcik Marta – matura 2012, klasa IIId, wych. mgr Agnieszka Piasny
  • Wójcik Michał – matura 2013, klasa IIIa, wych. mgr Anna Miszczyk
  • Wójcik Milena – matura 2006, klasa IIIc, wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
  • Wójcik Monika – matura 1998, klasa IVc, wych. mgr Teresa Żuchowska
  • Wójcik Piotr – matura 2008, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Wójcik Sara – matura 2013, klasa IIIc, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Wójcikowska Joanna – matura 1998, klasa IVe, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Wójtowicz Adam – matura 2003, klasa IVa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wójtowicz Malwina – matura 2008, klasa IIIc, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Wrońska Alicja – matura 2010, klasa IIId, wych. mgr Edyta Kociołek
  • Wróbel Iwona – matura 1997, klasa IVc, wych. mgr Mieczysława Szymczyk
  • Wróbel Justyna – matura 1999, klasa IVb, wych. mgr Jacek Sypień
  • Wróbel Łukasz – matura 2005, klasa IIIe, wych. mgr Piotr Rochowski
  • Wróbel Sonia – matura 2010, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wróblewska – matura 2015, klasa IIId, wych. mgr Marta Sosińska
  • Wróblewska Irena – matura 2002, klasa IVg, wych. mgr Tadeusz Wajdzik
  • Wróblewski Kajetan – matura 2014, klasa IIIa, wych. mgr Maria Piasny
  • Wróblewski Oskar – matura 2014, klasa IIIb, wych. mgr Aneta Kasprzyk
  • Wyciślik Agnieszka – matura 1999, klasa IVc, wych. mgr Anna Jurga
  • Wyciślik Ewa – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
  • Wyciślik Weronika – matura 1998, klasa IVb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wydrzycka Irmina – matura 2006, klasa IIIe, wych. mgr Halina Wójcik
  • Wypasek Bartłomiej – matura 2008, klasa IIIb, wych. mgr Bożena Matusik
  • Wypasek Michał – matura 2007, klasa IIIf, wych. mgr Dorota Krzyżkowska
  • Wypchał Łukasz – matura 2013, klasa IIId, wych. mgr Grzegorz Sowula
  • Wypchał Przemysław – matura 2015, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wyrwa Gabriela – matura 2004, klasa IVf, wych. mgr Katarzyna Chojowska
  • Wyrwas Renata – matura 2007, klasa IIIa, wych. mgr Beata Drzewiecka
  • Wyszyńska Martyna – matura 2002, klasa IVa, wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128