Dążenie ważniejsze jest niż osiągnięcie, bo jest ruchem, podczas gdy osiągnięcie to stagnacja. (Stefan Kisielewski)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Matura 1919-1939

1939 :: 1938 :: 1937 :: 1936 :: 1935
1934 :: 1933 :: 1932 :: 1931 :: 1930
1929
:: 1928 :: 1927 :: 1926 :: 1925
1924 :: 1923 :: 1922 :: 1921 :: 1920
1919


Matura 1939

Bijak Feliks, Bulski Kazimierz, Gadomski Zbigniew, Garbuliński Tadeusz, Gomulicki Antoni, Kocyan Józef, Kołacz Tadeusz, Marchaj Tadeusz, Wojtacha Eugeniusz.
Banaszkiewicz Alina, Gajewska Stanisława, Król Jadwiga, Lenderówna Alfreda, Łapińska Zofia, Musialik Stanisława, Półtorak Jadwiga, Rzadkowska Ewa.

Matura 1938

Bogdalin Stanisław, Barczyk Bernard, Cembrzyński Stanisław, Cień Piotr, Hettel Hipolit, Kamiński Tadeusz, Kobiński Lucjan, Kozłowski Andrzej, Kubiczek Jerzy, Kucharzewski Mieczysław, Misiowiec Romuald, Muszyński Kazimierz, Niewiara Zbigniew, Nowak Stanisław, Piechowicz Jerzy, Rączka Ezechiel, Sendra Tadeusz, Słomski Władysław, Szostek Mieczysław, Tylec Antoni, Woydt Aleksander, Wodecki Józef, Wygaś Bronisław, Zajder Marian, Ziarko Piotr, Zgadzaj Eustachiusz, Cieślak Zygmunt, Perek Zygmunt.
Adamczewska Anna, Czarniecka Wanda, Chwazikówna Kazimiera, Daubiszówna Zofia, Gawlikówna Wanda, Jacyniczówna Alina, Jakielówna Leonarda, Łapińska Maria, Sendrówna Irena, Grabińska Maria, Krupianka Mirosława, Świątkowska Irena.

Matura 1937

Dziadulski Czesław, Fiałkowski Alfred, Gryszka Zdzisław, Jerzębski Mieczysław, Judycki Stefan, Kallista Stanisław, Kryska Zygfryd, Łydka Stefan, Makusz Zbigniew Konrad, Marchewka Piotr, Michalski Miron, Pasich Zdzisław, Pieniążek Zygmunt, Rączka Eugeniusz, Rudlicki Jan, Ścisło Dionizy, Skubis Marian, Suwalski Konrad, Szopa Jerzy, Szota Stanisław, Wawer Józef, Wiatrowski Stanisław, Żerykier Chaim.
Barczyńska Janina, Blumówna Regina, Glikszteinówna Ita, Gwiazdówna Kazimiera, Gwiazdówna Leokadia, Heinrychówna Aleksandra, Kluczewska Ludmiła, Latosówna Genowefa, Łączyńska Janina, Miedziejewska Jolanta, Pressówna Emilia, Stankówna Irmina, Świątkówna Maria, Trzaskowska Maria, Zakrzewska Karolina, Ziemska Krystyna.

Matura 1936

Błaszczyk Józef, Burakowski Stanisław, Chwistecki Józef, Czarniecki Marian, Gawlikowski Jan, Gołębiowski Paweł, Hryniewicz Janusz, Janczur Jan, Jędrychowski Tadeusz, Kajda Cyryl, Kaufman Józef, Kazibut Julian, Kopczyński Edmund, Kłysiński Władysław, Lisiakiewicz Euzebiusz, Mudyna Bolesław, Najmrocki Tadeusz, Nowakowski Aleksander, Ole? Stanisław, Pieszczek Stanisław, Pustułka Stefan, Recki Erich, Stankiewicz Bolesław, Strzelecki Henryk, Trólka Andrzej, Bitoft Karol.

Matura 1935

Banyś Marian, Borysko Stefan, Buchalik Stefan, Bystydzieński Włodzimierz, Chaładus Adam, Dębski Stefan, Doniec Władysław, Dulski Stanisław, Florczyk Stanisław, Graca Leon, Gwiazda Tadeusz, Kalarus Stefan, Kaufman Stefan, Kloss Alfred, Kopczyński Edmund, Koźlik Ryszard, Kulik Antoni, Łaskawiec Alfons, Madyś Edward, Mrożkiewicz Stanisław, Otto Wojciech, Stankiewicz Bolesław, Staszkiewicz Ryszard, Swędzioł Stanisław, Szymiec Antoni, Wojdacki Leszek, Żurek Zdzisław.

Matura 1934

Bomirski Zbigniew, Dziubdziela Paweł, Jachowicz Jan, Janowski Feliks, Kasprzyk Zygmunt, Kirdejko Mieczysław, Kłosowicz Wiktor, Konieczny Stefan, Kowalski Mirosław, Krzyżanowski Władysław, Mandat Bogusław, Mrówka Józef, Probierz Józef, Sikorski Jerzy, Swędzioł Józef, Sztuka Jerzy, Taborek Roman, Tekieli Piotr, Uramowski Andrzej, Wolfin Aron, Zagajewski Bronisław.
Bacówna Bronisława, Brożynianka Jadwiga, Gaikówna Zdzisława, Górnicka Gabriela, Jaklewiczówna Jadwiga, Jędrzejowska Anna, Kluczewska Irena, Kolasińska Halina, Kozłowska Stanisława, Kotarska Matylda, Kruszcówna Maria, Majewska Janina, Manterysówna Maria, Mitkówna Maria, Piaskowska Kazimiera, Rychterówna Jadwiga, Schmidtówna Jadwiga, Szwarcberżanka Fela, Szwarcberżanka Estera, Wolińska Zofia, Wawrzykowska Alina.

Matura 1933

Banaś Ignacy, Bień Antoni, Bogdalin Marian, Cieszewski Andrzej, Czajkowski Jerzy, Czerwiński Rudolf, Członkowski Jerzy, Frycz Zygmunt, Galas Julian, Gallot Zdzisław, Goc Wacław, Golański Witold, Grabowski Remigiusz, Hryniewicz Lesław, Jeleń Władysław, Juszczyk Konrad, Kopeć Józef, Krawiec Stanisław, Lipa Józef, Liszka Edward, Majka Jan, Malara Stanisław, Michalski Stefan, Nowak Julian, Nowakowski Zbigniew, Sośnierz Wacław, Wasilewski Kazimierz, Witas Józef, Witczyński Wacław, Żaba Stanisław.
Biernacka Maria, Biernacka Natalia, Borzemska Zofia, Cissowska Halina, Feczkówna Maria, Grotowska Maria, Kłysińska Antonina, Piotrowska Aleksandra, Rotterówna Jadwiga Krystyna, Świątkówna Halina, Uramowska Anna.

Matura 1932

Brudz Józef, Cupiał Edward, Domagała Jan, Furgał Kazimierz, Dębski Janusz, Gajda Stanisław, Galas Bronisław, Goebel Antoni, Górnicki Jan, Grabowski Bolesław, Juszczyk Lucjusz, Kamionka Marian, Kerth Walter, Kitler Józef, Kleczko Marian, Kluczewski Kazimierz, Kołacz Edmund, Krawiec Stanisław, Lorek Władysław, Majewski Jerzy, Orczyk Feliks, Pawlik Włodzimierz, Perek Zygmunt, Press Grzegorz, Rotter Zbigniew, Rzadkowski Stanisław, Śliwa Stefan, Teuchman Janusz, Wachla Marian, Włoch Jan, Wnuk Stanisław, Woźniczko Leonard, Wrona Jan, Wrzesień Edward.
Bednarska Maria, Bobrówna Janina, Borzemska Stanisława, Bachtiżanka Danuta, Czarniecka Anna, Czyżówna Zofia, Dunin-Karwicka Halina, Jaleniówna Eugenia, Jańcówna Otylia, Kondkówna Jadwiga, Kluczewska Aleksandra, Kownasówna Wieńczysława, Libermenszówna Chaja, Marusieńska Alina, Muszanka Stefania, Muszanka Julia, Nowakowska Jolanta, Podkopałówna Zofia, Rabinowiczówna Frymeta, Wasilewska Helena.

Matura 1931

Adamek Stanisław, Barczyński Kazimierz, Byczek Władysław, Czarniecki Leszek, Grela Teofil, Janikowski Mieczysław, Kołacz Bogusław, Kotarski Feliks, Kuc Wincenty, Kupczyński Kazimierz, Parnowski Jan, Perek Marian, Piega Mieczysław, Sas Michał, Skielski Zbigniew, Skóra Józef, Słuszniak Ignacy, Szota Jan, Szwej Jan, Trzcionka Piotr, Wąwoźny Bolesław, Wojdacki Janusz, Zaborowski Ludwik, Zgoda Stanisław, Zub Adam, Żuchowicz Henryk.

Matura 1930

Barglik Stefan, Cebo Józef, Fordymacki Stefan, Głowacki Stanisław, Gotz Bolesław, Jakubowski Zygmunt, Jauernik Ludwik, Liszka Władysław, Łapiński Czesław, Ossowski Jerzy, Pasich Władysław, Perek Franciszek, Ptasznik Witold, Różewicz Zygmunt, Sikorski Tadeusz, Soboń Władysław, So?nierz Józef, Starszynowski Zygmunt, Szewczyk Stanisław, Szczurowski Kazimierz.

Matura 1929

Barczyński Władysław, Binkiewicz Jan, Bogdalin Edward, Cebo Józef, Domagalski Lucjan, Hadt Andrzej, Janikowski Stanisław, Kerth Erwin, Kondek Jerzy, Kopacz Stanisław, Kopeć Tadeusz, Kotuła Józef, Krężel Marian, Król Marian, Kucypera Władysław, Kulka Franciszek, Mongensen Jorgen, Nowaczek Edward, Nowakowski Konstanty, Obst Ludwik, Pełka Wincenty, Rubinlicht Salomon, Sokół Stanisław, Sowula Edward, Szota Jan, Wójcik Wojciech, Żelichowski Zygmunt, Żurada Józef.

Matura 1928

Bogdal Stanisław, Boski Witold, Chudecki Bronisław, Gabrysiewicz Tadeusz, Gamrat Jan, Gęgotek Józef, Gołębiowski Mieczysław, Gołębiowski adeusz, Gołebiowski Wincenty, Hinc Brunon, Kafel Jakub, Kluczewski Stefan, Kokoryk Piotr, Konopka Jan, Perkowski Antoni, Piątek Władysław, Piwowar Lech, Rajchman Jerzy, Rotter Jan, Sobon Kazimierz, Stolarski Janusz, Tekieli Wojciech, Woner Kazimierz, Woźniak Jan, Żarecki Zygmunt.
Cuglewska Irena, Daszewska Janina, Stalony-Dobrzańska Aleutyna, Gasińska Marianna, Grzesiówna Chaja, Herrówna Emilia, Karkosówna Janina, KołkównaKazimiera, Nowakowska Anna, Nowakowska Zofia, Ottówna Janina, Perkówna Wanda, Staniszewska Sabina, Świątkowska Mieczysława, Sztukówna Marianna, Trojanowska Maria, Wojciechowska Helena, Zbieżanaka Marianna, Weiselfiszówna Sara.

Matura 1927

Cuglewski Bronisław, Galas Julian, Grela Feliks, Jędrychowski Stanisław, Kluczny Czesław, Koryczan Julian, Krokosz Tadeusz, Kurach Stanisław, Laskowski Feliks, Latacz Kazimierz, Lubański Józef, Orłowski Lucjan, Pasternak Piotr, Perek Tadeusz, Perkowski Stanisław, Rzadkowski Stanisław, Trzęsiński Piotr, Strzałka Józef.

Matura 1926

Bielawski Julian, Binkiewicz Feliks, Binkiewicz Maksymilian, Bonecki Marian, Brudz Stefan, Chmielewski Ignacy, Gurbiel Tadeusz, Kamiński Jan, Karaszkiewicz Lechosław, Karlik Władysław, Kulka Aleksy, Mrożkiewicz Stefan, Pawlik Aleksander, Pietras Jan, Półtorak Stefan, Sokół Bolesław, Stolarski Teofil, Strzelecki Wacław, Wojtaszewski Mieczysław, Woźniakiewicz Stanisław, Żelawski Adam.

Matura 1925

Fałda Zygmunt, Gniewczyński Antoni, Gołębiowski Zdzisław, Jachimowski Hipolit, Kieres Aleksander, Kolasiński Jerzy, Krełowski Andrzej, Kuśmierski Apolinary, Makowski Stanisław, Ostrowski Tadeusz, Rech Antoni, Sołtysik Jan, Szlęzak Bolesław, Woner Stanisław, Żuchowicz Stefan.
Cembrzyńska Janina, Dedówna Stefania, Hagnówna Stefania, Horowiczówna Helena, Kluczewska Władysława, Kotnisówna Wiktoria, Okrajnianka Jadwiga, Schmidtówna Zofia, Stolarska Romana, Weichselfischówna Karolina.

Matura 1924

Bratek Feliks, Bucholc Stanisław, Bugajer Rubin, Czaj Józef, Domagalski Władysław, Głowacki Wiktor, Gołuszka Piotr, Kabziński Witold, Kalista Wacław, Kuśmierski Władysław, Laskowski Antoni, Libura Józef, Opara Maksymilian, Pęczalski Stefan, Ryło Aleksy, Srokosz Józef, Śladkowski Zygmunt, Ścibior Jerzy.

Matura 1923

Dyląg Czesław, Gomoliszewski Jerzy, Horodyński Kazimierz, Kocjan Antoni, Opalski Wiesław, Perkowski Włodzimierz, Pęchalski Edward, Słowikowski Franciszek, Szpak Andrzej, Srokosz Władysław, Wadowski Władysław, Żelawski Zygmunt.
Brudzówna Aleksandra, Giedroyciówna Zofia, Jańcówna Julia, Jeziorańska Jadwiga, Lechówna Jadwiga, Młocka Helena, Młocka Idalia, Mróżkiewiczówna Aniela, Skubisówna Bronisława, Śladowska Janina, Stamirowska Irena, Trojanowska Zofia, Turowska Władysława, Ziębianka Eugenia, Zdrzalikówna Henryka.

Matura 1922

Cieloch Józef, Jaros Józef, Kalista Ludwik, Kamiński Jan, Lewiński Stanisław, Libura Walerian, Manterys Maksymilian, Piecek Jan, Pilarski Franciszek, Stamirowski Jerzy, Starkiewicz Tadeusz, Strzelecki Janusz, Unger Chuna, Zbieg Stanisław.

Matura 1921

Berkowicz Herman, Kabziński Jan, Krajewski Stanisław, Laskowski Stanisław, Libura Inocenty, Lisowski Antoni, Mazurek Jan, Pasierbiński Tadeusz, Poniewierski Włodzimierz, Russocki Marian, Syrkiewicz Jan, Szymański Stefan.
Filawska Maria, Hołubska Alina, Jarnówna Teofila, Jurkowska Wanda, Kowalska Marta, Ogrodzka Leonia, Perkowska Maryla, Kubacka Aleksandra, Pawelska Janina.

Matura 1920

Fabijański Stanisław, Górka Julian, Jarmundowicz, Jasiński Jan, Juszczyk, Mikołajczyk Eugeniusz, Seweryn, Stolarski Jerzy, Zbieg Franciszek.

Matura 1919

Bagiński, Błaut Antoni, Bobiński, Dyląg Roman, Kasprzycki, Krajewski Konrad, Kubiczek Mieczysław, Łukowicz Marian, Tacikowski Władysław, Tochowicz Leon.

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128