100 lat tradycji - 1916-2016

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Matura 1960-1969

1969 :: 1968 :: 1967 :: 1966 :: 1965
1964 :: 1963 :: 1962 :: 1961 :: 1960


Matura 1969

Klasa XIa - wych. mgr Henryka Sikora
Bakalarczyk Aleksandra, Bogacz Ewa, Cholewińska Jolanta, Czarnota Janina, Czeladzka Mirosława, Ćwik Aleksandra, Ćwik Ewa Zofia, Dąbek Wiesława, Dąbrowska Jadwiga, Fuchs Dorota, Gach Wanda, Głowacka Małgorzata, Herman Barbara, Kasprzyk Krystyna, Kornecka Krystyna, Kosiniak Apolonia, Krochmal Teresa, Kucaba Bogumiła, Kulawik Małgorzata, Leśniak Jadwiga, Lubaś Barbara, Łaskawiec Bożena, Łyczko Anna, Martyniuk Paulina, Morawiec Maria, Orzechowska Ewa, Pacia Zdzisława, Piątek Danuta, Puz Halina, Rusek Teresa, Sołtysik Grażyna, Spyra Maria, Szczurek Zenona, Wadas Zuzanna, Wentrys Janina.

Klasa XIb - wych. mgr Jadwiga Burakowska
Balsamska Maria, Banyś Wiesław, Belica Wojciech, Czerniak Jadwiga, Gregorczyk Józef, Halkiewicz Barbara, Imielska Anna, Jackowska Jadwiga, Kallista Łukasz, Kieres Elżbieta, Kłapciński Andrzej, Kocjan Andrzej, Kowalska Lucyna, Krawczyk Maria, Kurek Wanda, Latos Regina, Liszka Dorota, Liszka Halina, Lorek Zofia, Małecka Czesława, Mędrek Stefania, Milka Janusz, Noga Maria, Nowak Romana, Pielka Cecylia, Pietrzyk Czesława, Przybylski Bogumił, Rzońca Barbara, Tarnowski Marek, Tomsia Eufrozyna, Wawros Jadwiga, Wróbel Daniela, Ziarnik Helena, Żurek Małgorzata.

Klasa XIc - wych. mgr Felicja Zyś
Baran Jan, Barczyk Józef, Barczyk Leszek, Bojarska Elżbieta, Cebo Bożena, Chojowska Barbara, Curyło Krystyna, Czerniak Barbara, Czerniak Barbara Maria, Czerniak Maria Jolanta, Dydowicz Jan, Etryk Urszula, Gałka Marianna, Gardeła Janusz, Jakubek Janina, Jezierski Andrzej, Jochymek Jacek, Kańczuga Edward, Kubańska Teresa, Leśniak Grażyna, Malinowska Barbara, Mucha Henryk, Pawłowski Wojciech, Skubis Jan, Starosta Marek, Swałdek Ryszard, Toporek Zbigniew, Wąs Danuta, Zięba Lucjan, Zubel Maria, Żurada Stanisław, Żurek Roman.

Klasa XId - wych. mgr Danuta Cockiewicz
Adamczyk Stanisław, Baldy Wiesław, Chwast Andrzej, Czarnota Bożena, Elżanowski Adam, Gł?b Barbara, Głowa Grzegorz, Jarosz Teresa, Kajda Marian, Karcz Wojciech, Kiełtyka Zbigniew, Knychalska Alina, Kocyba Andrzej, Lekstan Włodzimierz, Lis Jerzy, Łydka Izabela, Madejski Andrzej, Makieła Wojciech, Miarka Jacek, Nałęcz - Pyrzowska Lidia, Noga Maria, Nowak Barbara, Pawlik Ryszard, Piętka Leszek, PrzeĄdzięk Krystyna, Serafin Stanisław, Snoch Elżbieta, Sołtysik Ryszard, Sosińska Maria, Stanek Jan Andrzej, Stankiewicz Andrzej, Straś Jerzy Jan, Swędzioł Maria, Syguła Ewa, Syguła Małgorzata, Ślipczyński Tadeusz, Urbanik Tadeusz, Walnik Ewa, Wereszczyński Wojciech, Zając Józef.

Klasa XIe - wych. mgr Jadwiga Librant-Słomian
Buchalik Urszula, Cebryj Teresa, Drąg Lidia, Drożdżowska Zuzanna, Francik Urszula, Głowacka Urszula, Gumółka Leokadia, Guzik Anna, Imiałek Urszula, Karasik Teresa, Kluczewska Marta Maria, Kluczewska Wiesława, Kocjan Krystyna, Kordaszewska Ewa, Krawczyk Urszula, Kudła Maria, Lorek Leon, Łapaj Teresa, Marlikowska Barbara, Michałek Elżbieta, Nocoń Teresa, Osuch Dorota Elżbieta, Piątek Krystyna, Piekoszewska Danuta, Pilch Małgorzata, Poczęsna Elżbieta, Ratusińska Zofia, Sadowska Teresa, Schmidt Anna, Sikorska Barbara, Szastak Grażyna, Tomsia Wacława, Trzcionkowska Alina, Włodarz Małgorzata.

Klasa XIf - wych. mgr Józefa Nielaba
Baranowska Irena, Bętkowska Barbara, Białaś Stanisława, Bobyla Maria, Feliksik Janina, Gołąb Leszek, Januszk Alina, Jurga Zofia, Kajda Barbara Teresa, Kaliś Małgorzata, Kiwior Krystyna, Kluczewska Marta, Kondek Alina, Krzemień Teresa, Krzywańska Danuta, Kuśnierz Wanda, Łaskawiec Krzysztof, Mazur Halina, Nocoń Teresa, Nowacka Grażyna, Pasek Wiesława, Pietraszewska Anna, Pietrzyk Elżbieta, Pilch Zofia, Przepiórka Ludmiła, Skrzypek Janina, Smętek Elżbieta, Solecka Zofia, Spyra Aldona, Spyra Zofia Bogdana, Stach Grażyna Hanna, Straś Eugeniusz, Szczepara Teresa, Szlęzak Elżbieta, Szlęzak Krystyna, Szromnik Leon, Tomsia Stanisław, Wawak Maria, Wróbel Maria, Zub Alicja.


Matura 1968

Klasa XIa - wych. mgr Janina Gamrat
Adamczyk Andrzej Jan, Bejgier Tomasz, Bubak Andrzej, Chmiest Danuta, Chwast Anna, Czopek Tadeusz, Gajdziński Marek, Gamrot Krystyna, Głowacki Jerzy, Habinka Marek, Hubczenko Tadeusz, Jamroz Jacek, Jasica Anna, Jasiński Krzysztof, Kafel Marian, Kasza Zdzisław, Kaszyca Zbigniew, Klich Maria, Kozłowska Teresa, Lekston Andrzej, Łukaszuk Danuta, Łyczko Roman, Mączka Jerzy, Możdżeń Maria, Pardela Elżbieta, Pawlik Maria, Sławiec Danuta, Słuszniak Janusz, Straszak Jerzy, Syguła Eugeniusz, Szyja Barbara, Wójcicka Halina.

Klasa XIb - wych. mgr Krzysztof Możdżeń
Borówka Maria, Brzózka Lidia, Cebo Barbara Helena, Cieślik Alicja, Czart Teresa, Dobrek Ewa, Guzik Małgorzata, Janik Danuta, Jurczyńska Maria, Kajda Elżbieta, Klich Krystyna, Klich Stanisława, Kmita Wiesława, Kordaszewska Stanisława, Kubińska Anna, Kulawik Grażyna, Łydka Zofia, Miernik Maria, Paś Urszula, Płowiec Wanda, Stach Freda, Tracz Alina, Twardowska Anna.

Klasa XIc - wych. Jacek Piekarski
Januszek Janina, Kocot Halina, Kocyba Alina, Kowalik Liliana, Lewandowski Leszek, Liszka Barbara, Lorek Teresa, Lusik Lidia, Łaskawiec Marian, Muszalska Kazimiera, Nowak Tadeusz, Piątek Cecylia, Piętka Marian, Poczęsna Zofia, Przewłocki Jerzy, Przybyś Ireneusz, Sioła Henryk Edward, Skubis Ewa, Straś Teresa, Surówka Wladysława, Swędzioł Kazimierz, Tracz Alina, Tracz Krystyna, Wąs Adam, Wietrzyński Zdzisław, Żurek Urszula.

Klasa XId - wych. mgr Rudolf Goiser
Czyż Zofia, Dzirżek Ewa, Grela Małgorzata, Guzik Helena, Izdebska Emilia, Kluczewska Ewa, Kłapcińska Jadwiga, Kocjan Grażyna, Krzy?ko Maria, Kubańska Janina, Kurak Marianna Anna, Kuśmierczyk Jadwiga, Kwiecień Ewa Maria, Luboińska Krystyna, Majcherkiewicz Halina, Mendrek Elżbieta, Mieszko - Bałszyn Gabriela, Osuch Irena Teresa, Osuch Krystyna Cecylia, Piątek Sabina, Piechowicz Małgorzata, Tondos Halina Zofia, Wawer Maria, Wilk Janina, Ziarnik Maria, Ziarno Halina, Zięba Maria, Żak Wanda, Żołnierczyk Zyta.

Klasa XIe - wych. Maria Piekarska
Adamczyk Jacek, Adamik Marian, Barwicka Małgorzata, Bugaj Zbigniew, Cebo Barbara Maria, Czerniak Jadwiga, Dąbek Krzysztof, Facler Zbigniew, Gach Andrzej, Jaworska Mirosława, Jochymek Elżbieta, Karoń Sabina, Kaprzyk Maria, Kasprzyk Zofia, Knap Stanisław, Kolczyk Renata, Ko?cielniak Stanisław, Kubański Stefan, Kucaba Ryszard, Lekston Andrzej, Maciejewska Teresa, Michalska Danuta, Owieczko Zofia, Piłka Kazimierz, Skubis Jerzy, Rusek Teresa, Szlęzak Krystyna, Zamożny Walenty, Zięba Andrzej.
Płowiec Maria, Karoń Sabina.

Klasa XIf - wych. mgr Krystyna Lisak
Baldy Małgorzata, Borkiewicz Elżbieta, Czarnota Irena, Dąbek Krzysztof, Dziób Kazimiera, Fert Irena, Grandys Danuta, Januszek Wanda, Kamionka Barbara, Karolczyk Krystyna, Krzystańska Danuta, Mężyk Zofia, Mrówka Jadwiga, Ogińska Maria, Paluch Janina, Pałka Zofia, Pilch Urszula, Płowiec Maria, Sadowska Jadwiga, Skóra Henryka, Staroń Stanisława, Szatan Stanisława, Tomczyk Jadwiga, Tomsia Alina, Tylkowska Regina, Tylnicka Łucja, Widacha Jolanta, Wojna Alicja, Wojna Elżbieta.


Matura 1967

Klasa XIa - wych. mgr Zofia Sroka
Banek Zdzisława, Barczyk Zofia, Bieda Ryszard, Bigaj Antoni, Bojarski Bolesław, Bonecka Miroslawa, Brasielska Anna, Cyra Adam, Dąbek Andrzej, Dubaj Jerzy, Gil Barbara, Izdebski Waldemar, Janikowska Jolanta, Jędrzejowski Jerzy, Kafel Zdzisław, Kajda Ewa, Kocjan Adam, Kopa Ireneusz, Kozłowska Halina, Kulig Jerzy, Łyczakowski Tadeusz, Machalski Mirosław, Miska Elżbieta, Muszyński Zbigniew, Nocoń Maria, Pierzchała Andrzej, Piękoś Alicja, Poczęsny Zdzisław, Roman Wiesława, Rostek Konrad, Sajdak Barbara, Serafin Zofia, Sieradzka Bernardyna, Sikorska Halina, Siuta Władysław, Słaboń Alfreda, Solecka Zofia.

Klasa XIb - wych. mgr Halina Piekarska
Broda Krystyna, Dobrek Danuta, Durańska Maria, Fronik Zofia, Gałgus Maria, Halkiewicz Barbara, Jachowicz Irena, Jarno Maria, Kaszuba Halina, Kleciek Anna, Kocjan Danuta Maria, Kocjan Danuta Wanda, Konopnicka Maria, Kosiec Bożena, Kozar Barbara, Kuflik Barbara, Lasek Lidia, Makuch Anna, Mika Elżbieta, Mitka Jolanta, Osuch Alicja, Pędras Krystyna, Pilch Anna, Porada Barbara , Twardowska Halina, Wojdyła Maria.

Klasa XIc - wych. mgr Stanisław Sowula, Stanisława Zub
Brzezińska Krystyna, Cebo Teresa, Ciemcioch Teresa, Cieślik Teresa, Czepiel Bogdan, Czyż Jan Józef, Dąbek Maria, Dymnicki Karol, Godyń Janusz, Karasik Magdalena, Kaszuba Zofia, Klich Elżbieta, Kowalski Jerzy Janusz, Koziel Anna, Kuc Janina, Kulawik Ewa, Le?niak Urszula, Łaskawiec Leokadia, Maryańska Anna, Niewiara Danuta, Ochała Kazimiera, Piętka Elżbieta, Sałkiewicz Ewa, Sierka Alicja, Spyra Arkadiusz, Stankiewicz Maria, Steckiewicz Zofia, Szczepara Jerzy, Szeląg Anna, Tomsia Tadeusz, Walnik Grażyna, Wąs Ewa Maria, Wąs Grażyna, Wdowik Kazimiera, Ziaja Stanisława, Żrałka Maria, Żurek Anna, Żurek Julian.

Klasa XId - wych. mgr Paulina Pilchowicz
Cebo Grażyna, Czyż Andrzej, Ćmiel Janina, Dębiec Ewa, Gorczyca Teresa, Gucwa Ewa, Hubczenko Halina, Jasiński Janusz, Jędrysik Elżbieta, Jędrysik Irena, Kardynał Waldemar, Kocjan Roman, Kozioł Jerzy, Krzykawska Jolanta, Kulawik Irena, Lorek Dorota, Lorek Małgorzata, Łogiewa Marek, Malik Krystyna, Markiewicz Barbara, Pasternak Ewa, Pięta Leszek, Rudawski Janusz, Skubis Władysław, Stawiarska Agnieszka, Szymczyk Barbara, Szymczyk Tadeusz, Świąder Zofia, Tabaka Andrzej, Tomsia Teodor, Tracz Marek, Twardowska Maria, Wójcik Halina, Zając Renata.


Matura 1966

Klasa XIa - wych. mgr Włodzimierz Tyboń
Ćmiel Włodzimierz, Florczyk Janusz, Gajewski Stanisław, Gałka Teresa, Grudziński Konrad, Haberko Eugeniusz, Hosiawa Ryszard, Jurga Marian, Kallista Barbara, Kiereś Zbigniew, Klich Alicja, Klich Stanisława, Kołodziej Tadeusz, Kwiejda Andrzej, Latos Małgorzata, Lis Zbigniew, Lorek Krystyna, Łabuz Elżbieta, Łaskawiec Alicja, Mentlewicz Janusz, Muszalska Teresa, Nowak Zygmunt, Olejnik Benon, Pierzchała Wojciech, Rzężewski Janusz, Swędzioł Zbigniew, Szreniawa Grażyna, Tracz Stanisław, Twardowska Wanda, Wardęga Lidia, Wieczorek Janina, Zbieg Jadwiga, Ziarno Felicja, Zubel Halina.

Klasa XIb - wych. mgr Maria Piekarska
Bugaj Halina, Chmist Maria, Dąbrowska Lidia, Fr?s Elżbieta, Fronik Grażyna, Gajecka Cecylia, Janoska Janina, Jurczyńska Krystyna, Kamionka Leokadia, Kotwinowska Danuta, Krawczyk Teresa, Krzywda Teresa, Kuflik Alicja, Latos Aleksandra - Ewa, Latos Krystyna - Maria, Mączka Janina, Mędrek Janina, Nocoń Barbara, Piątek Emilia, Roch Krystyna, Sikorska Elżbieta, Skalska Zdzisława, Skubis Marta, Starosta Urszula, Stańko Teresa, Stępień Halina, Tracz Barbara, Tukaj Czesława, Walnik Urszula, Wdowik Anna, Woszczek Teodozja, Woszczek Zofia.

Klasa XIc - wych. mgr Stanisław Sroka
Adamczyk Marianna, Baranowska Gabriela, Bobrzecki Jacek, Cebo Barbara, Gamrat Barbara, Hollitzer Maria, Januszek Mirosław, Kac Barbara, Klich Elżbieta, Kowalska Elżbieta, Krzysztoforska Zofia, Kucera Maria, Kulig Marek, Lubaszka Maria, Łaskawiec Jan, Majcherczyk Krzysztof, Olejarczyk Elżbieta, Orczyk Barbara, Pachoł Elżbieta, Pielka Lidia, Sobczyk Marian, Śmigielski Stanisław, Tondos Ryszard, Wąs Barbara, Wilk Janina, Wiltos Paweł.

Klasa XId - wych. mgr Józef Januszek
Adamczyk Stanisław, Baldy Małgorzata, Banyś Jerzy, Banyś Maria, Cebo Janusz, Chojnacki Józef, Chwast Jan, Cieślik Kazimierz, Daleszynska Barbara, Gęgotek Maria, Hubczenko Krystyna, Janicki Marian, Jarno Barbara, Jaworska Jolanta, Jurczyk Janina, Kac Maciej, Kaczor Ryszard, Knapczyńska Grażyna, Kordaszewska Józefa, Kozak Witold, Lekston Maria, Lis Zbigniew, Łaskawiec Krystyna, Majewska Krystyna, Majewska Maria, Nowara Zenon, Pajda Barbara, Pałka Kazimiera, Pawłowski Ryszard, Piętka Urszula, Skoczylas Jerzy, Toboła Lucyna, Tyboń Adam, Woźniakiewicz Maciej, Zbieg Ewa, Zbieg Zofia.


Matura 1965

Klasa XIa - wych. mgr Jadwiga Burakowska
Adamczyk Maciej Bogdan, Bacia Anna, Banyś Andrzej, Barczyk Anna, Bernat Barbara, Bonecka Urszula, Brandygier Anna, Brzeziński Andrzej, Brzeziński Stanislaw, Czerwiński Jan, Ćwiklinski Andrzej, Grojec Alina, Kania Krystyna, Karasik Elżbieta, Kołodziej Stanisław, Kosiniak-Kamysz Andrzej, Krzysztoforski Jan, Kubiczek Elżbieta, Kupska Elżbieta, Lel?tko Józef, Maliszewski Ryszard, Marciński Marek, Mączka Donat, Miechowicki Józef, Misiowiec Anna, Pacia Saturnin, Pałka Marian, Pi?tek Maria, Piecek Czesław, Poczęsna Janina, Puskarczyk Ewa, Sioła Alina, Skubis Włodzimierz, Sobczyk Janusz, Starczynowski Zdzisław, Szot Wanda, Świda Teresa, Wawer Janusz, Wilk Teresa, Zilberszac Maria.

Klasa XIb - wych. mgr Janina Cembrzyńska
Adamczyk Maria, Buchalik Marta, Curyło Teresa, Czeladzka Alina, Dąbek Alina, Frycz Aleksandra, Fuchs Małgorzata, Glanowska Jolanta, Janicka Krystyna, Jarno Anna, Kiwacka Barbara, Kocot Maria, Kordaszewska Irena, Leśniak Teodozja, Mączka Elżbieta, Michalak Daniela, Nowakowska Alicja, Pielka Bronisława, Sięk Elżbieta, Skubis Teresa, Sowula Halina, Spyra Halina, Sułkowska Danuta, Szotek Maria, Szpik Wiesława, Szromnik Krystyna, Wójcik Elżbieta, Zbieg Józefra.

Klasa XIc - mgr Wiesław Krzysztoforski
Adamczyk Maciej Adam, Bakalarczyk Jerzy, Banyś Stanisława, Białas Zygmunt, Bigaj Maria, Borkiewicz Marian, Burzyński Andrzej, Cupiał Witold, Czerniak Halina, Gajda Zbigniew, Karcz Małgorzata, Klich Halina, Kucaba Lidia, Kulawik Elżbieta, Liszka Maria, Lorek Maria, Łydka Janina, Nowak Jerzy, Piątek Maria, Pielka Jan, Rosak Krystyna, Skubis Kazimierz, Smętek Wanda, Staroń Marian, Stasiak Urszula, Stąpel Halina, Surdej Krystyna, Swędzioł Adam, Szumera Halina, Ślęzak Janina, Węglarz Stefan, Wilk Ignacy, Zięba Kazimierz, Zub Maria.


Matura 1964

Klasa XIa - wych. mgr Ryszard Kozak, mgr Stanisław Sowula
Adamek Andrzej, Banyś Marian, Chmist Maria, Długołęcka Barbara, Gosek Jadwiga, Jędrychowski Marek, Kaleta Wiesława, Kępka Wojciech, Kocjan Aleksander, Królikowska Teresa, Kubicka Jadwiga, Lorek Maria, Lorek Stanisław, Łaskawiec Krystyna, Łydka Elżbieta, Makar Wanda, Markiewicz Maria, Mędrek Antonina, Miarka Andrzej, Mstowska Teresa, Okularczyk Grzegorz, Pachniewska Maria, Pławny Michał, Poczęsny Zdzisław, Podolska Wiesława, Skórzewski Jerzy, Solecka Barbara, Sosnowska Teresa, Staszewska Sabina, Szeląg Jan, Tracz Lidia, Wdowik Jan Ludwik, Zub Krzysztof.

Klasa XIb - wych. mgr Czesław Michalak
Barańczuk Tadeusz, Barczyk Zenona, Binkiewicz Barbara, Ćwik Liliana, Drygała Bogusław, Frączek Karolina, Gąsior Halina, Grzanka Ewa, Jedlińska Danuta , Kamiński Henryk, Kiełtyka Stanisław, Kołodziejczyk Zyta, Łydka Anna, Łydka Grzegorz, Mazur Krystyna, Mitka Lidia, Nocoń Danuta, Nowak Anna, Osuch Danuta, Pachoł Zbigniew, Piątkowska Jadwiga, Skoczylas Maria, Skubis Tadeusz, Solecki Andrzej, Stach Barbara, Stanek Władysław, Stanislawska Wanda, Swędzioł Anna, Trólka Antoni, Trólka Zofia, Tworek Krystyna, Warat Jan, Widłak Włodzimierz, Żulichowski Stanisław.

Klasa XIc - wych. mgr Włodzimierz Tyboń
Bakalarczyk Ewa, Banyś Małgorzata, Bloch Wojciech, Bujak Grażyna, Cień Tadeusz, Dąbek Zofia, Deptalska Maria, Gach Maria Anna, Gałka Krystyna, Glanowska Zofia, Góralczyk Wiesława, Hollitzer Przemysław, Jędrychowska Maria, Jędrysik Aleksander, Kopczyk Alicja, Lorek Halina, Lorek Kazimierz, Łaskawiec Jan, Madej Grzegorz, Sołtysik Wojciech, Stanek Janina, Stanislawski Zbigniew, Stępień Witold, Tracz Marian, Urasińska Urszula, Urbanik Marek, Wąs Małgorzata, Wiucha Barbara, Wójcik Andrzej, Ząbczyńska Zofia.


Matura 1963

Klasa XIa - wych. mgr Stanisława Zub
Burzyńska Agnieszka, Cembrzyńska Anna, Cieplak Barbara, Czarnul Waldemar, Czerwińska Barbara, Dziura Zofia, Głąb Andrzej, Górski Leszek, Haberko Sabina, Jamroz Miron, Kaleta Elżbieta, Kaliś Cecylia, Kasprzyk Zuzanna, Kerth Janusz, Kocjan Zofia, Kowalski Antoni, Lekston Jadwiga, Markiewicz Adam, Martyniuk Barbara, Masny Kazimierz, Mazur Maria, Mirek Barbara, Mularczyk Franciszek, Nowak Maria, Olesiak Czesław, Piątkowska Krystyna, Piętka Elżbieta, Półkoszek Mirosława, Schmidt Urszula, Skoczek Eugeniusz, Sokołowska Barbara, Stach Alicja, Straś Małgorzata, Swędzioł Alina Bożena, Swędzioł Halina, Sznajder Zbigniew, Świąder Anna, Tarasow Krystyna, Wąs Adam, Widacha Teresa, Włoch Czesław.

Klasa XIb - wych. mgr J. Nowak
Cembrzyńska Maria, Domagała Hubert, Dyrda Jadwiga, Głowacka Maria, Kaszuba Edward, Kochańska Wiesława, Kocyba Andrzej, Kopeć Elżbieta, Kopeć Sławomir, Kostrubiec Maria, Krawczyk Ryszard, Kurkowski Marian, Łaskawiec Teresa, Łonak Ryszard, Łukaszek Krystyna, Majewska Halina, Maliszewska Ewa, Michalski Ryszard, Misiowiec Maria, Musiorska Alicja, Piętka Tadeusz, Pilniak Zdzisław, Roszyk Andrzej, Stopa Andrzej, Wadas Ryszard, Wentrys Jadwiga, Wróbel Zygmunt, Żelaśkiewicz Jolanta.

Klasa XIc - wych. mgr Julian Rola, Stanisław Sroka
Chwast Elżbieta, Cień Maria, Czerwiński Zdzisław, Ćmiel Teresa, Ćmielewski Jacek, Głowacka Janina, Jezierska Danuta, Jurga Maria, Kiszka Zofia, Kłapcińska Ewa, Kondek Izabela, Łaskawiec Włodzimierz, Majda Jadwiga, Mędrek Ryszard, Miarka Maria, Miska Krystyna, Molenda Jerzy, Nawara Irena, Oleksiak Maria, Prostacka Stanisława, Sochacka Zdzisława, Szpik Jerzy, Sztuka Romana, Tołkacz Stanisław, Toporek Paweł, Twardowska Barbara, Włodarska Teresa.


Matura 1962

Klasa XIa - wych. mgr Józef Januszek
Bigaj Bogumił, Brzezińska Maria, Cebo Zdzisław, Chadziński Janusz, Drążkiewicz Barbara, Głowacka Anna, Kalisz Krystyna, Kamionka Andrzej, Kaszuba Anna, Kiszka Zenon, Kocjan Mieczysława, Kołacz Ewa, Kosiniak Kazimierz, Krawczyk Helena, Kubiczek Andrzej, Lorek Antonina, Pańta Agnieszka, Piechowski Wiesław, Piwowarczyk Halina, Sadowski Edmund, Trzcionkowska Krystyna, Wójcicka Małgorzata, Wójcicki Stanisław, Wójcik Krystyna, Wójcik Leszek, Ząbczyńska Wanda, Żabicka Anna.

Klasa XIb - wych. mgr Anna Deręgowska, mgr Antonina Łyszczarz, mgr Janina Cembrzyńska
Baran Marta, Barczyk Jan, Bojarski Wacław, Czarnota Jan, Działach Ryszard, Fita Tadeusz, Hałuda Krystyna, Indyka Elżbieta, Janeczek Barbara, Kapkowska Leokadia, Klich Helena, Kowalski Stanisław, Krzesińska Wiesława, Marszałek Antoni, Miszczyński Andrzej, Orczyk Jerzy, Paś Józef, Piechowicz Stanisław, Pieniążek Małgorzata, Pilarski Jan, Postół Edward, Sarwa Jan, Smętek Witold, Tarasin Franciszek, Tondos Teresa, Wąs Wojciech, Zgrzebnicka Zofia.

Klasa XIc - wych. mgr Bronisław Grzywacz, mgr Stanisław Sowula, mgr Wiesław Krzysztoforski
Bętkowski Maciej, Buczyńska Eleonora, Cader Jan, Cecha Wanda, Czerniak Hanna, Czyż Leszek, Gałąź Henryk, Januszek Adam, Kępka Janina, Kluczewska Barbara, Kulawik Halina, Kundera Ireneusz, Lelątko Jan, Mazur Wiesława, Morawska Marta, Mrówka Tomasz, Nawara Barbara, Niemczyk Jerzy, Pańta Antoni, Paś Aleksandra, Paulewicz Włodzimierz, Piątek Kazimierz, Pietrakiejew Tadeusz, Przybylski Włodzimierz, Radwański Edmund, Sikorska Ewa, Skubis Jerzy, Stach Zofia, Trzcionkowski Jan, Walkowicz Zbigniew, Zbieg Maria, Zembala Maria.


Matura 1961

Klasa XIa - wych. mgr Janina Cembrzyńska
Chechelska Józefa, Furgalińska Danuta, Grzanka Henryk, Kajda Jadwiga, Kallista Andrzej, Klich Waldemar, Krawczyk Krystyna, Kulawik Krystian, Kwiecień Jan, Lekston Kazimierz, Mitka Jadwiga, Nowak Teresa, Pachniewska Zofia, Pilch Adam, Rabenda Barbara, Rzepka Kazimiera, Sikorska Krystyna, Sobczyk Tadeusz, Tracz Zofia, Trzcionkowska Janina, Zbieg Stanisława, Zub Elżbieta.

Klasa XIb - wych. mgr Piotr Kołacz
Jaros Jerzy, Kania Marian, Kaszuba Jadwiga, Kiszka Halina, Knobloch Wiesława, Latos Elżbieta, Piechowicz Stanisław, Pietrzyk Zofia, Pluta Lech, Plutecka Barbara, Sosnowski Janusz, Stańko Stefan, Toboła Michał, Woźniczko Zdzisław, Zgrzebnicka Krystyna, Zielińska Maria, Żak Bronisława.

Klasa XIc - wych. mgr Krystyna Lisak
Cień Małgorzata, Dębiec Andrzej, Glanc Bożena, Haberko Karol, Imiałek Włodzimierz, Januszek Anna, Jurczyk Halina, Kramarczyk Anna, Krawczyk Andrzej, Kulig Wincenty, Łyczakowski Janusz, Łydka Anna, Płowiec Barbara, Siuda Paulina, Szarek Ewa, Widacha Janina, Zeman Andrzej.


Matura 1960

Klasa XIa - wych. mgr Stanisław Sroka
Adamczyk Stanisława, Dusza Władysław, Jacko Janina, Kołodziejczyk Janusz, Łapaj Barbara, Martyka Barbara, Majcherkiewicz Ludwika, Mrożek Władysław, Sakowski Andrzej, Stańko Andrzej, Gregorczyk Stefan, Goraj Maria, Piechowicz Bogumiła, Żurek Maria, Piętka Maria.

Klasa XIb - wych. mgr Wiesław Krzysztoforski
Adamczyk Wiesław, Biały Elżbieta, Burakowska Halina, Burakowska Justyna, Burakowski Maciej, Caban Tadeusz, Dziąbek Małgorzata, Dziąbek Zenona, Dziechciarz Izabela, Graca Henryka, Gzel Stanisław, Imielska Maria, Januszek Maria Danuta, Januszek Maria Zofia, Jaworska Anna, Jochymek Łucja, Kaczmarczyk Andrzej, Kaszewska Alina, Kaszuba Zofia, Kazirod Elżbieta, Kiełdanowicz Bogumiła, Kłapcińska Elżbieta, Krzemień Urszula, Krzykawski Stanisław, Kuźniak Zofia, Niewiara Danuta, Petlic Stanisław, Pilch Elżbieta, Stankiewicz Józefa, Swędzioł Jerzy, Tucholska Barbara, Zbieg Jadwiga.

Klasa XIc - wych. mgr Włodzimierz Tyboń
Barczyk Józef, Barczyk Zofia, Buchalik Jadwiga, Burakowska Maria, Domagała Józef, Gałka Irena, Gniewczyńska Bożena, Kania Julian, Kłapcińska Izabela, Kocjan Tadeusz, Mędrek Marian, Pietraszewska Elżbieta, Płonka Teresa, Skubis Piotr, Udrycka Anna, Wypasek Edward, Wójcik Włodzimierz.

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128