1916-2016 - 100 lat naszego Liceum

NetSTUDENT


PODRĘCZNIKI 2017/2018

Podręczniki


I LO Olkusz - Facebook lo1olkusz

Plan lekcji, dzwonki
Zastępstwa
Kalendarz
Kontakt z nauczycielami
Spotkania z rodzicami
Oferta ubezpieczenia


 logo96
SU - I LO Olkusz - Facebook su-lo1olkusz


Biblioteka szkolna


Jubileusz 100-lecia
Jubileusz 95-lecia


SPOTKANIA Z...
Absolwenci
Goście


EuroWeek - Szkoła Liderów
Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc


"Najlepszy Absolwent"


UROCZYSTOŚCI/IMPREZY
Rajdy integracyjne
Dzień Chłopaka
Ślubowanie klas I
Roczn. zawieszenia Krzyża
Juwenalia
Święto Niepodległości
Szkolne Mikołajki
Szkolna Wigilia
Koncerty
Pierwszy Dzień Wiosny
Imprezy lokalne


Szkolna scena teatralna


AKTUALNOŚCI SPORTOWE
Piłka ręczna dz (26 V)
Piłka ręczna dz (23 III)
Koszykówka dz (17-18 III)
Piłka ręczna dz (6 III)
Koszykówka chł (12 II)
Pływanie (6 II)
Siatkówka dz (5 II)
Siatkówka chł (5 II)
Pływanie (22 I)
Tenis stołowy (19 I)
Koszykówka chł (10 XII)
Koszykówka dz (8 XII)
Tenis stołowy (4 XII)
Siatkówka chł (25 XI)
Siatkówka dz (19 XI)
Grupy taneczne


PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Nasza prezydencja w UE
Dzień przedsiębiorczości
Edukacja prawna


PROFILAKTYKA
Zdrowy tryb życia
Profilaktyka raka piersi
Dzień rzucania palenia
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień Zdrowia
Świat. Dzień bez Tytoniu
Świat. Dz. Walki z Rakiem
Świat. .. Walki z Otyłością
No promil - No problem
Anoreksja, bulimia, ...
Profilaktyka uzależnień -
Ratownicy marzeń

Dzień Bezp. Internetu


WOLONTARIAT
Warsztaty Ter. Zajęciowej
Stowarzyszenie OSAK
Świetlica im. JP2
Dom Pomocy Społecznej
Adopcja Miłości
SWM "Młodzi Światu"
Szlachetna Paczka
Good Deeds Day Polska
Klub Wolontariuszy
Stow. Res Sacra Miser
Świąteczna zbiórka żywności
Targi Wolontariatu
Akcja "Zakrętki"
"Barwy Wolontariatu"
Małop. Dni Osób Niepełnosprawnych
Wyprawa PO MOC
Koncert charytatywny
Ośrodek Pomocy Społecznej


WYCIECZKI
Krajowe
Zagraniczne


PRASA SZKOLNA
Ekspress Kazika
Raptularz


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy

Nasz dostawca internetu

interkonekt

Grupy taneczne

Opiekunem grup cheerleaders oraz grup tanecznych jest mgr Edyta Kociołek.

Dzielimy się dobrymi praktykami - zajęcia taneczne w I LO: dobre-prakt.zip [ 68,7MB ]


rok szkolny 2014/2015

Walc wiedeński (studniówka 2015)

* YouTube *

  1. Dagmara Noszczyk 3B, Michał Gądek 3E
  2. Klaudia Gąsiorowska 3B, Bartek Tracz 3C
  3. Karolina Barczyk 3C, Dominik Ziarno 3E
  4. Anna Szczepara 3D, Kuba Jurczyk 3B
  5. Hania Biś 3D, Kacper Cyprowski 3A
  6. Marta Kocjan 3B, Piotr Stach 3E
  7. Natalia Sobczyk 3B, Krzysiek Kulig 3D
  8. Agnieszka Dąbrowska 3B, Bartek Substelny 3E
  9. Zuzia Polak 3D, Tomek Syguła 3D
  10. Julia Żmudka 3A, Szymon Gus 3E
  11. Karolina Kwiecień 3B, Tomasz Dziura 3B

 

[ Galeria ]


rok szkolny 2013/2014

Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej RYTM-MUZYKA-TANIEC
Grupy Taneczne Cheerleaders

(5 XI 2013)

Szkolny zespół cheerleaders prowadzony przez p. Edytę Kociołek po raz kolejny zaprezentował się na powiatowej licealiadzie. Po długich godzinach męczących treningów zespół był gotowy na swój pierwszy - w tym roku szkolnym - występ. Zawody przeprowadzone były w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Tancerki dały z siebie wszystko, a jury stanęło przed trudnym wyzwaniem, mianowicie kogo nagrodzić w tym roku. Po chwilach niepewności zostały ogłoszone wyniki. Nasze niezawodne cheerleaderki utrzymały tytuł mistrzyń powiatu. Zdobyte przez nie pierwsze miejsce było zdecydowanie zasłużone.
Gratulujemy!

A oto - po raz drugi z rzędu - najlepszy zespół cheerleaderek w powiecie olkuskim:

Katarzyna Kamoda (3b), Klaudia Gąsiorowska, Marta Kocjan, Anna Piasna, Natalia Sobczyk (2b), Klaudia Musiał, Małgorzata Więcławek (2e), Monika Rogóż (1a), Zuzanna Ćwik, Julia Mrożek (1c), Monika Klich, Agata Smaruj (1d), Kamila Frankowska (1g).

[ Galeria ]


Walc wiedeński (studniówka 2014)

* YouTube *

  1. Aleksandra Cieślik, Maciej Majewski (3a)
  2. Paulina Pandel (3b), Karol Piasny (3d)
  3. Patryk Bodnar (3e), Klaudia Redel (3a)
  4. Bartosz Meduna, Michalina Szlachta (3e)
  5. Weronika Oliwa, Jan Rusek (3e)
  6. Milena Kasprzyk (3c), Grzegorz Kafel (2e)
  7. Aleksandra Zięba, Wojciech Smółka (3e)
  8. Katarzyna Kamoda (3b), Jakub Kaim (2e)
  9. Paulina Jurczyk, Krzysztof Gomółka (3b)
  10. Ola Swoboda (3e), Adam Cieślik (3a)
  11. Joanna Bartoszcze, Marcin Cebo (3a)
  12. Magdalena Siudyka, Michał Stanek (3a)

[ Galeria ]


II Powiatowy Konkurs Taneczny "Nasz Polonez"
(4 III 2014)

W dniu 4 marca 2014 roku grupa uczniów z naszego liceum reprezentowała szkołę w II Powiatowym Konkursie Tanecznym "NASZ POLONEZ". Jako debiutanci na tej imprezie uczniowie w składzie:

  1. Magdalena Siudyka, Michał Stanek (3a)
  2. Ola Swoboda (3e), Adam Cieślik (3a)
  3. Ola Cieślik, Maciek Majewski (3a)
  4. Agnieszka Chochół (3b), Jakub Miszczyk (3d)
  5. Katarzyna Kamoda (3b), Damian Cień (1d)
  6. Olga Baldy, Igor Baran (3b)
  7. Joanna Słota (3e), Piotr Stach (2e)
  8. Paulina Pandel (3b), Karol Piasny (3d)

zajęli II MIEJSCE spośród 6 szkół średnich.

Pragniemy dodać, że Magdalena Siudyka i Michał Stanek z klasy 3a wygrali w kategorii "NAJLEPSZA PARA TANECZNA". Po raz kolejny GRATULUJEMY świetnego występu naszym tancerzom z Kazika.

[ Galeria ]

 

* YouTube *


XXIV Powiatowy Festiwal Kultury
(3 IV 2014)

Grupa taneczna zdobyła w Wolbromiu II nagrodę w Formach Tanecznych XXIV Powiatowego Festiwalu Kultury i eliminacjach do XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "TALENTY MAŁOPOLSKI 2014".

[ Galeria ]


rok szkolny 2012/2013

Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej RYTM-MUZYKA-TANIEC
Grupy Taneczne Cheerleaders

(16 XI 2012)

Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9 w Olkuszu.
Z dumą informujemy, że nasza drużyna zajęła I miejsce.

A oto najlepsze cheerleaderki w powiecie olkuskim:

Urszula Maj (3b), Sylwia Imbor (3c), Joanna Kazek, Klaudia Skrzypczyńska (3e),
Katarzyna Kamoda (2b), Anna Piputa (2c),
Marta Kocjan, Natalia Sobczyk (1b), Joanna Woźniczko (1c),
Klaudia Gąsiorowska, Klaudia Musiał, Małgorzata Więcławek (1e).

[ Galeria ]


Walc angielski (studniówka 2013)

[ Galeria ]

* YouTube *

  1. Urszula Maj (3b), Jakub Piłka (3d)
  2. Klaudia Głowacka, Paweł Cieślik (3d)
  3. Sylwia Dybich (3e), Piotr Siudut (3c)
  4. Judyta Kur (3a), Maciej Sowula (3d)
  5. Katarzyna Świeboda (3e), Patryk Bodnar (2e)
  6. Aleksandra Gajowniczek (3e), Bartosz Meduna (2e)
  7. Joanna Kazek, Przemysław Kasprzyk (3e)
  8. Małgorzta Czerwińska (3e), Piotr Pierwocha (3a)

Rok szkolny 2011/2012

Powiatowe Zawody Cheerleaders
(16 XI 2011)

Skład:
Katarzyna Kamoda (1b), Milena Kasprzyk, Anna Piputa (1c)
Katarzyna Szczepara (2a), Urszula Maj (2b), Sylwia Imbor (2c), Sylwia Dybich, Joanna Kazek, Klaudia Skrzypczyńska, Katarzyna Świeboda (2e)
Patrycja Ślaz (3c)

Wyniki: II miejsce

[ Galeria ]


Polonez pokazowy (studniówka 2012)

[ Galeria ]

* YouTube *


Rok szkolny 2010/2011

Walc wiedeński (studniówka 2011)

[ Galeria ]

* YouTube *

  1. Agnieszka Wadas (3f), Kamil Wojdyła (3a)
  2. Martyna Szlachta, Paweł Straszak (3e)
  3. Kamila Danecka (3f), Paweł Mitruś (3a)
  4. Karolina Kocjan, Krzysztof Czernek (3a)
  5. Katarzyna Kuś, Grzegorz Chojowski (3f)
  6. Kinga Łuszcz (3c), Tomasz Skotniczny (3e)
  7. Justyna Kafel, Mateusz Rosołek (3f)
  8. Aneta Sobocińska, Grzegorz Sołtysik (3c)

Rok szkolny 2009/2010

Skład:
Patrycja Kawka, Justyna Krawiec, Beata Kukwisz (1a);
Anna Borowiecka, Justyna Kafel, Katarzyna Kuś (2f);
Monika Gądek, Sylwia Szafraniak (3b); Justyna Babiuch, Magdalena Hrabia, Marzena Orkisz (3c).

[ Galeria ]

Trening


Powiatowe Zawody Taneczne
(20 XI 2009)


Piramidy


Walc wiedeński (studniówka 2010)

* YouTube *

  1. Joanna Duda, Dominik Kajda (3d)
  2. Justyna Babiuch (3c), Mateusz Grzywnowicz (3d)
  3. Martyna Leniart, Michał Czernek (3a)
  4. Joanna Ciszewska, Paweł Kula (3a)
  5. Olga Cieśla, Piotr Cebo (3e)
  6. Monika Gądek (3c), Filip Stanek (3f)
  7. Sylwia Szafraniak (3c), Igor Jagielniak (3e)
  8. Agnieszka Romańska (3b), Michał Bąchór (3e)

Rok szkolny 2008/2009

Skład:
Kornelia Mączka (1b); Anna Borowiecka, Justyna Kafel (1f);
Klaudia Dregan, Monika Gądek, Aleksandra Książek, Sylwia Szafraniak (2b); Justyna Babiuch, Magdalena Hrabia, Marzena Orkisz (2c);
Piotr Dąbrowski (3a); Konrad Kurzawa, Paweł Siudut (3d).

[ Galeria ]

Trening


Powiatowe Zawody Taneczne
(13 XI 2008)

TOP

st2017p128
Srebrna Szkoła 2017


100lat 150


SZCZĘŚLIWY NUMEREK

IX - ...


ewd124

Nagroda Jakości Nauczania
sapere auso 2016 120


nzs92


Szkoła Kompetencji Przyszłości
dyplom100

Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Łowców Talentów
1


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

Instytut Fizyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Instytut Matematyki
Uniwersytet Jagielloński

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Wydział Chemii
Uniwersytet Jagielloński

Wydział Chemii

Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski

wnoz us 100

Klasa akademicka SGH
sgh 120

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski

us wbios 150

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

wsb dg


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

wt100

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


Stowarzyszenie
"Złota Arka"

Księga Pamiątkowa Jednodniówka
Zeszyty Historyczne Olkusza


"Szkoła wolna
od dopalaczy"

Certyfikat - Szkoła wolna od dopalaczy


Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
BO! - ulotka
Harmonogram spotkań


Artyści Ziemi Olkuskiej


hpv128