Życie jest długie, jeżeli się umie z niego korzystać. (Seneka)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Matura 2000-2009

2009 :: 2008 :: 2007 :: 2006 :: 2005
2004 :: 2003 :: 2002 :: 2001 :: 2000


Matura 2009

Klasa IIIa - wych. mgr Anna Miszczyk
Banasik Karolina, Banyś Adam, Czerwińska Katarzyna, Dąbrowski Piotr, Dziedzic Jadwiga, Dziwak Marcelina, Gawron Magdalena, Głąb Paulina, Gregorska Dorota, Jałowiec Maciej, Januszek Wojciech, Kaliński Łukasz, Kiełtyka Marcin, Krok Kacper, Marchewa Dawid, Napora Kalina, Niemczura Bartosz, Ostrowska Julia, Paluch Magdalena, Pałka Mateusz, Piotrowska Katarzyna, Rogalski Jan, Rogoń Adam, Skorek Magdalena, Solecka Mariola, Stempel Tymoteusz, Sygulska Joanna, Szczepara Kamila, Szpringer Michał, Tomsia Monika, Zalewski Jacek, Żuber Michał.

Klasa IIIb - wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
Bagrowska Natalia, Białaś Milena, Bręklewicz Anna, Czarnota Monika, Forgacz Sonia, Gmitruk Bartłomiej, Gwiazda Weronika, Jamrozik Justyna, Kantor Justyna, Klisiewicz Michał, Knapczyk Agnieszka, Knapik Monika, Krzywda Anna, Krzywoń Katarzyna, Kulig Florentyna, Kurzawa Monika, Kwiejda Patrycja, Lasota Justyna, Lemke Weronika, Nogieć Monika, Osuch Katarzyna, Paciej Bartosz, Paluch Marzena, Piątek Anna, Redel Katarzyna, Skręt Katarzyna, Smentek Róża, Strukowska-Kozień Katarzyna, Szygulski Tomasz, Tatara Witold, Tatarek Anna, Tusznio Grzegorz, Tyrała Mateusz, Wajs Magdalena, Zaremba Sonia.

Klasa IIIc - wych. mgr Marta Macek
Burak Barbara, Cieśla Anna, Gasiewicz Paulina, Gęgotek Mateusz, Golda Aleksandra, Habera Patrycja, Haberka Mateusz, Hrabia Katarzyna, Jakusz-Gostomski Piotr, Januszek Karolina, Jurczyk Małgorzata, Kantor Konrad, Kluczewska Sylwia, Kłapcińska Aleksandra, Kosiór Mateusz, Krupa Barbara, Legutko Adrian, Ludwikowska Jagoda, Łowas Karolina, Mazela Magdalena, Mączka Michał, Moskwa Anna, Nawara Ewelina, Piątek Łukasz, Rajtakowska Marta, Sanetra Jakub, Sołtysik Julita, Sowula Paulina, Szczepanek Piotr, Szota Gabriela, Treter Katarzyna, Wilk Martyna, Witek Agnieszka, Witek Kinga, Wołczyż Justyna, Ziarnik Małgorzata.

Klasa IIId - wych. mgr Ewa Tkaczewska
Balicki Wojciech, Cebo Łukasz, Dudek Krzysztof, Filo Karolina, Gacek Piotr, Gęgotek Wojciech, Gil Dawid, Głowacki Patryk, Gromek Justyna, Gzyl Paulina, Irla Wojciech, Jeleń Łukasz, Kerth Kamil, Kiszka Eliasz, Knapczyk Łukasz, Kordaszewski Szymon, Krzysztoforski Robert, Kurzawa Konrad, Mitka Łukasz, Mrożek Piotr, Pielka Kamil, Prowancka Dagmara, Siudut Paweł, Straszak Piotr, Szafraniak Bartłomiej, Tarasin Bartłomiej, Wajda Michał, Woszczek Maciej, Zimny Wojciech, Żurek Grzegorz.

Klasa IIIe - wych. mgr Teresa Kosiarska
Banyś Magdalena, Brodziński Mateusz, Brzezińska Aleksandra, Cieślik Damian, Cieślik Paweł, Cięszczyk Bartosz, Dobrek Mariusz, Drąg Kamil, Duda Piotr, Dukat Dawid, Gawąd Łukasz, Gawron Sylwia, Kalarus Grzegorz, Kalarus Łukasz, Kania Konrad, Kiepura Anna, Kłapciński Szymon, Kocjan Dorota, Kozioł Maciej, Krupa Paweł, Kudela Tomasz, Mach Paulina, Maruda Julia, Mąkol Magdalena, Niźnik Karolina, Pachacz Adrian, Pasich Łukasz, Świtlicki Mateusz, Świstek Patryk, Tokaj Paulina, Trętowicz Michał, Tyliba Marta, Zgadzaj Monika.

Klasa IIIf - wych. mgr Anna Reguła
Barczyk Anna, Chmielewska Dominika, Cieślik Magdalena, Czarnota Bartosz, Dudek Katarzyna, Gajda Bartłomiej, Gęgotek Karol, Goc Tomasz, Gzyl Katarzyna, Januszek Katarzyna, Januszek Malwina, Jurczyk Joanna, Kania Monika, Kołodziejczyk Małgorzata, Kozioł Łukasz, Król Izabela, Lekston Amelia, Maciejowski Szymon, Małka Małgorzata, Migza Aleksandra, Mitka Piotr, Nowak Mateusz, Nowara Paulina, Opioła Małgorzata, Pandel Krzysztof, Stach Justyna, Stanek Jakub, Świerczek Mateusz, Talaga Piotr, Tarasin Beata, Waszczyńska Magdalena, Waśniowska Anna, Włodarczyk Izabela, Wójcicki Paweł, Zbieg Sylwia, Żur Joanna.


Matura 2008

Klasa IIIa - wych. mgr Anna Baran
Barczyk Michał, Bienias Karol, Cader Marta, Cebo Anna, Czarnul Anna, Dąbek Mateusz, Drzewiecki Tomasz, Dudek Bartosz, Dyrek Michał, Filo Paweł, Gęgotek Paulina, Gorzkowska Aleksandra, Grzybowski Mateusz, Jajkiewicz Gabriela, Kluczewski Marcin, Kuś Łukasz, Majsterek Sebastian, Mączka Adrianna, Milka Jakub, Murawska Agnieszka, Piasny Mateusz, Piątek Monika, Porada Grzegorz, Prządo Sebastian, Rejnowicz Patrycja, Rogoń Mariusz, Rolka Ilona, Surosz Magda, Szewczyk Filip, Szotek Łukasz, Szura Robert, Twardowski Karol, Wadowska Magdalena, Woszczek Kamil.

Klasa IIIb - wych. mgr Bożena Matusik
Bąchór Ewa, Bień Mariola, Bigaj Anna, Chwast Agnieszka, Dąbrowska Sylwia, Gamrat Marcin, Głębocka Judyta, Izdebska Monika, Kajda Anna, Kocjan Marta, Kowalczyk Katarzyna, Kowalska Karolina, Krawiec Magdalena, Kuś Karolina, Lekston Monika, Madej Bernadetta, Maniak Alicja, Mikrut Marzena, Ostrowski Marek, Osuch Michał , Paceśna Aleksandra, Padło Agnieszka, Pasich Kamil, Rafalik Aneta, Roś Joanna, Skrzypek Karol, Starowicz Ewa, Szotek Dawid, Toczek Katarzyna, Wernik Faustyna, Wiltosiński Szymon, Wypasek Bartłomiej, Zasucha Michał, Żak Jakub, Żelezik Agnieszka.

Klasa IIIc - wych. mgr Katarzyna Chojowska
Adamczyk Grzegorz, Bigaj Beata, Cebo Marta, Chmiest Monika, Cieśla Paulina, Ciuba Marzena, Czajkowski Piotr, Domoń Katarzyna, Duffek Magdalena, Dusza Kamil, Dzióbek Natalia, Filipek Dominik, Kabat Agmniesszka, Kaliś Bartosz, Karlik Monika, Kołodziejczyk Rafał, Kowal Ilona, Kulig Klaudyna, Kurek Justyna, Latos Michał, Lebdowicz Marek, Maślisz Anna, Molęda Dagmara, Ozdoba Wojciech, Palkowska Marta, Piątek Joanna, Pogodzik Bartosz, Puszczewicz Patrycja, Smolarek Martyna, Stach Piotr, Szymczyk Anna, Tracz Katarzyna, Wójtowicz Malwina, Zagała Anna, Zięba Maciej.

Klasa IIId - wych. mgr Marta Sosińska
Adamczyk Monika, Cepak Joanna, Dudek Katarzyna, Grzebień Aleksandra, Haberka Adrian, Janczyk Aleksandra, Kiszka Dawid, Kluczewska Kamila, Kłapciński Bartłomiej, Kondek Anna, Korczak Joanna, Kralka Paulina, Lekstan Bartosz, Łopata Michał, Momola Anna, Nawara Agnieszka, Nawrocka Justyna, Pazdyka Marek, Piekoszewski Piotr, Pieszczek Marzena, Pstruś Mateusz, Sitko Kasjan, Soczówka Łukasz, Świstowski Bartłomiej, Tarasin Katarzyna, Wójcik Piotr, Żydzik Piotr.

Klasa IIIe - wych. mgr Grzegorz Sowula
Bargieł Marcin, Bróg Ewa, Byczek Bartosz, Chwast Paweł, Ciuła Mateusz, Dybich Dariusz, Filarska Anna, Glanc Michał, Glanowska Angelika, Glanowski Tomasz, Gleń Barbara, Gruca Martyna, Janczyk Paweł, Kajda Paweł, Kałużny Mateusz, Kiełkowicz Piotr, Kościelniak Mateusz, Kurek Maciej, Łydka Aleksandra, Mucha Mariola, Muchajer Jakub, Ogonek Tomasz, Pałka Tomasz, Półtorak Daniel, Rosołek Agata, Skowronek Kacper, Skrzyńska Karolina, Smętek Bartosz, Trepka Agnieszka, Tumiłowicz Michał, Tyliba Ewelina, Zaręba Anna.

Klasa IIIf - wych. mgr Aneta Kasprzyk
Baran Joanna, Brodzińska Klaudia, Curyło Elżbieta, Czeladzka Justyna, Goraj Katarzyna, Jaglarz Małgorzata, Kocjan Agnieszka, Kocjan Olga, Kopeć Radosław, Kulawik Katarzyna, Kulka Krzysztof, Kumela Ilona, Lampa Katarzyna, Lewandowska Karolina, Lorek Natasza, Łodyga Martyna, Maj Roksana, Makowska Anna, Noga Patrycja, Nowak Anna, Nowak Wiktor, Oleszko Sylwia, Paluch Katarzyna, Pączek Aneta, Piątek Katarzyna, Skóra Ewa, Skubis Monika, Słuszniak Ewa, Stach Mateusz, Tracz Anita, Wącław Joanna, Woźniczko Karolina, Zbieg Katarzyna, Zieliński Mariusz, Żuk Paweł.


Matura 2007

Klasa IIIa - wych. mgr Beata Drzewiecka
Bajer Wojciech, Barczyk Katarzyna, Cebo Marcelina, Ciępka Karina, Ćwik Kamil, Domagała Maria, Fatyga Dawid, Filo Adam, Grzanka Magdalena, Hat Marcin, Kalarus Tomasz, Kania Łukasz, Kordas Jagoda, Łaskawiec Michał, Małecka Anna, Mazur Maciej, Migza Marcin, Miśków Marta, Nowak Monika, Paluch Rafał, Pawełczyk Marek, Piątek Bartosz, Piłka Sylwia, Pogan Paulina, Rdest Agata, Rzemieniuk Katarzyna, Skotniczna Magdalena, Smutek Mariusz, Synowiec Tomasz, Szczerba Błażej, Szymczyk Katarzyna, Wdowicz Ewa, Włoch Kamil, Wojciechowski Kamil, Wojdyła Magdalena, Wyrwas Renata.

Klasa IIIb - wych. mgr Ewa Łuczak
Adamczyk Magdalena, Barczyk Katarzyna, Cieśla Katarzyna, Cieślik Paweł, Gaweł Agnieszka, Gęgotek Justyna, Gomółka Magdalena, Gorzała Karolina, Grzegorczyk Monika, Jachyra Agnieszka, Karcz Katarzyna, Karcz Marta, Kaszuba Karolina, Kubiak Małgorzata, Libowicz Magdalena, Łędzka Iza, Nocoń Michał, Noga Michał, Nowak Paulina, Palkowska Katarzyna, Pawełczyk Agnieszka, Pecold Karolina, Pezdan Krzysztof, Piś Bartosz, Rodziewicz Paulina, Serwatka Aleksandra, Sigeda Beata, Siudy Dominika, Słaboń Aleksandra, Stalicka Katarzyna, Stańczak Hanna, Strukowska-Kozień Weronika, Szeląg Bartosz, Wójcik Katarzyna.

Klasa IIIc - wych. mgr Grzegorz Kaszewski, mgr Marcin Kużdżał
Babiuch Jakub, Banyś Dominika, Białek Katarzyna, Bigaj Jakub, Chechelska Agnieszka, Czarnota Aleksandra, Czekaj Kornelia, Dziurowicz Joanna, Gajewska Dorota, Homa Michał, Hrabia Justyna, Jaremczak Magdalena, Kamionka Adam, Kamionka Mateusz, Karolczyk Joanna, Korejwo Krzysztof, Krawczyk Kamila, Krawczyk Paweł, Łasiński Artur, Mączka Ewelina, Mitka Jakub, Nocoń Karolina, Nowosadzka Anita, Piechowicz Klaudia, Polak Piotr, Rusek Barbara, Ruszel Karolina, Sapiechowska Patrycja, Sobczyk Bogumił, Sobczyk Dorota, Stanek Katarzyna, Synowska Sylwia, Szczerba Natalia, Taborek Katarzyna, Wiekiera Andrzej, Wilkońska Dominika, Zacłona Marcin.

Klasa IIId - wych. mgr Maria Wilk
Baranik Agnieszka, Barczyk Ernest, Chaberka Monika, Dziadkowiec Milena, Gajos Joanna, Gawron Karina, Gądek Beata, Gruszczyńska Agnieszka, Janik Szymon, Jurkowska Kamila, Kemona Anna, Kluza Karolina, Kosyl Malwina, Kuś Joanna, Leka Jagoda, Łaskawiec Sylwia, Maroszek Lidia, Myrcik Anna, Nowak Agnieszka, Palimąka Katarzyna, Paluch Olga, Pielka Karolina, Pobożniak Monika, Pol Agnieszka, Starowicz Iga, Szot Katarzyna, Szybalska Edyta, Twardowski Kamil, Walków Katarzyna, Włodarz Ksenia, Ziarno Magdalena.

Klasa IIIe - wych. mgr Renata Dylewska, mgr Maria Piasny
Adamczyk Alicja, Baran Marcin, Bąchór Olga, Bonecki Piotr, Byczek Marcin, Chłosta Katarzyna, Ciępka Agnieszka, Gleń Joanna, Hrabia Szymon, Izdebski Sławomir, Jasiński Marcin, Jawor Krystian, Kałwa Katarzyna, Kiełtyka Adam, Kolet Anna, Kotnis Michał, Kulig Michał, Leniart Joanna, Mazgaj Bartosz, Mucha Krzysztof, Nocoń Magda, Opioła Jacek, Pięta Tomasz, Pilch Joanna, Rogozik Paulina, Roś Małgorzata, Sikora Michał, Słaby Jakub, Stach Jarosław, Stanecki Tomasz, Szota Julia, Świerczek Adrian, Walnik Grzegorz, Wańczyk Michał.

Klasa IIIf - wych. mgr Dorota Krzyżkowska
Bałazy Magdalena, Bałtowska Dorota, Bulski Karol, Dębska Beata, Dyduch Anna, Gajewska Patrycja, Gorczyca Marta, Halejak Olga, Kajda Piotr, Kozłowski Andrzej, Kula Olga, Lichosyt Dawid, Marek Monika, Molenda Beata, Mosurek Mateusz, Nocoń Edyta, Orczyk Paulina, Osowiecka Marta, Pacia Michał, Pieniążek Katarzyna, Przewłoka Mateusz, Rogóż Szymon, Rolka Klaudia, Sęk Jurand, Stępień Katarzyna, Strzałka Karolina, Swędzioł Renata, Szczepara Karolina, Talak Marcelina, Turska Urszula, Walnik Magdalena, Wojcieszek Joanna, Wypasek Michał, Zenek Aleksandra, Zmysło Anna.


Matura 2006

Klasa IIIa - wych. mgr Teresa Kosiarska
Babiuch Grzegorz, Baran Michał, Baranowska Monika, Bielawska Katarzyna, Bogusz Piotr, Bolek Piotr, Cudny Szymon, Drzewiecki Konrad, Gajdziszewski Piotr, Glanowska Ilona, Januszek Anna, Kika Dorota, Klecik Agata, Kłapcińska Aleksandra, Knap Anna, Kordaszewska Barbara, Kubat Kamil, Kubok Katarzyna, Łaskawiec Piotr, Nyczaj Mateusz, Opioła Katarzyna, Pajor Mateusz, Pasich Krystian, Pazdyka Katarzyna, Probierz Katarzyna, Sałek Magdalena, Słuszniak Karol, Stańczak Grzegorz, Syguła Marcin, Sypień Dawid, Szot Anna, Szotek Anna, Świda Adrian, Wolny Adrian, Zięba Krzysztof, Żuber Katarzyna.

Klasa IIIb - wych. mgr Anna Miszczyk
Bocianowska Justyna, Borkiewicz Karolina, Chwast Dorota, Dubel Szymon, Dziados Edyta, Dziedkowiec Justyna, Fijałkowska Aleksandra, Gawin Przemysław, Gębala Monika, Gęgotek Justyna, Grządka Jarosław, Imbor Agata, Jagła Dominika, Kabalak Paulina, Kluczewska Judyta, Koćma Katarzyna, Maciejowska Karolina, Marchewka Dominik, Michalska Agnieszka, Nawara Krzysztof, Osuch Ewelina, Payerhin Artur, Przybylska Anna, Przybylski Dawid, Sadowska Marika, Sochacka Anna, Starowicz Joanna, Strug Sylwia, Szymczyk Anna, ŚlęzakAnna, Tatarek Marta, Tomsia Piotr, Twardowski Artur, Tyliba Klaudia, Walczak Karolina, Zajega Marta.

Klasa IIIc - wych. mgr Ewa Tkaczewska
Brzeska Berenika, Brzozowski Dawid, Chłosta Justyna, Chwast Piotr, Cisowski Maciej, Czaban Adrian, Ćwik Katarzyna, Dydak Jakub, Foryś Dariusz, Gądek Bartłomiej, Hajduła Anna, Izdebska Marta, Kapuśniak Anna, Korczak Magdalena, Krajewski Artur, Krawiec Joanna, Krupa Anna, Lekston Judyta, Leśniak Justyna, Łaskawiec Magdalena, Mączka Mateusz, Nawara Magdalena, Noga Emilia, Papierniak Sylwia, Pęgiel Joanna, Płotnikowski Damian, Poczęsny Rafał, Rogozik Aneta, Sikora Krzysztof, Szura Aleksandra, Szyja Piotr, Wadas Weronika, Węglarz Ilona, Wojciechowska Dagmara.

Klasa IIId - wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
Baranik Mateusz, Barczyk Magdalena, Brzózka Małgorzata, Bugajska Karolina, Czachór Waldemar, Gamrot Elżbieta, Giczel Anna, Grandys Barbara, Gumula Gabriela, Hejczyk Anna, Jaworska Anna, Kaleciński Michał, Kaleta Marzena, Karoń Paulina, Kluczewska Magdalena, Krzywda Milena, Kucharek Ewa, Kyć Marzena, Łydka Paula, MońEwa, Mosur Natalia, Muśkiewicz Beata, Nocoń Małgorzata, Parcz Klaudia, Smoła Patrycja, Straś Bartłomiej, Strój Ewa, Szczepara Marta, Tracz Barbara, Włodarczyk Tomasz, Wojdyła Joanna, Wójcik Milena, Ziarnik Magdalena, Ziarno Aleksandra.

Klasa IIIe - wych. mgr Halina Wójcik
Beniak Kamila, Bigaj Urszula, Ciępka Łukasz, Cygankiewicz Małgorzata, Ćwik Bartosz, Gałka Przemysław, Gołębiowski Jakub, Jakusz-Gostomski Michał, Kalicińska Malwina, Kołodziejczyk Sylwia, Krawczyk Kamil, Kurdziel Łukasz, Łącka Agnieszka, Majewska Magdalena, Milka Marta, Murat Małgorzata, Nowak Anna, Nowak Michał, Nowicki Piotr, Osuch Ewelina, Piechulska Małgorzata, Rachwał Beata, Radomska Anna, Szczepara Dariusz, Tracz Bartosz, Tracz Grzegorz, Tracz Wojciech, Trepka Grzegorz, Wojna Katarzyna, Wójcicki Konrad, Wójcik Jolanta, Wójcik Marta, Wydrzycka Irmina.

Klasa IIIf - wych. mgr Anna Reguła
Barczyk Anna, Augustyn Urszula, Bałtowska Magdalena, Bierak Katarzyna, Chochół Magdalena, Chochół Marzena, Czapla Żaneta, Czorny Tomasz, Druzgała Sylwia, Filo Elżbieta, Gilewska Paulina, Goraj Anna, Grabda Kinga, Gzyl Anna, Gzyl Joanna, Imiałek Sebastian, Kasprzyk Michał, Kmiecik Katarzyna, Kurdziel Dawid, Kwaśniewska Dagmara, Maj Gabriela, Majda Anna, Muchajer Tomasz, Paś Paweł, Piątek Paulina, Spyra Dominika, Stach Ewa, Staroń Paulina, Szpringer Karolina, Ślusarczyk Marta, Turzański Krzysztof, Wasiuta Agnieszka, Wojdyła Magdalena, Zięba Sandra.

Klasa IIIg - wych. mgr Maria Piasny
Augustyn Ewelina, Bonecka Barbara, Cichoń Katarzyna, Dąbrowski Kamil, Gajewski Kamil, Gaweł Aleksandra, Glanc Mikołaj, Gorzała Jakub, Grzywonowicz Paweł, Jarzmik Iwona, Jurczyk Tomasz, Karoń Bartłomiej, Kubicki Dariusz, Kłapciński Artur, Krawczyk Dariusz, Kurek Grzegorz, Kurzawa Kinga, Majewska Aneta, MatlaJakub, Michalik Maciej, Morawska Ewelina, Napora Magdalena, Olszówka Michał, Panfil Katarzyna, Seweryn Paulina, Smolarek Łukasz, Stach Marcin, Strzałka Radosław, Tarasin Beata, Tomsia Dariusz, Wilk Agata, Wojnarowska Katarzyna, Żur Agata.


Matura 2005

Klasa IIIa - wych. mgr Ewa Brzeska
Baran Ewa, Bargieł Andrzej, Bogolubow Mateusz, Bołoz Sylwia, Choła Alicja, Czechowska Anna, Ćwikła Mateusz, Florczak Łukasz, Góra Monika, Hajduła Magdalena, Jasiński Krzysztof, Jurczyk Krzysztof, Kamińska Agnieszka, Korczyńska Iwona, Kozieł Małgorzata, Leśniak Paulina, Łydka Aleksandra, Majcherek Edyta, Poczęsna Magdalena, Redel Patrycja, Rogóż Piotr, Rzemieniuk Anna, Sawka Damian, Stach Monika, Strój Krzysztof, Szatan Joanna, Szotek Jakub, Świerczek Renata, Trzcionkowska Aleksandra, Wadowska Aleksandra, Wajdzik Mateusz, Wiśniewska Marta, Włódzik Marek, Ziaja Mateusz.

Klasa IIIb - wych. mgr Anna Baran
Choczaj Magdalena, Cieślik Dawid, Cieślik Katarzyna, Dębska Anna, Dyrda Magdalena, Gęgotek Anna, Goraj Katarzyna, Gumula Agnieszka, Guzik Patrycja, Huculak Aleksander, Jakubowska Marta, Jarząbek Kinga, Kalista Magdalena, Kapuścińska Ilona, Kasprzyk Agnieszka, Klich Marzena, Kocjan Marta, Krawiec Bernadeta, Król Adrian, Michalski Mateusz, Milka Szymon, Pilch Magdalena, Redel Ewa, Rogowska Magdalena, Skowronek Rafał, Stochel Joanna, Strukowska-Kozień Olga, Syguła Magdalena, Szczepara Olga, Tarasin Joanna, Tomaszewska Kamila, Zaród Agata, Zych Katarzyna, Żurek Iwona.

Klasa IIIc - wych. mgr Ryszard Butkiewicz
Adamczyk Agnieszka, Bielecka Olga, Ćwięczek Paulina, Gamrat Ewelina, Kluczewska Aneta, Knapik Magdalena, Kowalska Karolina, Kowalska Paulina, Król Paweł, Kurek Ewelina, Majda Aleksandra, Milka Aleksandra, Nocoń Dagmara, Nowak Kinga, Osuch Magdalena, Paceśna Magdalena, Pałka Irena, Pandel Jowita, Pielka Beata, Podsiadło Kamila, Sarba Anna, Sigeda Katarzyna, Sikorska Ewa, Stach Aleksandra, Stach Sylwia, Sumera Sandra, Świda Izabela, Ubysz Kamil, Wilk Magdalena, Wojciechowski Paweł, Wójcik Eliza.

Klasa IIId - wych. mgr Marta Macek
Adamczyk Marcin, Antos Michał, Bochenek Martyna, Furman Anna, Giżecka Katarzyna, Górniak Joanna, Grzybowska Ewa, Jakubek Patrycja, Janota Anna, Jurczyk Aneta, Jurczyk Justyna, Kołodziejczyk Barbara, Kołodziejczyk Monika, Koper Kamila, Krawczyk Anna, Kuś Mateusz, Leśniak Agnieszka, Łędzka Justyna, Majda Katarzyna, Mirowski Oskar, Moskała Katarzyna, Ogórek Marzena, Pawlak Alicja, Piątek Magdalena, Piecek Jolanta, Ryza Maciej, Stanecka Natalia, Strzeszewski Sebastian, Tył Sylwia, Wąsiel Aleksandra, Zmysło Daria, Zmysło Sylwia, Zub Dorota, Żak Małgorzata.

Klasa IIIe - wych. mgr Piotr Rochowski
Adamczyk Anna, Baran Paulina, Buczek Mateusz, Buczyński Radosław, Czerwik Dominika, Drzymała Karol, Duszota Barbara, Fojk Hanna, Gawron Dawid, Głąb Sebastian, Grabowski Łukasz, Jackowska Marta, Kania Joanna, Kralka Renata, Krok Marcel, Kulig Bartłomiej, Kurek Aneta, Lasek Jakub, Leka Natalia, Makuch Andrzej, Mitka Joanna, Piętka Wojciech, Ratuszny Dariusz, Sioła Szczepan, Skipiała Marcin, Skubis Maciej, Sobczak Renata, Sojka Mateusz, Stach Marta, Szczurowski Chrystian, Tomsia Piotr, Węglarz Róża, Wieczorek Piotr, Wróbel Łukasz.

Klasa IIIf - wych. mgr Bożena Matusik
Barczyk Tomasz, Cader Aneta, Chechelska Anna, Czarnota Tomasz, Czerwiński Piotr, Dolna Magdalena, Duda Paweł, Grochowski Sebastian, Guzy Dominik, Izdebska Judyta, Jędrej Michał, Konieczny Paweł, Kula Marcin, Kulig Joanna, Kurek Agnieszka, Kuś Dorota, Libowicz Lidia, Ligas Tomasz, Mazur Grzegorz, Mirek Martyna, Mosór Paulina, Olszewski Jan, Osmólski Jakub, Osuch Justyna, Piątek Tomasz, Pigulak Grzegorz, Piwowarska Roksana, Polak Paweł, Stach Robert, Swędzioł Anna, Ziaja Katarzyna, Zub Maciej.


Matura 2004

Klasa IVa - wych. mgr Renata Dylewska
Antos Magdalena, Banyś Anna, Barzycki Tomasz, Białowąs Małgorzata, Bigaj Rafał, Byrtek Michał, Choczaj Łukasz, Chwast Jacek, Curyło Ewa, Domagała Aleksandra, Furman Paweł, Gleń Kinga, Kajda Tomasz, Kika Agnieszka, Łaskawiec Łukasz, Mróz Mateusz, Ofanowska Ewa, Orkisz Marek, Orlicki Krzysztof, Ostrowski Andrzej, Pasternak Łukasz, Probierz Krzysztofa, Prochera Marek, Stach Aleksandra, Stach Katarzyna, Stempel Justyna, Trzcionkowska Katarzyna, Wąs Olga, Wędel Łukasz, Wnuk Michał, Wojna Anna, Woszczek Diana.

Klasa IVb - wych. mgr Jadwiga Walusiak
Bajer Iwona, Bigaj Aleksandra, Brzózka Aleksandra, Ciępka Anna, Cudny Tymoteusz, Dobrek Kamil, Drzymała Jakub, Dura Anna, Formella Angelika, Gębczyńska Małgorzata, Gzyl Anna, Jankowska Magdalena, Klich Małgorzata, Kmita Łukasz, Kocjan Ewa, Kocot Monika, Kotnis Emilia, Kozioł Katarzyna, Kuś Monika, Leka Aleksandra, Majewski Łukasz, Nocula Justyna, Nowakowska Alicja, Nowakowska Marta, Piekoszewska Joanna, Sadurska Marta, Trendel Małgorzata, Trzęsimiech Kinga, Walczak Sylwia, Wojciechowska Dominika, Zgoda Beata.

Klasa IVc - wych. mgr Marta Sosińska, mgr Tadeusz Wajdzik
Barczyk Justyna, Curyło Adam, Curyło Paweł, Dąbrowska Anna, Dryński Tomasz, Dziatłowicz Agnieszka, Izdebska Agata, Kamionka Michał, Kasprzyk Sylwia, Kluczyńska Ewelina, Kłapcińska Michalina, Krupa Ilona, Kulawik Kinga, Latos Rafał, Leśniak Maria, Niedziela Anna, Opioła Magdalena, Piątek Mariola, Piechowicz Joanna, Płóciennik Damian, Popowska Marta, Sarba Joanna, Sijka Marzena, Szewczyk Justyna, |wierczek Maciej, Tomczyk Sławomir, Warzecha Anna, Wesołowski Tomasz, Wojdyła Tomasz, Wołowiec Sylwia, Zając Malwina.

Klasa IVd - wych. mgr Beata Drzewiecka
Borowiec Monika, Bujak Klaudia, Cieślik Łukasz, Cioch Urszula, Herzog Mariusz, Jachyra Andrzej, Jakusz-Gostomska Marta, KaĄmierczyk Ewelina, Kądziela Waldemar, Korczyński Jakub, Kudzia Sebastian, Latała Małgorzata, Łydka Rafał, Majewska Katarzyna, Marzec Anna, Mączka Dominik, Mączka Dorota, Narajowska Aleksandra, Nijakowska Anna, Olszewski Sebastian, Pietrasik Anna, Piwowar Mateusz, Płowiec Paweł, Rachwał Anna, Sioła Monika, Skóra Mariusz, Stanek Maciej, Stefańska Agnieszka, Syguła Piotr, Sypień Adam, Szarras Kaja, Szczepara Jacek, Ściążko Małgorzata, Wołoszyn Arkadiusz.

Klasa IVe - wych. mgr Ewa Łuczak
Adamczyk Marta, Bałtrukiewicz Bartosz, Barczyk Aleksander, Beszterdo Marta, Bojarski Tomasz, Chwast Anna, Curyło Jan, Czerniak Agata, Dereń Monika, Gałka Agnieszka, Giczel Ewa, Kluczna Anna, Lekston Katarzyna, Leś Anna, Łydka Aleksandra, Matczyk Tobiasz, Molenda Justyna, Musialik Agnieszka, Nabagło Marzena, Piętka Karol, Pilch Karolina, Polak Ewelina, Powaga Edyta, Roś Nina, Siwiera Katarzyna, Strzeszewska Sylwia, Szczurek Magdalena, Szwagrzyk Katarzyna, Toboła Ewelina, Tracz Justyna, Węglarz Michalina, Wilk Sebastian, Ziarnik Aleksandra, Ziarno Sylwia, Żelaśkiewicz Joanna, Żurek Agnieszka.

Klasa IVf - wych. mgr Katarzyna Chojowska
Baranek Monika, Furman Monika, Hałaszuk Anna, Januszek Robert, Jarzśb Aleksandra, Jędrzejek Ismena, Jurek Katarzyna, Karnia Anna, Kocjan Przemysław, Kołacz Katarzyna, Kosiór Katarzyna, Kozioł Dominika, Krawczyk Mateusz, Kuk Joanna, Lampart Marta, Liszka Adam, Lorek Kinga, Machnik Agnieszka, Majewski Grzegorz, Majewski Paweł, Mazela Agata, Nasiek Justyna, Pałka Iwona, Pawełczyk Witold, Pielka Dorota, Podyma Eliza, Rolka Olga, Rucińska Agnieszka, Rzońca Anna, Sacha Jarosław, Szczepara Anna, Szlęzak Magdalena, Tórz Patrycja, Wyrwa Gabriela, Żyła Monika.


Matura 2003

Klasa IVa - wych. mgr Maria Piasny
Barczyk Michał, Barczyk Szczepan, Borowiec Magdalena, Chwast Mateusz, Ciempka Jakub, Ćmiel Grzegorz, Dulski Przemysław, Gardeła Agata, Hat Krzysztof, Hat Marta, Juszczyk Weronika, Kamoda Tomasz, Kaszyński Kamil, Kocjan Katarzyna, Kowalska Paulina, Krawiec Krystian, Krokosz Anna, Łaskawiec Marcin, Majcher Ewa, Marzec Magdalena, Molęda Jakub, Nadobny Błażej, Niewiadomska Sandra, Nowak Urszula, Nowicki Maciej, Olejnik Krzysztof, Pietruszka Szymon, Radomski Paweł, Ratuszny Damian, Rycąbel Agnieszka, Samul Bogusław, Stach Tomasz, Syguła Paweł, Taszycki Michał, Walotek Wojciech, Wójtowicz Adam, Żelezik Tomasz.

Klasa IVb - wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
Adamczyk Agnieszka, Banyś Paulina, Czeladzka Karina, Dębciuch Karolina, Dybek Magdalena, Dziatłowicz Katarzyna, Filo Anna, Gąsior Maria, Gębala Żaneta, Gryciuk Martyna, Gumieniak Magdalena, Hat Katarzyna, Kaleta Agnieszka, Karoń Bogusław, Kawalec Eliza, Kiełtyka Renata, Majdziak Aneta, Michałowy Katarzyna, Mrówka Mateusz, Nocoń Katarzyna, Nowacka Ewelina, Noworyta Stela, Osmólska Karolina, Pacia Wioleta, Piątek Anna, Słaboń Justyna, Stach Monika, Stanek Wioletta, Straszak Paulina, Szczur Katarzyna, Śmietana Kamila, Waśniowska Aleksandra.

Klasa IVc - wych. mgr Jadwiga Nowak
Domagała Agnieszka, Domagała Anna, Fedyniak Jagoda, Głąb Anna, Jochymek Marzena, Kalarus Monika, Kluczewski Wojciech, Kluczna MAgdalena, Kocjan Monika, Kowal Marta, Kuśnierz Anna, Mizga Julita, Mitka Konrad, Mocny Agnieszka, Mordarski Marek, NiedĄwiecki Paweł, Nowak Michał, Noworyta Magdalena, Pęgiel Magda, Piątek Ewelina, Piekoszewska Karolina, Rogozik Szymon, Rusek Łukasz, Skorus Aleksandra, Sośnierz Aleksandra, Stach Marta, Staruch Beata, Szczygieł Piotr, Tomsia Paulina, Wąs Sławomir, Wąsiel Ksenia, Wilk Przemysław, Wójcik Anna, Żaba Anna.

Klasa IVd - wych. mgr Ewa Leśniewska, mgr Halina Wójcik
Belica Ewa, Cęcek Anna, Chwast Aleksander, Czekaj Urszula, Duffek Jarosław, Glanowski Bartosz, Jałowiczor Kamila, Kamińska Ilona, Kościuk Filip, Krupa Aleksandra, Krzysztoforski Tomasz, Labisko Paulina, Lekston Katarzyna, Lelek Łukasz, Łydek Jarosław, Malinowska Jagoda, Muszyński Andrzej, Nocoń Paulina, Nowak Łukasz, Ozdoba Agnieszka, Pezdan Tomasz, Pietrzyk Kamila, Podsiadło Paweł, Pótorak Grzegorz, Rolka Kamil, Rudawski Arkadiusz, Rudawski Artur, Seweryn Piotr, Swędzioł Żaneta, Szatan Marta, Teśluk Anna, Wach Kryspin, Zub Kamil, Żuromska Barbara.

Klasa IVe - wych. mgr Teresa Kosiarska
Brzozowska Maja, Derdej Mateusz, Drąg Michał, Florczyk Magdalena, Goc Karol, Gumula Justyna, Jarząb Marta, Jaszczewska Joanna, Kajda Aleksandra, Kalarus Sebastian, Karoń Katarzyna, Knap Katarzyna, Kozak Michał, Kruszak Marta, Kuś Artur, Kwiatkowska Agnieszka, Leki Magdalena, Łydka Agnieszka, Majda Darian, Marszałek Katarzyna, Mentel Iwona, Mól Magdalena, Nocoń Piotr, Olaszewska Kamila, Pęgiel Maria, Pielka Ewelina, Ptak Anna, Skotniczna Ewelina, Skóra Monika, Smutek Marta, Sosiński Bogumił.

Klasa IVf - wych. mgr Anna Reguła
Banyś Szczepan, Brzozowski Robert, Chrupek Katarzyna, Czubajewska Marta, Dyduch Zuzanna, Gajewski Tomasz, Gilewska Dominika, Gryz Adriana, Jochymek Agnieszka, Kamionka Agnieszka, Kania Paulina, Kubiak Sylwia, Kucyper Katarzyna, Kura Łukasz, Lis Agnieszka, Majta Izabela, Minkowska Paulina, Molędaa Aleksandra, Niedźwiedzki Jakub, Pomierny Marta, Rybak Anna, Sadowski Dawid, Sobejko Angelika, Stach Mateusz, Ślusarczyk Monika, Turbiak Łukasz, Wajs Ewelina, Warzecha Piotr, Węglarz Arkadiusz, Winiarz Nadia, Zaręba Bernadetta, Ziarnik Agnieszka, Żuk Anita, Mrówka Łukasz, Zembura Łukasz.


Matura 2002

Klasa IVa - wych. mgr Mieczysława Szymczyk, mgr Anna Baran
Barczyk Mateusz, Chojowska Paulina, Cygan Marzena, Draba Bartłomiej, Dziedzic Katarzyna, Groniewski Łukasz, Grzanka Marcin, Karolczyk Joanna, Krupa Tomasz, Lorek Przemysław, Machnik Bartosz, Marzec Łukasz, Matyszkowicz Bartłomiej, Nocoń Barbara, Nowak Ewa, Nowak Piotr, Nyczaj Paweł, Pezdan Łukasz, Piwowar Marcin, Pol Tomasz, Probierz Jakub, Rusek Anna, Skalska Ewa, Solecki Łukasz, Szpil Maciej, Szpunar Justyna, Trzcionkowska Joanna, Tykalewicz Bogusław, Tylak Korneliusz, Walczak Karol, Wiekiera Wiktor, Wyci?lik Ewa, Wyszyńska Martyna, Zbieg Weronika, Zioło Marcin.

Klasa IVb - wych. mgr Alicja Feliksik
Barnaś Agnieszka, Bieda Mateusz, Curyło Grzegorz, Czarnul Grażyna, Dutczak Beata, Dyda Katarzyna, Fedyniak Małgorzata, Głąb Katarzyna, Grzanka Grzegorz, Jałowiec Wojciech, Kalarus Angelika, Karkos Daria, Klich Marlena, Kluczewski Paweł, Kołaczyk Gabriela, Konieczna Agnieszka, Krakowska Katarzyna, Łaskawiec Paulina, Marcinkowska Jolanta, Marcjan Katarzyna, Micuła Edyta, Pietruszka Justyna, Piętka Tomasz, Pomykało Marta, Rolka Malwina, Skóra Anna, Stacha Aleksandra, Stanek Marta, Szlęzak Monika, Świda Monika, Trepka Aleksandra, Walnik Kamila, Wołkowski Przemysław, Ziarno Mirosława, Zub Agnieszka.

Klasa IVc - wych. mgr Grzegorz Sowula
Adamuszek Damian, Anioł Justyna, Banyś Radosław, Barczyk Klaudia, Broniewicz Paweł, Buchcic Mateusz, Czerniak Sylwia, Gąsior Elżbieta, Grzesiak Paulina, Hajduła Damian, Kaliński Sławomir, Klich Anna, Knap Marcin, Kozioł Marcin, Kyzioł Dorota, Latos Bartosz, Lekston Kamil, Misztal Karolina, Morawski Piotr, Osuszek Michał, Pacia Łukasz, Pawełczyk Katarzyna, Pietrzyk Magdalena, Pijaj Marta, Polak Jagoda, Polak Krzysztof, Rogozik Piotr, Rudawski Piotr, Stach Marta, Stefaniak Wojciech, Strzelec Adam, Ślęzak Bartosz, Tracz Szymon, Waszczyński Paweł, Wojtasik Tomasz, Żak Monika.

Klasa IVd - wych. mgr Bożena Matusik
Borkiewicz Edyta, Ciępka Marcin, Dryński Jarosław, Gawroński Gabriel, Grębosz Mona, Górecka Anna, Jarosz Bartłomiej, Kamionka Agnieszka, Kędzierski Wojciech, Kowalska Marta, Kozieł Adrian, Krawczyk Justyna, Kuczek Marta, Kwiecień Małgorzata, Kyć Anna, Leks Anna, Malicki Bogumił, Nowakowska Ewa, Oksiutowicz Katarzyna, Osiecka Katarzyna, Piotrowski Artur, Podsiadło Agnieszka, Rejenko Justyna, Stacha Aleksandra, Stanisławska Katarzyna, Szczepara Jacek, Sztelak Anna, Ściążko Bartłomiej, Teper Ewa, Wnuk Izabela, Zbierańska Dagmara.

Klasa IVe - wych. mgr Agnieszka Piasny
Bigaj Artur, Bigaj Sylwia, Borecka Marta, Dela Anna, Drożyńska Sylwia, Foltyn Elżbieta, Gajdziszewska Katarzyna, Gorajczyk Tomasz, Guzińska Patrycja, Kafel Tomasz, Kamionka Szczepan, Kiełtyka Renata, Kowalska Małgorzata, Kruszak Agnieszka, Książek Katarzyna, Kubańska Ewa, Kumela Gabriela, Łagiewka Ewelina, Łonak Aneta, Moskała Piotr, Mrówka Łukasz, Mucha Łukasz, Osiecka Aleksandra, Paulewicz Bożena, Petlic Grzegorz, Pielka Joanna, Przybyła Artur, Rudowski Maciej, Semik Agnieszka, Sikora Justyna, Słota Ewa, Środula Anna, Trela Agnieszka, Wołkowski Rafał, Gut Małgorzata.

Klasa IVf - wych. mgr Alicja Sosińska, mgr Anna Miszczyk
Adamczyk Roksana, Babiuch Joanna, Banyś Ewa, Barańska Agnieszka, Bigaj Karolina, Budka Anna, Bukowski Przemysław, Chabinka Dawid, Cieślik Magdalena, Fiuk Artur, Gałka Piotr, Grzanka Joanna, Grządka Łukasz, Gżyl Emilia, Januszek Ewa, Kamińska Agnieszka, Klepacka Monika, Kowalik Żaneta, Kozioł Paweł, Łydka Łukasz, Mazurkiewicz Emilia, Noga Małgorzata, Nogowska Beata, Nowak Łukasz, Paluch Marta, Smędra Karolina, Smutek Agnieszka, Sobania Arnold, Spyra Agnieszka, Stanek Tomasz, Ścigaj Ewelina, Tyrna Waldemar, Wadas Agnieszka, Wojdyła Sylwia, Zembura Łukasz, Zub Agnieszka.

Klasa IVg - wych. mgr Tadeusz Wajdzik
Bakalarczyk Justyna, Borowiec Aleksandra, Dudek Gabriela, Feliksik Beata, Jarząbek Magdalena, Jurczyk Sylwia, Kamionka Dominik, Kasprzyk Anita, Kmiecik Adrianna, Kocjan Ewelina, Kondratowicz Małgorzata, Kotlarz Maria, Kowal Małgorzata, Kucyper Anna, Kwaczyńska Maria, Lubaszka Magdalena, Lubaszka Marzena, Madej Jakub, Małysa Łukasz, Misztal Monika, Noga Marcelina, Piątek Maja, Piechota Ewelina, Piekarz Barbara, Pogwizd Łukasz, Porada Anna, Ruszel Arleta, Ściążko Marzena, Tracz Przemysław, Trząski Adam, Trzcionkowski Łukasz, Wiśniewska Justyna, Wolna Anna, Wróblewska Irena, Zub Łukasz.


Matura 2001

Klasa IVa - wych. mgr Krystyna Gliwińska
Banyś Tomasz, Barczyk Justyna, Brozdowska Katarzyna, Buras Agnieszka, Dela Katarzyna, Dela Krzysztof, Dłubis Justyna, Foryś Anna, Fus Grzegorz, Głąb Barbara, Juszczak Krzysztof, Kawecka Magdalena, Klich Monika, Kluczewska Anna, Krzystański Mateusz, Kwaczyńska Józefina, Ledeman Karolina, Majda Edyta, Malicki Jakub, Małecka Anna, Maroszek Anna, Matyjasik Małgorzata, Mielczarek Aleksandra, Milka Anna, Mól Edyta, Nabiałek Jakub, Nocoń Dominik, Paśkiewicz Patrycja, Piasny Mateusz, Piątek Barbara, Porada Aleksandra, Pytlik Dagmara, Szymczyk Grzegorz, Witek Magdalena.

Klasa IVb - wych. mgr Anna Baran
Barczyk Anna, Bigaj Dominika, Chojowska Barbara, Cieślik Anna, Dąbrowska Magdalena, Ficek Magdalena, Filińska Katarzyna, Góra Marzena, Hejczyk Ewelina, Jama Marta, Kajda Beata, Karoń Sebastian, Kłeczek Krystyna, Koryczan Anna, Krupa Ewa, Kwinta Katarzyna, Micuła Anna, Nabiałek Maciej, Noga Paulina, Owczarska Ewelina, Pandel Justyna, Popielarczyk Joanna, Prządo Anna, Rogóż Anna, Spyra Karolina, Starczynowska Mariola, Steczek Katarzyna, Wójcik Joanna, Zbieg Katarzyna, Zygmunt Michał.

Klasa IVc - wych. mgr Ewa Tkaczewska
Borowicz Marta, Brzeska Karolina, Cepak Sławomir, Chwast Jakub, Czubajewski Karol, Gardeła Małgorzta, Grzanka Beata, Gumula Karaolina, Guzy Marcin, Jąderek Malwina, Knopik Marcin, Kondek Paulina, Kowalik Radosław, Kurpianowicz Anna, Kwiatkowski Łukasz, Lupa Piotr, Machowski Michał, Rogalska Paulina, Sadowska Ilona, Salik Aleksandra, Sdebel Katarzyna, Serwatka Magdalena, Skałka Rafał, Szczurowska Aleksandra, Śmietana Beata, Wiatrowska Nadia, Wójcik Katarzyna, Ziaja Katarzyna, Ziaja Sebastian.

Klasa IVd - wych. mgr Anna Miszczyk
Adamska Patrycja, Bokalska Joanna, Borkiewicz Maria, Borowiecki Tomasz, Brzozowska Aneta, Budzyń Barbara, Dudziński Robert, Gajewski Paweł, Gębala Edyta, Grzanka Angelika, Goraj Edyta, Jaglarz Łukasz, Janik Marzena, Kowalczyk Magdalena, Kruszak Marcin, Kuzka Bożena, Matczyk Kinga, Nowak Katarzyna, Piaskowska Karolina, Płucisz Katarzyna, Polakiewicz Magdalena, Rafało Łukasz, Rzońca Karol, Sajdak Magdalena, Sokół Katarzyna, Stach Aneta, Suchodolska Katarzyna, Supernak Joanna, Swędzioł Paulina, Zdziebko Anna, Żaba Małgorzata.

Klasa IVe - wych. mgr Roman Nowosad
Bachmatiuk Aleksandra, Bień Adam, Cebo Marta, Chwast Katarzyna, Ćwik Robert, Fałda Anna, Fatyga Justyna, Frycz Aleksandra, Goniewicz Łukasz, Grzanka Michał, Januszek Krzysztof, Jaros Mateusz, Jędrej Małgorzata, Kiełtyka Maciej, Kurek Katarzyna, Latos Grzegorz, Maślanka Piotr, Mitka Iwona, Motyka Karolina, Otrębski Jakub, Paluch Marcin, Piętka Magdalena, Ratuszny Mateusz, Rogozik Diana, Serafin Jacek, Sierpiński Grzegorz, Śladowska Katarzyna, Szewczyk Justyna, Szlęzak Agnieszka, Toporowska Agnieszka, Urbański Daniel, Wieczorek Jacek, Zaręba Damian, Zbieg Marta, Żurkowska Marika, Żyła Augustyn.

Klasa IVf - wych. mgr Halina Wójcik
Bojarska Paulina, Choińska Anna, Chrzanowski Artur, Duda Przemysław, Dukat Katarzyna, Dyduch Łukasz, Fabian Karol, Frydrych Mateusz, Gamrat Justyna, Gielata Maciej, Grzanka Mateusz, Jałowiec Agnieszka, Kaczmarska Lucyna, Kajda Joanna, Kaliś Dorota, Kołodziej Dominika, Kubiczek Karolina, Kulawik Marta, Kurkowska Ewa, Łaskawiec Mateusz, Majda Ewelina, Paś Katarzyna, Sioła Agnieszka, Siwiecka Anna, Stanek Elżbieta.


Matura 2000

Klasa IVa - wych. mgr Renata Dylewska
Banyś Michał, Bigaj Magdalena, Cebo Magdalena, Curyło Wojciech, Dębski Tomasz, Gliwińska Anna, Górecki Grzegorz, Imiałek Maksymilian, Jakubas Natalia, Jurczyk Paweł, Kieć Grzegorz, Krzemień Wojciech, Kocjan Paweł, Kolet Katarzyna, Lato Joanna, Matusiak Łukasz, Misztal Jan, Opalach Dorota, Rangosz Katarzyna, Roś Agnieszka, Roterman Marta, Stach Magdalena, Starosta Aleksandra, Śliwa Sławomir, Tarasin Marta, Tokaj Paweł, Walczak Agata, Warat Marta, Wasilewski Paweł, Wąs Piotr, Wilk Agnieszka, Wilk Aleksandra.

Klasa IVb - wych. mgr Anna Brandegger-Miśków
Barciaga Agata, Czerwińska Anna, Dąbrowska Aneta, Gamrat Katarzyna, Gawron Karolina, Gąsiorek Diana, Kaczmarczyk Kamila, Kluczewska Justyna, Kluczewska Sylwia, Knapik Dominika, Kulig Magdalena, Kurasiewicz Renata, Kuzior Monika, Labisko Monika, Lewandowski Michał, Majcherek Aleksandra, Majda Wioletta, Mosur Justyna, Musiał Iwona, Nowicka Marta, Pandel Marta, Papaj Justyna, Payerhin Tomasz, Piekarz Magdalena, Postołek Marta, Roś Jarosław, Sikora Anna, Stach Magdalena, Teodorczuk Sylwia, Tomsia Anna, Torchół Karolina, Walnik Anna, Ziętek Sylwia, Zwadło Agnieszka.

Klasa IVc - wych. mgr Ewa Łuczak
Aleksionek Adam, Baranik Sławomir, Cieloch Lucyna, Cieślik Julita, Curyło Wojciech, Głowania Anna, Goc Iwona, Hałubiś Paulina, Hrabia Paweł, Kamionka Elżbieta, Kasprzyk Aleksandra, Kluczewski Paweł, Kordaszewska Justyna, Kuk Andrzej, Lorek Ilona, Mazurkiewicz Łukasz, Mirek Mateusz, Niedziela Daniel, Noga Marta, Paciej Marta, Piątek Agnieszka, Piątek Justyna, Pietruszka Katarzyna, Rosołek Marzena, Sośnierz Anna, Stolecka Marianna, Syguła Anna, Szlęzak Kornelia, Tomsia Grzegorz, Wiatr Aneta, Wielgosz Anna, Wiśniewska Marta, Wójcik Justyna, Wiślak Anna.

Klasa IVd - wych. mgr Beata Drzewiecka
Barczyk Anna, Bezpalko Dawid, Bień Agnieszka, Cichocka Ewa, Czart Agnieszka, Gremplewicz Paulina, Guzy Magdalena, Jurkowska Katarzyna, Kaczmarczyk Danuta, Kiełkowicz Dominika, Krawiec Krzysztof, Kurek Urszula, Kuś Radosław, Lech Katarzyna, Lipska Ewa, Maciąg Krzysztof, Makowska Aleksandra, Marszałek Milena, Mazela Marzena, Mędrek Aleksandra, Paciej Magdalena, Rybicka Karolina, Soboń Agnieszka, Stencel Agnieszka, Szlachta Agnieszka, Zatoń Irena, Żuchowicz Paulina.

Klasa IVe - wych. mgr A. Jędrysik, mgr T. Wajdzik, mgr M. Szymczyk, mgr R. Butkiewicz
Antonik Agnieszka, Barczyk Paweł, Brożek Aleksandra, Chochół Marcin, Czerniak Kamila, Furman Tomasz, Gąska Paweł, Kajda Katarzyna, Kania Paweł, Kocjan Karol, Kubisztal Alina, Leśniak Iwona, Luboń Marcin, Maj Łukasz, Maj Michał, Marchewka Joanna, Milka Daniel, Muszalska Katarzyna, Pawełkiewicz Magdalena, Pilarska Justyna, Prokop Monika, Przezdzienk Marta, Stach Małgorzata, Stacha Nadina, Stachurski Łukasz, Sułkowska Dorota, Szczęch Jakub, Szewczyk Paulina, Szymczyk Agnieszka, Wójcik Adam, Ziarnik Katarzyna, Zięba Katarzyna, Żurek Mariusz.

Klasa IVf - wych. mgr Teresa Kosiarska
Adamczyk Marek, Błaszczyk Magdalena, Borowiecka Dagmara, Bożek Paweł, Caraballo-Cortés Kamila, Chwast Justyna, Deptalski Dawid, Dębska Zuzanna, Gaj Karolina, Gardeła Aleksandra, Grabowski Rafał, Kamionka Karolina, Kocjan Sabina, Kordas Paweł, Kozierski Wojciech, Krzysztoforska Joanna, Lorek Marta, Majchrzak Joanna, Mól Justyna, Nowakowski Marcin, Osowski Damian, Osuch Anna, Parcz Anna, Pasierbińska Justyna, Perek Anna, Pigulak Marzena, Rządzik Anna, Słota Konrad, Straś Remigiusz, Szatan Łukasz, Szymczyk Michał, Śladowska Magdalena, Trzcionkowska Ewa, Wcisło Monika, Zgrzebniak Katarzyna.

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128