Dążenie ważniejsze jest niż osiągnięcie, bo jest ruchem, podczas gdy osiągnięcie to stagnacja. (Stefan Kisielewski)

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


SPACER PO SZKOLE
Podziemia
Parter
I piętro
II piętro


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Matura 2010-2015

2015
2014 :: 2013 :: 2012 :: 2011 :: 2010


Matura 2015

Klasa IIIa - wych. mgr Beata Drzewiecka
Augustyn Paweł, Brodziński Jakub, Curyło Tadeusz, Cyprowski Kacper, Czerwińska Joanna, Dzień Paweł, Fraś Szymon, Grabowska Dominika, Janoś Joanna, Latos Katarzyna, Leśniak Weronika, Lewiński Jakub, Łydka Paulina, Niedziela Eliza, Nowak Bartosz, Nowak Kamil, Orczyk Michał, Pasek Paweł, Piasny Jakub, Pietrzyk Mateusz, Piętka Jowita, Sady Magdalena, Sawczyński Łukasz, Sobolewski Kamil, Stach Patryk, Strzębicka Katarzyna, Syma Oskar, Szczepanek Agnieszka, Szczepkowski Szymon, Tokaj Patrycja, Trzewiczek Łukasz, Wypchał Przemysław, Zbieg Aleksandra, Ziaja Karolina, Zięba Monika, Żmudka Julia.

Klasa IIIb - wych. mgr Grzegorz Kaszewski
Barczyk Alicja, Barczyk Marta, Bąchór Marcelina, Dąbrowska Agnieszka, Dryńska Monika, Dziura Tomasz, Franczak Ewelina, Gąsior Aleksandra, Gąsiorowska  Klaudia, Głowacka Wioleta, Hanuszewicz Agnieszka, Jurczyk Jakub, Kiełtyka Michał, Kluczowska Klaudia, Kocjan Marta, Kowal Magdalena, Kozioł Małgorzata, Krzysztofek Julia, Kwiecień Karolina, Kyć Radosław, Łuszczek Łukasz, Majda Dagmara, Mistela Joanna, Mrozowska Anna, Noszczyk Dagmara, Oruba Mateusz, Pawłowski Jan, Piasna Anna, Pielka Bartosz, Rech Karolina, Roś Agnieszka, Sobczyk Natalia, Straszak Aleksandra , Szatan Patrycja, Tyliba Grzegorz, Włosek Ignacy.

Klasa IIIc - wych. mgr Anna Baran
Adamczyk Piotr, Banyś Kinga, Barczyk Karolina, Bartczak Kacper, Bąchor Joanna, Bąchór Aleksander, Bieniecka Katarzyna, Bieniek Klaudia, Chłosta Aleksandra, Fałda Grzegorz, Gamrot Agnieszka, Grzanka Aleksandra, Grzanka Maciej, Izdebska Angelika, Jaworska Iga, Karłowska Natalia, Kasprzyk Marta, Kierepka Amadeusz, Kozieł Karolina, Krawczyk Roksana, Kućmierz Michalina, Łabuzek Barbara, Mączka Gabriela, Mroźnik Kacper, Mrówka Katarzyna, Nowak Klaudia , Podgórska Weronika, Pogodzik Szymon, Solecka Angelika, Sołtysik Wiktoria, Ścigaj Magdalena, Tracz Bartłomiej, Wilk Paulina, Woźniczko Joanna, Zielińska Joanna, Żak Paulina.

Klasa IIId - wych. mgr Marta Sosińska
Biś Hanna, Czerwińska Aleksandra, Dziurowicz Błażej, Flank Klaudia, Gajda Maciej, Galicki Bartosz, Gamrat Jakub, Gęgotek Anna, Jasica Anna, Karpa Magdalena, Kemona Monika, Konik Barbara, Kraińska Martyna, Kula Joanna, Kulig Krzysztof, Leś  Marta, Maliborska Karolina, Maniak Justyna, Nocoń Daria, Nowińska Anna, Patej Adrian, Polak Zuzanna, Reguła Piotr, Rozmus Izabela, Sierka Ewa, Słowik Aleksandra, Sokół Magdalena, Stach Klaudia, Stera Aleksandra, Straszak Angelika, Syguła Tomasz, Szczepara Anna, Taborek Aleksandra, Tomsia Kamil, Wróblewska, Żak Tomasz.

Klasa IIIe - wych. mgr Ewa Brzeska
Barczyk Grzegorz, Barczyk Magdalena, Bieniek Klaudia, Chabrzyk Kamil, Chłosta Kinga, Ćwikła Aleksander, Drygała Karol, Dybich Paweł , Gamrot Agnieszka, Gądek Michał, Gil Dominika, Glanowski Piotr, Górecka Marta, Gus Szymon, Kafel Grzegorz, Kaim Jakub, Kasperczyk Kamil, Kuć Klaudia, Latusek  Antoni, Matejkiewicz Maciej, Mitusiński Piotr, Molenda Patrycja, Musiał Klaudia, Nocoń Olga, Nowakowski Dominik, Piasny Klaudia, Pilchowiec Damian, Put Kamil, Rzepka Dominik, Stach Piotr, Substelny Bartosz, Szymczyk Adrianna, Tomsia Bartosz, Wadas Bartosz, Więcławek Małgorzata , Zaborowski Oskar, Ziarno Dominik.


Matura 2014

Klasa IIIa - wych. mgr Maria Piasny
Bartos Olga, Bartoszcze Joanna, Cebo Marcin, Chmiel Karol, Cieślik Adam, Cieślik Aleksandra, Curyło Adrian, Gądek Grzegorz, Glibowski Michał, Januszek Sergiusz, Karlik Patrycja, Karłowicz Monika, Komuński Maciej, Kotulska Katarzyna, Krężel Aleksandra, Krzysztonek Sebastian, Lekston Kinga, Madura Bartłomiej, Majewski Maciej, Mrożek Magdalena, Nowicki Tomasz, Osuch Magdalena, Piątek Jagoda, Pięta Marek, Redel Klaudia, Siudyka Magdalena, Stach Sebastian, Stanek Michał, Szeląg Damian, Szotek Maciej, Świergała Karolina, Tracz Agnieszka, Wietrzyński Jakub, Wróblewski Kajetan, Zawisz Jakub, Żmuda Natalia.

Klasa IIIb - wych. mgr Aneta Kasprzyk
Adamek Paulina, Baldy Olga, Balicka Aleksandra, Baran Igor, Birecki Łukasz, Cęcek Karolina, Chochoł Agnieszka, Czuba Wojciech, Dąbrowski Michał, Gajdziszewska Aleksandra, Głowacka Anna, Gómułka Krzysztof, Hassek Katarzyna, Izdebska Izabela, Jurczyk Patrycja, Kamoda Katarzyna, Kawka Adrianna, Kucyper Jakub, Pandel Paulina, Piaśnik Jakub, Piekarz Marta, Piekoszowska Bianka, Pięta Karolina, Reczek Katarzyna, Salak Aleksandra, Słodek Bartosz, Sośnierz Norbert, Ślusarczyk Maria, Tokaj Paweł, Wąsiel Mateusz, Wróblewski Oskar, Ziarno Magdalena, Żurek Patrycja.

Klasa IIIc - wych. mgr Edyta Kociołek
Banasik Dominika, Brodzińska Paulina, Czarnota Karolina, Dachowska Magdalena, Dudek Agnieszka, Gamrat Karolina, Gębala Dominika, Gęborska Joanna, Gorgoń Marta, Janeczek Klaudia, Kafel Justyna, Kasprzyk Milena, Klicki Łukasz, Kocjan Justyna, Kardaszewski Jakub, Lewińska Aleksandra, Łydka Zbigniew, Mirek Adam, Mrugasz Mateusz, Oruba Anna, Osuch Estera, Pajda Gabriela, Piechowicz Eliza, Piputa Anna, Powaga Paulina, Smółka Andrzej, Szatan Aleksandra, Ścigaj Ewa, Toporska Adrianna, Wójcik Karolina.

Klasa IIId - wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
Banasik Michał, Baranek Justyna, Gąsiorek Mateusz, Grzanka Grzegorz, Jamróz Piotr, Janda Łukasz, Kończuga Paweł, Kubański Michał, Kula Kinga, Kurach Piotr, Lompart Dorota, Łaskawiec Bartosz, Madej Angelika, Madej Klaudia, Makuch Ryszard, Mirek Angelika, Miszczyk Jakub, Mitka Mateusz, Mstowski Piotr, Nocoń Piotr, Oruba Anna, Osuch Paweł, Piasny Karol, Rówiński Wojciech, Rzemieniuk Wojciech, Semeniuk Sebastian, Sowula Szymon, Spyrka Bartłomiej, Szatan Wiktor, Trólka Konrad, Tyliba Kamil, Woszczek Michał, Wójcik Gabriela.

Klasa IIIe - wych. mgr Agnieszka Piasny
Barczyk Julia, Bodnar Patryk, Boroń Aleksandra, Gąsior Olga, Januszek Joanna, Jochymek Joanna, Jurczyk Kacper, Kurkowski Dawid, Lach Anna, Meduna Bartosz, Nowakowska Klaudia, Okrajni Aneta, Oliwa Weronika, Palimąka Justyna, Pasich Aleksandra, Paś Aleksandra, Pomierna Dominika, Prządo Magdalena, Przeklasa Weronika, Przyborowski Patryk, Rogóż Wojciech, Rosołek Karolina, Rusek Jan, Sarota Paulina, Słota Joanna, Smółka Wojciech, Sojka Wiktoria, Stasiurka Katarzyna, Strama Katarzyna, Swoboda Ola, Szlachta Michalina, Zięba Aleksandra.


Matura 2013

Klasa IIIa - wych. mgr Anna Miszczyk
Bałazy Kinga, Baranek Karolina, Bieniek Bernard, Bobko Jakub, Chłosta Dawid, Domagała Jarosław, Domagała Mateusz, Frejlich Filip, Gęgotek Alicja, Grzybowski Paweł, Gurgul Szymon, Janik Magdalena, Klich Wojciech, Kluza Aldona, Kocjan Elżbieta, Kopecki Kuba, Kur Judyta, Lewiński Jakub, Makowski Piotr, Mędrek Marcin, Nosek Anna, Ostachowski Jakub, Piasta Jacek, Pierwocha Piotr, Piętka Dagmara, Remberski Mateusz, Stach Katarzyna, Straszak Agnieszka, Szczepara Katarzyna, Ślęzak Mateusz, Świerczek Łukasz, Tarasin Marcin, Waśniowski Maciej, Wójcik Artur, Wójcik Michał.

Klasa IIIb - wych. mgr Anna Jurga-Rychlińska
Adamiak Bartłomiej, Barczyk Kinga, Gamrot Małgorzata, Karoń Karolina, Kluczewski Dawid, Kotnis Ewa, Kowal Marta, Kubińska Anna, Maj Urszula, Mendrek Dominika, Mirota Ewelina, Piątek Anna, Piętka Marta, Skręt Paweł, Słabońska Sylwia, Sopęch Sylwia, Stach Kamila, Świerczek Patrycja, Trześniewska Beata, Witek Piotr, Żurawska Maria.

Klasa IIIc - wych. mgr Dorota Krzyżkowska
Bałazy Marzena, Beltran Zambrano Olga, Błaszczyk Monika, Chorąży Pamela, Głowacka Joanna, Gut Agnieszka, Imbor Sylwia, Jaros Marcin, Kabat Paweł, Knapczyk Bartłomiej, Kordaszewski Mateusz, Krawiec Patrycja, Krupa Ewelina, Latos Anna, Leśniak Ewelina, Nowak Agnieszka, Odziomek Olaf, Orczyk Weronika, Pokwiczał Dawid, Sikora - Le Michał, Siudut Piotr, Skubis Mateusz, Szeląg Michał, Tomsia Bartosz, Warmuz Karina, Witek Weronika, Wojas Tomasz, Wójcik Sara, Ziachowicz Paweł, Ziaja Anna.

Klasa IIId - wych. mgr Grzegorz Sowula
Cieślik Paweł, Dyduch Krystian, Dyszlewski Szymon, Głąb Jakub, Głowacka Klaudia, Goc Kacper, Jochymczyk Anna, Kamionka Kamila, Kocot Agnieszka, Król Marcin, Krzemień Kacper, Mitka Maciej, Muzyk Anna, Myszor Adrian, Nowak Jakub, Pabiś Michał, Pacholec Patryk, Piechulska Karolina, Piłka Jakub, Polak Aleksandra, Rogóż Joanna, Rogóż Magdalena, Skotniczny Marcin, Sołtys Łukasz, Sowula Maciej, Stajno Dominika, Szkop Magdalena, Świerczyński Kacper, Tracz Marek, Tracz Szymon, Trólka Szymon, Wypchał Łukasz, Żuchowicz Damian.

Klasa IIIe - wych. mgr Janina Lasota
Aszteborski Filip, Bąchór Małgorzata, Cebo Natalia, Chałuda Paweł, Czerwińska Małgorzata, Dybich Sylwia, Dybich Norbert, Gajowniczek Aleksandra, Gibas Mirela, Kaczmarzyk Olga, Kafel Ilona, Kaleta Błażej, Kasprzyk Przemysław, Kazek Joanna, Kazibut Sylwia, Kocjan Hanna, Krzykawska Klaudia, Maleta Martyna, Materka Karolina, Ochab Agnieszka, Pacia Katarzyna, Pieniążek Marta, Sierka Patrycja, Sikora Dominika, Skotniczna Katarzyna, Skrzypczyńska Klaudia, Starczynowska Gabriela, Szczepara Anna, Szczurek Aleksander, Szotek Jakub, Ściążko Alina, Świeboda Katarzyna, Warska Michalina.


Matura 2012

Klasa IIIa - wych. mgr Katarzyna Chojowska
Alfs Dominika, Barczyk Paweł, Cieślik Aleksandra, Gamrat Agnieszka, Graczyk Michał, Haberka Damian, Kawka Patrycja, Klich Adam, Kluczewska Magdalena, Kozłowska Agnieszka, Krawczyk Aleksandra, Krawiec Justyna, Król Grzegorz, Kukwisz Beata, Kulig Katarzyna, Kulig Damian, Latacz Zuzanna, Lekston Klaudia, Łaskawiec Barbara, Madej Olga, Mrówka Jakub, Musiał Anna, Pacia Agnieszka, Sułkowska Małgorzata, Szymczyk Anna, Trólka Mateusz, Wilk Aleksandra, Wisła Piotr, Witek Paulina, Żuchowicz Mateusz, Żurek Diana.

Klasa IIIb - wych. mgr Anna Baran
Ćwik Marcelina, Danecki Bartosz, Druciarek Małgorzata, Dziedzic Bartosz, Fryben Weronika, Gądek Barbara, Gądek Ewelina, Grabowski Marcin, Kacprzyk Aleksandra, Kaim Karolina, Kipias Ewa, Kluczewski Jakub, Krupa Magdalena, Krzykawska Hanna, Kulka Andrzej, Łaskawiec Konrad, Mazurkiewicz Monika, Noga Katarzyna, Nowak Jakub, Paprocka Maria, Pikul Milena, Puz Malwina, Rejnowicz Karolina, Rogozik Angelina, Rusek Szymon, Solecka Paulina, Spyra Marta, Sypień Paweł, Toczek Magdalena, Wąż Wiktoria, Zaborowska Martyna, Zając Ewa, Zub Karolina.

Klasa IIIc - wych. mgr Alicja Feliksik
Bięga Anna, Cioch Anna, Ciuła Magda, Czarnota Katarzyna, Dobrzyńska Paulina, Durańska Sabina, Dziura Weronika, Gamrat Jowita, Grzywa Sylwia, Homa Magdalena, Janik Renata, Karpińska Olga, Kocjan Patrycja, Krawczyk Angelika, Kucyper Daria, Kuś Bernadetta, Mandecka Justyna, Miczko Sandra, Nowak Adam, Piątek Ewa, Piątek Klaudia, Płucisz Pola, Skalska Marlena, Smentek Ludwika, Straszak Paulina, Szymczyk Monika, Ślaz Patrycja, Taborek Anna, Wędkowski Mateusz, Ziarnik Karolina, Ziarno Alicja, Zwolińska Katarzyna, Zygmunt Marlena, Żurawska Marta.

Klasa IIId - wych. mgr Agnieszka Piasny
Cebo Paulina, Cebo Przemysław, Chojowski Maciej, Chruściel Karolina, Chwast Michał, Czopek Michał, Dołubizno Adrian, Dyrda Wojciech, Gajowniczek Mateusz, Gawron Paweł, Gil Aleksandra, Haberka Maciej, Hankus Katarzyna, Januszek Norbert, Kafel Magdalena, Kasprzyk Mateusz, Marchaj Sławomir, Musiał Arkadiusz, Nijakowski Dawid, Nocoń Dawid, Osowiecka Katarzyna, Paciej Wojciech, Rusek Marta, Rzepka Radosław, Sioła Katarzyna, Solecka Sylwia, Stach Kamil, Strojna Anna, Szymczyk Wojciech, Walusiak Mikołaj, Wójcik Marta, Zamaria Michał.

Klasa IIIe - wych. mgr Ewa Tkaczewska
Babiuch Kamil, Barczyk Artur, Bugajska Anna, Chrupek Marcin, Cieśla Anita, Czopek Aleksandra, Czyż Mateusz, Dąbek Adrian, Hadyk Maciej, Izdebska Maria, Kania Miron, Klisiewicz Wojciech, Kotwinowska Aleksandra, Kowal Dominik, Kućmierz Katarzyna, Łacinowska Aleksandra, Momola Justyna, Mrówka Szczepan, Pasich Wojciech, Pietraszewski Maciej, Pietruszka Bartosz, Rapacz Izabela, Rejnowicz Karol, Sanetra Maksymilian, Skrzyniarz Tomasz, Wadowska Justyna, Wcisło Piotr, Wieczorek Mateusz, Żurek Klaudia.

Klasa IIIf - wych. mgr Anna Reguła
Cieślik Daria, Cygankiewicz Aleksandra, Duryńska Magdalena, Dwornik Marta, Feliksik Marta, Filo Angelika, Jakubowska Michalina, Klich Anna, Kluczewski Marcin, Konarska Ewa, Koper Karolina, Krysztofiak Sławomir, Kumela Paulina, Kurkowski Wojciech, Kwinta Dorota, Marchaj Katarzyna, Minor Karolina, Niemczyk Karolina, Opiłka Agnieszka, Piasny Anna, Piętka Aleksandra, Polniak Magdalena, Putelbergier Norbert, Rosiek Izabela, Rozmus Karolina, Ryszkiewicz Sylwia, Sajdak Justyna, Solecka Mariola, Sośnierz Karolina, Stach Martyna, Stach Weronika, Szatan Anna, Szota Mateusz, Uzar Magdalena, Wicherek Ewa.


Matura 2011

Klasa IIIa - wych. mgr Beata Drzewiecka
Barczyk Tomasz, Błaut Michał, Bobko Maciej, Ciempka Agata, Cudny Aleksander, Czernek Krzysztof, Dylewski Łukasz, Frejlich Krzysztof, Frycz Radosław, Fulbiszewska Diana, Grabowska Paulina, Graczyk Mateusz, Kocjan Karolina, Kocjan Monika, Komuński Jacek, Laskowska Katarzyna, Mańka Joanna, Mendel Paweł, Mędrek Piotr, Mitruś Paweł, Mrożek Mateusz, Mrówka Maciej, Nowosadzki Kacper, Osuch Joanna, Rachucki Jakub, Sikora Dominik, Sito Mateusz, Stanek Marcin, Starzyk Rafał, Tworek Joanna, Werner Patrycja, Wojdyła Kamil, Ziółkowski Bartosz.

Klasa IIIb - wych. mgr Ewa Brzeska
Basińska Dominika, Burak Natalia, Czarnecka Anita, Czarnota Monika, Czechura Beata, Czubak Fabian, Ćwik Anna, Dachowski Dawid, Dudek Kinga, Gajowiec Magdalena, Gżyl Anna, Januszek Olga, Jurczyk Anna, Kos Łukasz, Kurek Sylwia, Mączka Kornelia, Milejska Anna, Mocny Paulina, Napieraj Katarzyna, Niemiec Jan, Pacia Karol, Piątek Agata, Stefańska Julia, Stopyra Magdalena, Szlachta Dominika, Ślusarczyk Magdalena, Tusznio Renata, Wańczyk Izabela, Woszczek Paweł, Żezała Przemysław, Żurawska Aleksandra, Żurek Marcin.

Klasa IIIc - wych. mgr Angelika Kubańska
Babiuch Bartłomiej, Barczyk Jagoda, Barczyk Małgorzata, Barczyk Marcin, Bigaj Dominika, Borkiewicz Marta, Czarnota Paulina, Ćwik Katarzyna, Długoszewska Iga, Gębala Krzysztof, Januszek Piotr, Kępka Patrycja, Knapik Dominika, Kołodziej Klaudia, Koper Katarzyna, Lekston Klaudia, Łuszcz Kinga , Maj Magdalena, Marzec Ewelina, Mirota Anna, Pater Żaneta, Piątek Danuta, Podsiadły Łukasz, Ryza Hanna, Seweryn Patrycja, Smółka Tomasz, Sobocińska Aneta, Sołtysik Grzegorz, Sośnierz Ewelina, Staszkiewicz Olga, Tarasów Anna, Toczkowska Sylwia, Tracz Żaneta.

Klasa IIId - wych. mgr Aneta Kasprzyk
Babiuch Marcin, Bałazy Joanna, Biernacki Damian, Bryzik Damian, Chojowski Adrian, Cieślik Krzysztof, Kańczuga Mateusz, Karcz Karol, Kita Katarzyna, Knapik Michał, Kwinta Magdalena, Majcherkiewicz Robert, Marchaj Paulina, Michalik Mateusz, Miszczyk Krzysztof, Moskwa Karolina, Nocoń Sonia, Pietrzyk Łukasz, Płotnikowski Aron, Poczęsna Monika, Słowik Adrian, Sobieraj Karol, Szarek Jakub, Szczęch Ewa, Szopa Bartosz, Toczek Kamila, Wadas Dagmara, Węglarz Sebastian, Zenek Karolina, Zięba Michał, Żak Karol.

Klasa IIIe - wych. mgr Anna Ciepły, mgr Ryszard Wasilewski
Adamczyk Michał, Barczyk Maria, Bigaj Michal, Chorąży Patryk, Ciepał Karol, Glanowski Karol, Głąb Joanna, Gołębiowska Magdalena, Gorgoń Milena, Grzywnowicz Krzysztof, Hajduła Artur, Jurczyk Marta, Kasprzyk Anna, Krawczyk Klaudia, Kubok Agnieszka, Olesiak Mateusz, Omelańczuk Beata, Piwowarski Przemysław, Przechowska Katarzyna, Rapacz Anna, Skotniczny Tomasz, Straszak Maciej, Straszak Paweł, Szlachta Martyna, Szlęk Przemysław, Tracz Marta, Traczyk Karol, Swistowski Sebastian, Woszczek Sebastian, Wójcik Joanna.

Klasa IIIf - wych. mgr Bożena Matusik
Barczyk Radosław, Bezłada Bartłomiej, Bigaj Adrianna, Borowiecka Anna, Bratkowska Aleksandra, Cebo Paulina, Chojowski Grzegorz, Czopek Piotr, Danecka Daria, Danecka Kamila, Gołębiowski Adrian, Jurczyk Paulina, Kafel Justyna, Kluczewska Monika, Kołodziejczyk Amanda, Król Anna, Krzywda Radosław, Kuś Katarzyna, Liszka Tomasz, Majder Bernadetta, Matluch Klaudia, Pasich Roksana, Rosołek Mateusz, Stanek Danuta, Staniszewska Eliza, Starczynowska Joanna, Stochel Anita, Szatan Magdalena, Szewczyk Natalia, Szot Magdalena, Szymski Adam, Świerczek Agnieszka, Wadas Agnieszka, Wisła Maja, Wojciechowska Adrianna.


Matura 2010

Klasa IIIa - wych. mgr Maria Piasny
Baran Aleksandra, Budnicki Tobiasz, Bujak Sebastian, Ciszewska Joanna, Czernek Michał, Dziuba Oskar, Fatyga Karol, Guguła Szymon, Jakubas Alicja, Jarosiński Łukasz, Jędrzejczyk Mateusz, Krzysztofek Paweł, Kula Paweł, Lach Piotr, Latacz Sebastian, Leniart Martyna, Maj Dominik, Moor Jakub, Mrózek Rafał, Murawski Michał, Musiorska Magdalena, Pasek Marcin, Pasich Łukasz, Pilch Karolina, Pragnący Aleksandra, Sikora Łukasz, Skibiński Robert, Stach Andrzej, Stefański Karol, Strojny Jakub, Swędzioł Aleksandra, Szadkowska Joanna, Szot Mariola, Trendel Piotr, Trzcionkowski Radosław, Wajdzik Joanna, Wójcik Łukasz, Wróbel Sonia.

Klasa IIIb - wych. mgr Dorota Krzyżkowska
Adamowska Jagoda, Barczyk Judyta, Bulska Paulina, Cęcek Jakub, Chudzińska Katarzyna, Curyło Paulina, Dregan Klaudia, Gamrot Anna, Gamrot Mateusz, Gądek Monika, Gryta Magdalena, Kamionka Karolina, Karoń Agnieszka, Kocjan Magda, Krawiec Tomasz, Książek Aleksandra, Niewiara Sylwia, Ostrowska Roma, Paś Patrycja, Pilch Anita, Poseł Katarzyna, Rdest Alicja, Romańska Agnieszka, Serwatka Piotr, Smętek Magdalena, Smutek Sylwia, Sokół Piotr, Spyra Aleksandra, Szafraniak Sylwia, Szeląg Weronika, Szygulski Krystian, Tomczyk Aleksandra, Trętowicz Katarzyna, Wdowik Piotr, Zmysło Justyna.

Klasa IIIc - wych. mgr Ewa Łuczak
Babiuch Justyna, Danecka Gabriela, Dąbrowska Agnieszka, Dróżdż Donata, Golda Martyna, Grabowski Jakub, Grzanka Katarzyna, Hrabia Magdalena, Jagła Dominika, Juras Daria, Kajda Magdalena, Kulawik Karina, Lewińska Kamila, Lis Karolina, Liszka Anna, Majda Łukasz, Niedziółka Damian, Nowak Natalia, Olesiak Łukasz, Orkisz Marzena, Pawełkiewicz Mateusz, Pazdyka Małgorzata, Piś Katarzyna, Podsiadło Wiktor, Polak Szczepan, Przybylska Dagmara, Rówińska Ewa, Sołtysik Dawid, Spyra Dagmara, Szeląg Katarzyna, Szymczyk Paulina, Walnik Magdalena, Wcisło Żaneta, Woszczek Agnieszka, Zgoda Przemysław, Ziarno Aneta, Żabicka Ewelina.

Klasa IIId - wych. mgr Edyta Kociołek
Adamowicz Katarzyna, Bahr Michał, Duda Joanna, Dybich Monika, Grzywnowicz Mateusz, Haberka Magdalena, Kajda Dominik, Karnia Katarzyna, Kopa Patrycja, Kwiecińska Katarzyna, Majda Magdalena, Mączka Joanna, Muchajer Monika, Noga Jaśmina, Noga Paweł, Norman Bartosz, Olszewska Angelika, Orlik Patrycja, Pabisek Joanna, Piątek Aleksandra, Pięta Katarzyna, Rówiński Mateusz, Sapiechowska Wioleta, Seweryn Aleksandra, Siwek Piotr, Sokół Roksana, Szybalska Klaudia, Szymonek Damian, Ścigaj Filip, Tomsia Karol, Tracz Ewa, Tumiłowicz Anna, Witek Anna, Wrońska Alicja, Żyła Alicja.

Klasa IIIe - wych. mgr Grzegorz Kaszewski
Barczyk Anna, Bąchór Michał, Cebo Piotr, Chwast Mateusz, Cieśla Olga, Czerwińska Barbara, Dziadkowiec Piotr, Flakiewicz Łukasz, Gajda Lucjan, Gamrot Marta, Gil Andrzej, Górnik Olga, Jagieniak Igor, Jałowiec Paulina, Jarosz Klaudia, Kańczuga Katarzyna, Kasprzyk Michał, Krzemień Marcin, Lorek Paweł, Mitusiński Łukasz, Piątek Mateusz, Pierścionek Anna, Pietraszewski Wojciech, Sadowski Sebastian, Sikora Marcin, Skóra Mateusz, Sobczyk Dawid, Sobczyk Piotr, Stach Dariusz, Stach Maciej, Tracz Mateusz, Tyliba Justyna, Włoch Bogusław, Zaręba Aleksandra, Zięba Anna, Zygmunt Paulina.

Klasa IIIf - wych. mgr Ewa Leśniewska-Sowa
Bochenek Agnieszka, Brodziński Jakub, Bukowska Barbara, Bukowska Iga, Drzazga Monika, Florczyk Agnieszka, Gajewska Agnieszka, Grabowski Tomasz, Gumółka Łukasz, Jakubowska Marzena, Kamińska Małgorzata, Kliś Anna, Kluczewska Anna, Knapik Paulina, Konarska Katarzyna, Kowal Anna, Kulawik Anna, Lekston Dagmara, Lorek Katarzyna, Łuczak Agnieszka, Łydka Katarzyna, Nocoń Martyna, Noszczyk Dawid, Nowicka Katarzyna, Nowiński Andrzej, Oleszko Klaudia, Opalska Maria, Pacholec Monika, Paluch Katarzyna, Piłka Jakub, Rogal Anna, Słowik Agnieszka, Stanek Filip, Szpak Kamil, Śliwiński Kamil, Twardowska Marta, Żurek Monika.

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128